Ontan Bayraklı teslim tarihi

Ontan Bayraklı teslim tarihi

Konforlu yaşam konseptini inovatif mühendislik mimarisi ile birleştiren Ontan Bayraklı’nın projesi, planlanan detayları ile güvenli bir gelecek sunuyor

İzmir‘den alınan ilham ile planlanan Ontan Bayraklı’da 329 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bu bağımsız bölümlerin 261 adeti rezidans, 51 adeti ofis ve 17 adeti mağazadan oluşmaktadır. 1 + 1 ve 2 + 1 daireleri, 15. Katta yer alan panoramik körfez manzaralı bir havuz, üstü ve yanları açılıp kapanan yüzme havuzu, buhar odası ve yeşil alanlarına kadar farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

277 bin ile 423 bin lira arasında satışa sunulan Ontan Bayraklı projesinin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri depreme karşı en yüksek güvenliğe sahip olması. Mühendislik firması olarak yurt içinde ve yurt dışında yetişmiş betonerme, renovasyon projelerine hakim uzmanların yer aldığı Ontan İnşaat projelerinin her aşamasında kalite ve güvenliği ön planda tutuyor.

11.katta yer alan fitness salonu, Spa ve jenerasyon merkezinin yanı sıra; modern ofis ve mağazalardan oluşan mimari projesi, residence hizmeti ile her katında ayrı bir sürpriz sunacak. Bulunduğu yer itibariyle şehrin iş, eğlence, alışveriş merkezlerine yakın konumlandırılan Ontan Bayraklı; otopark, çocuk oyun alanı ve güvenliğin yanı sıra house keeping, kuru temizleme, ütü servisi, vale, oto yıkama, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, concierge hizmetleri, sinema odası, çöp toplama hizmeti, dairelere teknik servis, genel rezervasyon ve sağlık hizmetleri gibi 5 yıldızlı otel konforunu residence hizmetleri ile birleştirecek.

İÇİNDE YOK YOK
Ontan İnşaat; Ağustos ayında bitmesi planlanan Ontan Bayraklı projesi balkon kenarlarında doğa ile iç içe görünümü veren 4.5 ile 7.5 metrekarelik küçük bahçeleri, dışarıdan tamamen cam giydirme gibi görünen doğramaları, spor salonu, saunası, spa merkezi, Hassasiyet ödül getirdi Hiçbir daireye doğrudan teması olmaması için 70 cm yüksekliğinde çelik bir döşeme ile alt kata ters döşeme yapılarak derinliği sağlanan, statik hesaplara katılan yükü ile güvenliğin artırıldığı 15. katta yer alan havuzu ve bütün ince hesapları, mühendislik ve güvenlik Sign of The City Awards yanşmasında Devam Eden Projeler kategorisinde En İyi Rezidans dalında birinci oldu. üstü ve yanları açılıp kapanan yüzme havuzu, buhar odası ve yeşil alanlarına kadar farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.
www.ontanbayrakli.com

Previous Elite World Europe Otel yeni sezonda hizmete açılacak
Sonraki İstanbul'da konut almak isteyenler için tüyolar

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Villanova Evleri projesi

Villanova Evleri konut projesi İzmir Bornova’da Gültekin İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

İzmir 0 Yorum

Palmiye Park Renova

Bornova Forum, Ege ve Yaşar Üniversiteleri, Işıkkent Koleji ve Merkez Garaj da sitenin çok yakınında.

İzmir

SN PARK PLUS projesi lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor

Fabrika , toplu konut ve rezidans başta olmak üzere yurtiçi ve dışında pek çok dev projeyi hayata geçiren Nurem İnşaat’ın Sürmeli GmG ile birlikte Aliağa’ya kazandırdığı SN PARK’tan sonra SN

İzmir

Nest Çamdibi projesi

Nest Çamdibi, İzmir’de  Nest Yap tarafından inşa ediliyor.

İzmir 0 Yorum

Sevilla Kekliktepe Villaları tanıtılıyor

Seçkin ve butik konut projelerinin mimarı Sevkon Gayrimenkul, Ege’nin yükselen değeri Urla’da sürdürülebilir lüks ve doğal anlayışına bambaşka bir boyut getiren yeni projesi Sevilla Kekliktepe Villaları’nı hayata geçiriyor.

İzmir 0 Yorum

Ege Perla tercihini kaliteden yana kullandı

İzmir’in yeni projesi Ege Perla da sakinleri için yüksek kalite ve enerji tasarrufu sağlamak için Daikin’i tercih etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.