Osman Cem Çankaya Nefis Çankaya Evleri ‘ni Yaşam Projeleri ’ne Anlattı

Ankara’da bir çok konut projesine imza atan YP İnşaat yeni konut projesi Nefis Çankaya Evleri’ni satışa sundu. YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya Nefis Çankaya Evleri hakkında detayları Yaşam Projelerine anlattı.

Yaşam projeleri : Öncelikle YP İnşaatı yakından tanıyabilir miyiz?
Osman Cem Çankaya : YP İnşaat yaklaşık 25 yıl önce kurulmuş, hedeflerinde mühendisliği, yenilikçiliği, hedef almış bir kuruluştur. Ortaklarımızın bir çoğu mimar ve mühendistir. İlerleyen zamanda hedeflerimiz ise; mimari gelişmeleri ve teknolojiyi takip etmeye devam ederek, iyi projeler üretmektir.

Yaşam projeleri : Nefis Çankaya Evleri konumu ile de dikkat çeken bir proje bu konuda neler söylersiniz?
Osman Cem Çankaya : Nefis Çankaya Evleri gerçekten konumuyla dikkat çeken bir proje oldu. Sebebi ise şöyle; şehir merkezinde yaşamak isteyen insanlar bildiğiniz gibi genellikle 5 katlı, şehrin içinde, sokakların arasındaki mahallelerde yaşıyorlar.Biz uzun bir uğraştan sonra İmrahor Vadisine bakan hem şehrin içinde hemde yeşilliğin içinde olan bir alana sahip olmanın avantajlarını bu projede kullanmaya çalıştık. Projede yer alan tüm konutlar İmrahor Vadisine bakmakta. Lokasyonumuz Çankaya’da İmrahor Vadisine bakan bir yerleşkede.

Yaşam Projeleri : Nefis Çankaya Evleri kaç metrekare alan üzerinde inşa ediliyor? Projede yer alan konut sayısı ve ünite tipleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Osman Cem Çankaya : Nefis Çankaya Evleri Yaklaşık 21 dönüm arazi üstünde 50 bin metrekare inşaat alanı olan, bir projedir. Projemizde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’e kadar hem düşeyde hem yatayda konutlar bulunmakta. Biraz önce de söylediğim gibi en büyük özelliği şehrin içibe, temiz havası olan, tarfikten uzak, gürültüsüz ve iş hayatının yoğunluğundan sonra insanlara sağlayan bir lokasyon olarak görüyoruz.

Yaşam Projeleri : Nefis Çankaya Evleri için hedeflenen teslim tarihi nedir?
Osman Cem Çankaya : Tabi bu konu müşteri için çok önemli. 17 Ağustos 2017 tarihinde projemizi teslim etmeyi hedefliyoruz.

Yaşam Projeleri : Nefis Çankaya Evlerinde başlangıç fiyatlarınızı öğrenebilir miyiz?
Osman Cem Çankaya : Şuanda lansman fiyatlarımız geçerli belli bir süre ve belli daireler için. Daire fiyatlarımız 316 bin liradan başlamakta.

Yaşam Projeleri : Son olarak konut alıcılarına önerileriniz nelerdir?
Osman Cem Çankaya : Alıcıların fayda endeksine dikkat etmeleri gerekiyor.Ben ne alıyorum bunun yanında nelere sahip olacağım diye düşünmesi gerektiğine inanıyorum. Mesela biz Nefis Çankaya Evlerinde fitness, sauna, yüzme havuzu gibi sosyal aktiviteleri sunmaktayız. Müşterilerin konutların metrekarelerine dikkat etmelerni öneririm. Yani ben kaç metrekareyi kaç liraya alıyorum. Bunun bedeli nedir? Bunu iyi taahhül etmeleri lazım. Mesela 1+1 konutlar. Bugün 1+1 konutlar 40 metrekareye de yapılıyor, 50 metrekareyede yapılıyor. Bizim 1+1 konutlarımız 80 metrekareyle 100 metrekare arasında.Hatta 112 metrekareye varan 1+1’lerimiz var. Evin kullanımına, boş alanların olmadığına, bir dinamizmi olduğuna dikkat etmelerini öneririm.

www.nefiscankayaevleri.net

Previous Eston Şehir Mahallem 2017'de teslim edilecek
Sonraki Kocaeli’ye tramvay geliyor

Diğer Yazılar

Konut Projeleri Videoları

Murat Memlük Peyzaj Mimarlığı Hakkında Bilgi Verdi

Peyzaj Mimarları hangi alanlarda çalışır? Konut satışlarında Peyzajın önemi nedir?  Peyzaj Mimarlığı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları Peyzaj Mimarı  Murat Memlük  TV6 Emlak Saati programında anlattı.

Konut Projeleri Videoları

Tema İSTANBUL’da Yaşam Başlıyor Kokteyli Düzenlendi

Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İSTANBUL’da, Temmuz ayında gerçekleşecek teslimatlar öncesinde “Tema İSTANBUL’da Yaşam Başlıyor” kokteyli düzenlendi.

Konut Projeleri Videoları

Folkart Life Bornova tanıtım filmi

Bornova’nın yeni baştan yaratılmaya başlanan en eski mahallelerinden biri olan Kazım Dirik Mahallesi’nde inşaatına başlanan Folkart Life Bornova, İzmir’in en eski yerleşim yeri Yeşilova Höyüğü, Türkiye’nin köklü eğitim kurumları en

Konut Projeleri Videoları

İnistanbul Tanıtım Filmi

İnistanbul Gala projesi İş GYO ve Nef’in işbirliği kapsamında İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden Topkapı’da hayat bulacak.

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Yaşam Projeleri TV6 Emlak Saati programının konuğu oldu

Yaşam Projeleri yatırımcı firma Globalnet İnternet Teknolojileri Genel Müdürü Ertan Barut TV6 Emlak Saati programının konuğu oldu.Yaşam Projeleri gayrimenkul haber portalı hakkında bilgiler veren Ertan Barut, Ankara’da  konut, ofis, Avm

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

ONSİNCEK Residence Tanıtım Filmi

ONSİNCEK Residence Tanıtım Filmi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.