ONS İncek yabancıların gözdesi

ONS İncek yabancıların gözdesi

ONS Şirketler Grubu’nun ilk konut projesi olan ‘ONS incek’  özellikle yabancıların ve elçilerin de ilgi odağı oldu.
Ankara‘nın yeni gözdesi İncek’te yükselen ONS İncek, başkente değer katıyor. Akıllı ev teknolojisi ile de fark yaratan proje dünyada da takdir görüyor. 2014-2015 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri European Property Awards’da yüksek katlı mimarlık ödülünü kazanan ONS İncek Residence, akıllı ev teknolojilerinin ilk defa sesli komut sistemi ile de Dünya Mimarlık Festivali’nde ise ilk 14’e girmeyi başardı.

ONS Şirketler Grubu’nun ilk konut projesi olan ONS İncek, akıllı ev teknolojisi sayesinde yabancı yatırımcıların da ilgisini çekiyor yesinde bulunan ONS İnşaat Grubumdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay, “Herkes bina yapıyor ama biz yaşam alanı inşa ediyoruz. Her detayın düşünüldüğü, bambaşka bir hayatı yaşama imkanı sunuyoruz” dedi. Atalay, “ONS İncek 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje 41, 43, 45 katlı toplam 3 kuleden oluşuyor. 3 farklı renkteki kulede toplam 992 konut bulunuyor. 15 bin metsahip. Sosyal yaşam merkezi, 5 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 558 adet 1+1, 416 adet 2+1, 10 adet 2+1 dubleks, 8 adet 3+1 dubleks konut sunuluyor. 997 kapasiteli kapalı ve 273 kapasiteli açık otopark yer alıyor. Projede 46 bağımsız ticari alan mevcut” diye konuştu.

KONFOR SUNUYOR
ONS İncek Residence’ta akıllı ev teknolojisinin getirdiği manuel kontrol kolaylığı ile tüm kontroller anahtar üzerinden yapılabiliyor. Kablosuz sadeliği, kontrol esnekliği ve sınırsız senaryo planlaması seçenekleri ile yüksek standartta kullanılan akıllı ev teknolojisi, büyük bir konfor sunuyor.

YAŞAM ALANI
İncek’te hayata geçirilen proje, 800 kişiyle yüzyüze yapılan görüşmeler sonucu 1 yıllık hazırlıkla ortaya çıktı.Sabah

ONS İncek İletişim :

Adres : Taşpınar mah. TED Koleji Mevkii İncek/ANKARA

Tel :   444 667 4

www.onsincek.com

 

Previous İzmir milyar dolarlık yatırımların adresi
Sonraki Konut Satış İstatistikleri Ekim 2015

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Mebuskent oksijeni en bol konut projesi

Aymor Grup tarafından gerçekleştirilen Başkent’in en prestijli konut projelerinden Mebuskent, sunduğu sağlıklı yaşam imkânları dolayısıyla en fazla doktorların tercihi oldu.

Ankara 0 Yorum

Allora Beytepe’den lansmana özel yüzde 8 indirim

Çayyolu’nun Beytepe ile birleştiği çok değerli lokasyonda Ankaralılar’ın dikkatini çeken Allora Beytepe konutları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapacağı lansmana özel fiyatlarında yüzde 8 indirim uyguluyor.

Ankara 0 Yorum

Aden Ballıkpınarı çelik yapı sistemiyle hayata geçiyor

Vefa markası Steelife imzası taşıyan Ankara Gölbaşı’nda çelik yapı sistemiyle inşa edilen Aden Konut Projesi, yatay yaşam konseptiyle hayalinizdeki tek katlı, bahçeli ev modelini sunuyor.

Ankara

Altınsaray Konutları Ankara Etimesgut’ta yükseliyor

Ankara’da son dönemlerde yaptığı konutlarla inşaat sektöründe marka isimlerden olan Özoğlu Özbay Grup ve inşaat sektöründeki ürün çeşitliliği ile fark yaratan Gökdemir Grup ortaklığı ile yapılan Altınsaray Konutları farkını hissettirmeye

Ankara 0 Yorum

Akkent Paradise Gardens’da fiyatlar 300.000 TL’den başlıyor

Akkent Paradise Gardens projesinde ev fiyatları 300.000 TL’den başlıyor.

Ankara 0 Yorum

Konut alacaklara altın değerinde tavsiyeler

Başkentliler, yeni nesil konut projelerine yatırım amaçlı büyük ilgi gösteriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.