Oryapark’tan sonra sıra Riva’da

Oryapark’tan sonra sıra Riva’da

Oryataş Oryapark’tan sonra İstanbul Riva’da yeni konut projesi hayata geçirecek

ORYATAŞ’ın Ümraniye’de kendi arazisi üzerinde bulunan Oryapark istanbul 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor. Projede satış suresine başlayan şirket istanbul Riva’da da villa projesi planlıyor. Projelerinin konumuna dikkat çeken Oryataş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Buğdaycı, “Her iki köprüye de yakın bir konumda yer alan ORYAPARK istanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. Projenin salıibi Oryataş inşaat yatırımlarına istanbul’da devam edecek. Oryapark projesinin 2016 yılında ilk etabının tamamlanmasından sonra Riva’da villa tipi yeni bir konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor” dedi.

HEDEF MUTLU YAŞAM
İnsanlara huzurlu ve keyifli bir yaşam sunmak vizyonuyla yola çıktıklarını dile getiren Buğdaycı. “Oryapark istanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimarı özelliklen ve özenli peyzajıyla dikkat çekiyor. Tüm dairelerden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik. 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. Ofis kulesi çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini on planda tutan mimarı özelliklere sahip. Oryapark’ta rezıdanslat metrekaresi lansmana özel 5 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu” diye konuştu.

Oryapark İstanbul projesine insan mutluluğuna odaklı bir vizyonla başladıklaıını belirten Buğdaycı “Kentte yaşamanın zorluklarını asgariye indirip msanlann hayatlarını kolaylaştııarak mutluluklarına katkıda bulunmak üzere projemizi tasarladık. Rezidans kimliğinin gerektirdiği konfor ve hizmetleri Oryapark istanbul sakinlerine uygun şartlarda sağlamaya özen gösterdik” dedi. Mehmet Buğdaycı, enerji tasarrufu sağlamak amacıyla uygun dış cephe sistemleri ve ileıi teknolojiye sahip ürünler kullanıldığını belirtti.(Hürriyet Ek)

Previous İstanbul'da markalı konut pazarı büyüyor
Sonraki Ankara su kesintisi 17 Nisan 2015

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’ndan yüzde 5 peşinat, yüzde 5 indirim

Şehrin tam merkezinde Adalar ve Kalamış manzarasına karşı huzurlu bir hayat isteyenlere Muhteşem Yeni Yıl Konutları’ndan yılın son çağrısı geldi.

İstanbul 0 Yorum

Bahçeşehir’e metro piyangosu

Bahçeşehir – Ispartakule bölgesini Mecidiyeköy’e bağlayan metro planı onaylandı.

Anadolu Yakası

Park Residences Cadde konut projesi

İstanbul Anadolu Yakası’nda hayata geçen Park Residences satışta.

İstanbul 0 Yorum

Koç Tower fiyat bilgisi

Bağdat caddesinin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olan Koç Tower İstanbul’a zirveden bakıyor Koç Yapı A.Ş., kentsel dönüşümin merkezi olan  bağdat caddesinde, butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratarak konsept projeler

İstanbul 0 Yorum

Smartcity’de yaşam Aralık’ta başlıyor

Şua İnşaat ve Si Yapı ortaklığında İstanbul Finans Merkezi bölgesi Ümraniye’de yapımına devam edilen “Smart City” de kalan son dairelerin satışı hızla devam ediyor.

İstanbul

Haliç Panaroma projesi

Haliç Panaroma konut projesi İstanbul Gaziosmanpaşa’da Kahraman Yapı Yatırımları tarafından inşa ediliyor.