ONS İncek’de konut uzmanları konuşuyor

ONS İncek’de konut uzmanları konuşuyor

Ankara’ya ilkleri getiren ONS İnşaat, ONS İncek‘de farklı bir kampanya ile adından söz ettiriyor.

Geleceğin rezidansı ödülü ile uluslar arası platformda ülkemizi temsil eden ONS İncek, ev sahibi olmak isteyenleri uzman danışmanlar eşliğinde en doğru tercihe yönlendiriyor. Emlak ve gayrimenkul alanında uzmanlaşmış danışmanları ile bir ilke imza atan ONS İncek, Ankara’nın konfor anlayışını, hizmet kalitesi ile zirveye taşıyor.

Yatırım danışmanlığı alanında uzmanlığını misafirlerine en doğru hizmet kalitesi ile sunan ONS İncek, bir ilke imza attığı kampanyasında gerçek satış personeli ile güven esaslı hizmet kalitesini Ankaralıların beğenisine sunuyor. Tüm şehrin görebildiği kampanyada danışmanlar, uzmanlık alanları ile birlikte ev sahibi olmak isteyenlere sesleniyor. En değerli yatırım alternatiflerini fırsata çevirmek isteyenlerin adresi ONS İncek, kalitesi, sosyal yaşam olanakları ve şehre değer katan mimarisi ile isminden söz ettiriyor.

ONS İNCEK
Lüks ve konforun muhteşem uyumunu doyasıya hissetmenizi sağlayan ONS İncek Residence, sadece konut sahiplerine değil, İncek bölgesinde yaşayanlara da hizmet verecek bir çok imkanı kullanıcılarla buluşturuyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen proje, toplam 992 residence ve 41, 43, 45 katlı toplam üç bloktan oluşuyor.

Restoran, market, spor salonu, spa gibi tüm projelerin tamamlayıcısı ihtiyaçların haricinde; lastik oteli, rent a car hizmeti, sağlık yardımı, bakım hizmeti, rezervasyon imkanı, özel davet organizasyonları, teknik destek hizmeti, çiçek bakımı, gün boyu kat servisi, VIP transfer imkanı da tüm ihtiyaçlara cevap verebilen hizmet anlayışı ile İncek’e değer katıyor.

www.onsincek.com

Previous Uptown İncek sunduğu ayrıcalıklar ile ön plana çıkıyor
Sonraki Emlak İstasyonu Sembol Gayrimenkul açıldı!

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

MESA KOZA 66 teslimleri 2016’da

Ankara Gaziosmanpaşa’daki yeni konut projesi MESA KOZA 66 görücüye çıktı.

Ankara 0 Yorum

MESA KOZA 66 kampanyasına yoğun ilgi

Konutta kalitenin adresi MESA, Emlak Konut GYO’nun  hayata geçirdiği ve ödeme kolaylıkları sunan konut kampanyasını desteklemeyi sürdürüyor.

Ankara

Mahall Ankara sosyal yaşam alanları sunuyor

Mahall Ankara’nın merkezinde yer alan Mahall Meydan’da bulunan 57 mağaza, 28 Mayıs’ta Türkerler İnşaat’ın düzenleyeceği açık artırma ile sahiplerini bulacak.

Ankara 0 Yorum

Saray konforunda yaşam Queen Park’ta

Başkent Ankara’da konforlu yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan, yeni projesi Queen Park ile saray konforunda bir hayatın kapılarını açıyor.

Ankara

Ankara’ya 150 bin konutluk Güney Konut Projesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek çalışmalarını ve yatırımlarını  anlattı.

Ankara 0 Yorum

Mebuskent’e yoğun bir talep var

Başkentin prestijli projelerinden Mebuskent’i hayata geçiren Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Ramazanda vatandaşlardan yoğun bir ilgi ve ziyaretçi trafiği yaşadıklarını bildirdi.