Ontan Bayraklı teslim tarihi

Ontan Bayraklı teslim tarihi

Konforlu yaşam konseptini inovatif mühendislik mimarisi ile birleştiren Ontan Bayraklı’nın projesi, planlanan detayları ile güvenli bir gelecek sunuyor

İzmir‘den alınan ilham ile planlanan Ontan Bayraklı’da 329 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bu bağımsız bölümlerin 261 adeti rezidans, 51 adeti ofis ve 17 adeti mağazadan oluşmaktadır. 1 + 1 ve 2 + 1 daireleri, 15. Katta yer alan panoramik körfez manzaralı bir havuz, üstü ve yanları açılıp kapanan yüzme havuzu, buhar odası ve yeşil alanlarına kadar farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

277 bin ile 423 bin lira arasında satışa sunulan Ontan Bayraklı projesinin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri depreme karşı en yüksek güvenliğe sahip olması. Mühendislik firması olarak yurt içinde ve yurt dışında yetişmiş betonerme, renovasyon projelerine hakim uzmanların yer aldığı Ontan İnşaat projelerinin her aşamasında kalite ve güvenliği ön planda tutuyor.

11.katta yer alan fitness salonu, Spa ve jenerasyon merkezinin yanı sıra; modern ofis ve mağazalardan oluşan mimari projesi, residence hizmeti ile her katında ayrı bir sürpriz sunacak. Bulunduğu yer itibariyle şehrin iş, eğlence, alışveriş merkezlerine yakın konumlandırılan Ontan Bayraklı; otopark, çocuk oyun alanı ve güvenliğin yanı sıra house keeping, kuru temizleme, ütü servisi, vale, oto yıkama, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, concierge hizmetleri, sinema odası, çöp toplama hizmeti, dairelere teknik servis, genel rezervasyon ve sağlık hizmetleri gibi 5 yıldızlı otel konforunu residence hizmetleri ile birleştirecek.

İÇİNDE YOK YOK
Ontan İnşaat; Ağustos ayında bitmesi planlanan Ontan Bayraklı projesi balkon kenarlarında doğa ile iç içe görünümü veren 4.5 ile 7.5 metrekarelik küçük bahçeleri, dışarıdan tamamen cam giydirme gibi görünen doğramaları, spor salonu, saunası, spa merkezi, Hassasiyet ödül getirdi Hiçbir daireye doğrudan teması olmaması için 70 cm yüksekliğinde çelik bir döşeme ile alt kata ters döşeme yapılarak derinliği sağlanan, statik hesaplara katılan yükü ile güvenliğin artırıldığı 15. katta yer alan havuzu ve bütün ince hesapları, mühendislik ve güvenlik Sign of The City Awards yanşmasında Devam Eden Projeler kategorisinde En İyi Rezidans dalında birinci oldu. üstü ve yanları açılıp kapanan yüzme havuzu, buhar odası ve yeşil alanlarına kadar farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.
www.ontanbayrakli.com

Previous Elite World Europe Otel yeni sezonda hizmete açılacak
Sonraki İstanbul'da konut almak isteyenler için tüyolar

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Konutlarımızı iyi tanıtmalıyız

Hakan Yetkiner Konutlarımızı iyi tanıtmalıyız

İzmir

Güleryüz Yapı İzmir’i yeniden inşa ediyor

Güleryüz Yapı  İzmir Menderes’te konut projeleri gerçekleştiriyor. 2007 yılından bu yana inşa ettiği nitelikli konut ve rezidence projeleri ile İzmir’in tanınmış firmalarından biri haline gelen Güleryüz Yapı Menderes’te gerçekleştirdiği üç

İzmir

Akıllı bina Folkart Towers aklını kullandı

İzmir’in akıllı ikiz kuleleri Folkart Towers’ta yangın söndürme sistemlerinin anında devreye girmesiyle yangın çıkmadan önlendi

İzmir 0 Yorum

Soyak Siesta Oxygen 0 faiz yüzde 10 indirim avantajı sunuyor

Soyak’ın İzmir Karşıyaka’da hayata geçirdiği projesi Soyak Siesta Oxygen, 28 Mayıs akşamı gerçekleşen renkli bir partiyle açıldı, İzmirliler keyifli vakit geçirdi.

İzmir 0 Yorum

Avcılar Effect yüzde 100 kazandıracak proje

Avcılar İnşaat, şık ve ulaşılabilir bir yaşam sunulacak Avcılar Effect’te bir çok özelliği bir araya getirdi.

İzmir 0 Yorum

Ege-Koop Dört Mevsim Yaşam Sitesi tamamlandı

Bölgede, altyapı ve üstyapıda önemli projeleri ile şehircilik abidesi yaratıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.