Orakçı Yapı’ dan Çorlu’ya Trio Park

Orakçı Yapı’ dan Çorlu’ya Trio Park

Trio Park’ın temeli atıldı Orakçı Yapı firmasının sahibi Barış Orakçı ve Satış Müdürü Evren Akıllı tarafından açılış kurdelesi kesildi.

Satış ofisi ve örnek daire açılışı yapılırken temel atma törem de gerçekleştirildi. Orakçı Yapı ve firmalını Çorlu’da startını verdiği Trio Park projesi ile ilgili olarak bilgiler veren Orakçı Yapı Satış Müdürü Tümer Bucaklı: “Orakçı Yapı Orakçı Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerden biri. İnşaat sektöründe ilk ticari faaliyetimize alt yapı işleri ile başladık.

Bu tecrübeden yola çıkılarak gruba ait arsaların yatırını projelerine dönüştürülmesi karan afiııdı. Böylece Orakçı Yapı yem konut projelerine hayat vermeye başladı” dedi. Bucaklı: “Orakçı Yapı sektörde yetişmiş üç kuşağın tecrübesini ve geleneklerim içinde bulundurup kendilerinden çok daha uzun yaşayacak projeler gerçekleştirmeyi amaç ecliııdi. Bu amacı gerçekleştirmek içiıı grup şirketlerinin genelinde benimsenmiş ilkelerin tamamım bünyesinde barındıran bir anlayışla ilk koııut projesme başladı” diye konuştu.

Trio Park – Çorlu projesinin Emlak Konut bölgesine yeııi bir soluk getireceğini de sözlerine ekleyen Tümer Bucaklı: “Orakçı Yapı Çorlu’da da inşaat kalitesi ve üstüıı standartlarıyla farkım hissettirecek. Kafeteryası, kapalı çocuk parkı, okuma salonu. kütüphanesi, tavla-satranç odası ile TrioPark-Çorlu, iç mekanlarda da ev sahiplerinin sosyal hayatı keyifle yaşayabilmeleri içiıı eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor. Kalabalık toplantılara ev sahipliği yapacak toplantı salonuyla da fark yaratıyor.

TrioPark-Çorlu sporun yaşama katacağı sağlığı önemseyerek, modern teknoloji ürünü spor aletleriyle donatılmış kapalı spor salonu, yoga-pilates alanları, vitamin barı. masaj salonu ve saunası ile şehir hayatının karmaşasından uzak. huzurlu bir yaşam alanı yaratıyor. 4 mevsim havuz keyfi sunacak olan TrioPark Çorlu projesinde ısıtmalı açılabilir sistemli kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim suyuıı tadını çıkartmak mümkün olacak.

Özel güvenlik görevlileri ve kapalı sistem kameralar ile 24 saat izlenecek olaıı TrioPark-Çorlu’da huzurlu bir hayat konuklarımızı bekliyor. TrioPark-Çorlu’da. çocuklar güvenli bir ortamda çok iyi vakit geçirecek. Çocuklar açık ve kapalı oyun parklarında gönüllerince oynayacak, yeşil alanlarda özgürce koşacaklar. Dilerlerse dört mevsim havuzun tadıııı çıkarabilecekler” şeklinde konuştu. Levent Silistre Orakçı Yapı firması tarafından Çorluda Emlak Konutları Mevkinde yer alan Trio Park ProjesVnin temel atma töreni ve satış ofisi ile örnek daire açılışı gerçekleştirildi.Avrupa Yakası

Previous Kent İncek projesinde üye kayıtları başladı
Sonraki Akıllı Şehirler ve kentsel dönüşüm Antalya’da konuşuldu

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Halk GYO’dan yüzde 95 kar artışı

Halk GYO, 2014 yılı Ocak-Aralık dönemi mali verilerine ilişkin finansal raporunu açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Cadde 24’ün Yüzde 92’si Satıldı

EMA Ortak Girişimi tarafından Halkalı’da inşa edilen Cadde 24 projesinde rekor satış grafiği yakalandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Genç patronlar ofislerini ‘yaşam alanı’ haline getiriyor

Türkiye’nin en büyük zenginlik kaynağı olarak görülen genç nüfusun yeni patronları, gerek aile şirketlerinin başına geçerek, gerek kendi işlerini kurarak birbirinden farklı sektörlerde kariyerlerinin zirvesine doğru hızlı adımlarla çıkmaya devam

Firma Haberleri

Sütaş Tire fabrikasını seneye açacak

Sütaş, Tire OSB’de satın aldığı 100 bin m2’lik arsa üzerinde yaptığı fabrikayı Mart 2016’da tamamlayıp üretime başlayacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çilek’ten Nisan kampanyası

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, First Class, Champion Racer ve Carbeds adı verilen üç yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla satışa sunuyor. 

Firma Haberleri 0 Yorum

Nlogo İstanbul Teslim Tarihi

Özyurtlar inşaat’ın mayıs ayında satışa çıkan projesi Nlogo istanbul alıcısına yüzde 20 kazandırdığı ifade edildi.