Ordu Perşembe TOKİ başvuru

Ordu Perşembe TOKİ başvuru

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Perşembe Belediyesinin ortaklaşa yapacakları bin 500 adetlik konut inşaatında başvuru süresi sona erdi.

Yoğun talep üzerine 2 Ekim tarihe kadar çekilen Perşembe TOKİ Evleri Konut Projesi başvurulan dün itibariyle sona erdi. Çerli Mahallesi, Düz Mahalle ve Kacalı Mahallesi sınırlan içerisine yapılacak olan TOKİ Evleri kapsamında ilçeye bin 500 konut kazandırılacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, ön kayıtlann beyaz masada askıya çıkmasının ardından 1 ila 2 ay içerisinde kura çekimi yapılacağını açıkladı. Başkan Bahtiyar, “Yapılan titiz çalışmaların ardından  ön kayıtlar beyaz masada askıya çıkacak.

Yoğun talep olması nedeniyle yer anlaşması yapıyoruz. Kuraların çekimleri bu nedenle biraz uzadı ancak yer anlaşmalarında sona gelindi. Kuralar yaklaşık olarak bir buçuk ay sonra noter ve iştirakçiler huzurunda çekilecek. Bütün bu çalışmaların ardından ilçemize yaklaşık bin 500 civarında konut kazandıracağız. Bu da ilçemiz ekonomisine can suyu katmak demektir.” dedi. Ordu Olay Gazetesi

Previous Turgutlu TOKİ kuraları 6 Ekim'de
Sonraki Türk yapı sektörü Ekim’de Ankara’da buluşuyor!

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Bayburt’a 200 konut

Bakan Naci Ağbal, AK Parti’nin seçim beyannamesindeki müjdeler kapsamında Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan ile bir görüşme gerçekleştirdiğini belirtti.

TOKİ 0 Yorum

Alaçam TOKİ’de çalışmalar başladı

Belediye Başkanı Hadi Uyar, TOKİ’de görevli jeoloji mühendisi Tolga Bahçıvan ve Belediye Fen İşleri Müdürü Fatih Bekar, ilçede konut yapılacak alanda başlatılan kazı ve zemin etüdü çalışmalarını inceledi.

TOKİ 0 Yorum

Bozüyük 2.Etap TOKi konutları başvuruları 13 Nisan’da başlıyor

Bozüyük’te Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan 2. etap konutlarının satışı için başvurular başlıyor. 724 adet konut için 13 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası Bozüyük Şubesi tarafından başvuruların

TOKİ 0 Yorum

Çömlekçi TOKİ 2.Etap bilgilendirme toplantısı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklaşa yaptıkları Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kamulaştırmalara başlanacak ikinci etap için hak sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacak.

TOKİ 0 Yorum

Kocaeli Basın Sitesi’nde başvurular başladı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti dev projesi Basın Sitesi için başvurular alınmaya başladı.

TOKİ 0 Yorum

Malatya’da emekli ve dar gelirliye 250 lira taksitle konut

TOKİ, Malatya’da da 250 liradan başlayan taksitle dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.