ONS İncek yabancıların gözdesi

ONS İncek yabancıların gözdesi

ONS Şirketler Grubu’nun ilk konut projesi olan ‘ONS incek’  özellikle yabancıların ve elçilerin de ilgi odağı oldu.
Ankara‘nın yeni gözdesi İncek’te yükselen ONS İncek, başkente değer katıyor. Akıllı ev teknolojisi ile de fark yaratan proje dünyada da takdir görüyor. 2014-2015 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri European Property Awards’da yüksek katlı mimarlık ödülünü kazanan ONS İncek Residence, akıllı ev teknolojilerinin ilk defa sesli komut sistemi ile de Dünya Mimarlık Festivali’nde ise ilk 14’e girmeyi başardı.

ONS Şirketler Grubu’nun ilk konut projesi olan ONS İncek, akıllı ev teknolojisi sayesinde yabancı yatırımcıların da ilgisini çekiyor yesinde bulunan ONS İnşaat Grubumdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tuna Atalay, “Herkes bina yapıyor ama biz yaşam alanı inşa ediyoruz. Her detayın düşünüldüğü, bambaşka bir hayatı yaşama imkanı sunuyoruz” dedi. Atalay, “ONS İncek 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje 41, 43, 45 katlı toplam 3 kuleden oluşuyor. 3 farklı renkteki kulede toplam 992 konut bulunuyor. 15 bin metsahip. Sosyal yaşam merkezi, 5 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 558 adet 1+1, 416 adet 2+1, 10 adet 2+1 dubleks, 8 adet 3+1 dubleks konut sunuluyor. 997 kapasiteli kapalı ve 273 kapasiteli açık otopark yer alıyor. Projede 46 bağımsız ticari alan mevcut” diye konuştu.

KONFOR SUNUYOR
ONS İncek Residence’ta akıllı ev teknolojisinin getirdiği manuel kontrol kolaylığı ile tüm kontroller anahtar üzerinden yapılabiliyor. Kablosuz sadeliği, kontrol esnekliği ve sınırsız senaryo planlaması seçenekleri ile yüksek standartta kullanılan akıllı ev teknolojisi, büyük bir konfor sunuyor.

YAŞAM ALANI
İncek’te hayata geçirilen proje, 800 kişiyle yüzyüze yapılan görüşmeler sonucu 1 yıllık hazırlıkla ortaya çıktı.Sabah

ONS İncek İletişim :

Adres : Taşpınar mah. TED Koleji Mevkii İncek/ANKARA

Tel :   444 667 4

www.onsincek.com

 

Previous İzmir milyar dolarlık yatırımların adresi
Sonraki Konut Satış İstatistikleri Ekim 2015

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara Golfkent golf severleri buluşturuyor

Başkentin yeni yaşam merkezi Ankara Golfkent, 20 Kasım 2016 Pazar günü saat 10:00’da Dünya Şampiyonları ile golf severleri buluşturuyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara konut projeleri ile yeniden şekilleniyor

Ankara Konut Piyasasında, gayrimenkule olan arz ve talep dışında, kentsel dönüşüm projeleri ile yeni bir görünüme bürünen semtler ve lüks konutlara ev sahipliği yapan yeni yaşam alanları dikkat çekiyor

Ankara 0 Yorum

Uransan kiracısı hazır projeler üretiyor

Ankara’da  Uransan,konut  projelerinden konut alan yatırımcıların kiracısını bulmaya da yardımcı oluyor.

Ankara 0 Yorum

Multiflat Residence projesi

Multiflat Residence Bağlıca’da yükseliyor.

Ankara 0 Yorum

Hüseyin Aslan : Ankara Smyrna Evleri 150 milyon TL değerinde

İzmir’de 30 bin çağdaş konuta imza attıklarını söyleyen Hüseyin Aslan, Ankara’da gerçekleştirecekleri proje ile ilgili bilgi verdi.

Ankara 0 Yorum

Parktepe konutları kesintisiz Ankara manzarası sunuyor

Birbiri ardına çok sayıda modern projenin yükseldiği Beytepe’nin 1.150 metre rakımla en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe konutları, 1. kattan itibaren başlayan Başkent manzarası ile konutta ferah mekan ve manzaraya

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.