Oryapark’tan sonra sıra Riva’da

Oryapark’tan sonra sıra Riva’da

Oryataş Oryapark’tan sonra İstanbul Riva’da yeni konut projesi hayata geçirecek

ORYATAŞ’ın Ümraniye’de kendi arazisi üzerinde bulunan Oryapark istanbul 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor. Projede satış suresine başlayan şirket istanbul Riva’da da villa projesi planlıyor. Projelerinin konumuna dikkat çeken Oryataş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Buğdaycı, “Her iki köprüye de yakın bir konumda yer alan ORYAPARK istanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. Projenin salıibi Oryataş inşaat yatırımlarına istanbul’da devam edecek. Oryapark projesinin 2016 yılında ilk etabının tamamlanmasından sonra Riva’da villa tipi yeni bir konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor” dedi.

HEDEF MUTLU YAŞAM
İnsanlara huzurlu ve keyifli bir yaşam sunmak vizyonuyla yola çıktıklarını dile getiren Buğdaycı. “Oryapark istanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimarı özelliklen ve özenli peyzajıyla dikkat çekiyor. Tüm dairelerden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik. 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. Ofis kulesi çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini on planda tutan mimarı özelliklere sahip. Oryapark’ta rezıdanslat metrekaresi lansmana özel 5 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu” diye konuştu.

Oryapark İstanbul projesine insan mutluluğuna odaklı bir vizyonla başladıklaıını belirten Buğdaycı “Kentte yaşamanın zorluklarını asgariye indirip msanlann hayatlarını kolaylaştııarak mutluluklarına katkıda bulunmak üzere projemizi tasarladık. Rezidans kimliğinin gerektirdiği konfor ve hizmetleri Oryapark istanbul sakinlerine uygun şartlarda sağlamaya özen gösterdik” dedi. Mehmet Buğdaycı, enerji tasarrufu sağlamak amacıyla uygun dış cephe sistemleri ve ileıi teknolojiye sahip ürünler kullanıldığını belirtti.(Hürriyet Ek)

Previous İstanbul'da markalı konut pazarı büyüyor
Sonraki Ankara su kesintisi 17 Nisan 2015

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bakırköy City satışa sunuldu

Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’de, 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Bakırköy City 5 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

LeventLIFE projesi Tabya Gayrimenkul’e emanet

Svot Yapı, Baray İnşaat ve İmaj İnşaat’ın ortak girişimi hayat geçen LeventLIFE Residence II ve LeventLIFE Office’in satışını  gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Tabya Gayrimenkul gerçekleştirecek

Anadolu Yakası 0 Yorum

Pendik konut projeleri hız kazandı

İstanbul’un Pendik ilçesinde inşaat yapılan alan beş yılda neredeyse dört kat yükselirken, ruhsat alırtan daire sayısı da iki kat artarak 9 bin 521 oldu.

İstanbul

Beylikdüzü – Esenyurt Markalı konut projeleri

Metrobüs, denizyolu, ana arterlere yakınlık ve ferah havasıyla tercih öncelikli olan ilçeye önümüzdeki 5 yıl içinde metro da gelecek.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bomonti’de arsa fiyatları 8 kat arttı

İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli-Bomonti, markalı konut projeleri ve kentsel dönüşüm çalışmaları ile değerine değer katmaya devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

HEP İstanbul’da son iki blok satışa çıktı!

Tekfen Emlak Geliştirme’nin, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde, beklenen son iki blokta satışlar başladı.