Ordu Perşembe TOKİ başvuru

Ordu Perşembe TOKİ başvuru

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Perşembe Belediyesinin ortaklaşa yapacakları bin 500 adetlik konut inşaatında başvuru süresi sona erdi.

Yoğun talep üzerine 2 Ekim tarihe kadar çekilen Perşembe TOKİ Evleri Konut Projesi başvurulan dün itibariyle sona erdi. Çerli Mahallesi, Düz Mahalle ve Kacalı Mahallesi sınırlan içerisine yapılacak olan TOKİ Evleri kapsamında ilçeye bin 500 konut kazandırılacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, ön kayıtlann beyaz masada askıya çıkmasının ardından 1 ila 2 ay içerisinde kura çekimi yapılacağını açıkladı. Başkan Bahtiyar, “Yapılan titiz çalışmaların ardından  ön kayıtlar beyaz masada askıya çıkacak.

Yoğun talep olması nedeniyle yer anlaşması yapıyoruz. Kuraların çekimleri bu nedenle biraz uzadı ancak yer anlaşmalarında sona gelindi. Kuralar yaklaşık olarak bir buçuk ay sonra noter ve iştirakçiler huzurunda çekilecek. Bütün bu çalışmaların ardından ilçemize yaklaşık bin 500 civarında konut kazandıracağız. Bu da ilçemiz ekonomisine can suyu katmak demektir.” dedi. Ordu Olay Gazetesi

Previous Turgutlu TOKİ kuraları 6 Ekim'de
Sonraki Türk yapı sektörü Ekim’de Ankara’da buluşuyor!

Diğer Yazılar

TOKİ 3 Yorum

TOKİ Fethiye’de 350 konut yapacak

TOKİ süreci Fethiye’de başlıyor. Fethiye Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı bitiminde Ak partili meclis üyesi Onat Akduğ; Toki’nin Fethiye’de 350 konut yapacağını duyurdu.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Adana Sarıçam’da 825 adet konut yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ)  Adana Sarıçam ilçesinde  adet konut yaptıracak

TOKİ 0 Yorum

Saraycık’ta tapu işlemleri devam ediyor

Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında bilgi veren Tuna, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile hak sahibi vatandaşların tapu ve kamulaştırma işlemlerinin devam ettiğini kaydetti.

TOKİ

TOKİ Anadolu Yakası’nda proje hazırladı

TOKİ’nin Kayaşehir’de alt ve orta gelir grubundaki vatandaşlar için yapacağı bin 500 konutun hak sahiplerinin kurayla belirlenmesine başlandı.

TOKİ

Mamak’ta bin 219 konut için imzalar atıldı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Ankara-Mamak’ta Anayurt ve Gülseren Mahallelerinde, Mamak Belediyesi ile beraber devam eden Kentsel Gelişim ve Gecekondu Dönüşüm Projesi hakkında bilgiler verdi.

TOKİ 0 Yorum

Sakarya Taraklı TOKİ Konutları İçin Çalışmalar Başladı

TOKİ’nin Taraklı’ya konut yapacağı arazide çalışmalar başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.