Ons İncek’te Fiyatlar 280 Bin Liradan Başlıyor

Ons İncek’te Fiyatlar 280 Bin Liradan Başlıyor

Baskent’te 21 kişiden 1’i Ons İncek Residence’lı…

Ankara’da satılan her 21 dairenden biri olan Ons İncek Residence, akıllı ev konseptiyle müşterilerin karşısına çıkıyor. 280 bin liradan başlayan fiyatlarla sunulan projede 60 ay vade imkanı da bulunuyor. Ankara’da Ons İnşaat tarafından hayata geçirilen Ons İncek Residence, kullanılan teknoloji sayesinde hayatı kolaylaştırıyor. Ev sahibi olmak isteyenlere anında tapu imkanı da sağlayan proje, 992 daireden meydana geliyor.

Başkent te her 21 kişiden 1’i ‘Ons İncek Residence’ diyor

Ankara’da satılan her 21 daireden l’i olma özelliği taşıyan 992 daireli Ons incek Residence, akıllı ev konseptiyle Ankara’da Ons inşaat tarafından yatırımcıların karsısına çıkıyor. 280 bin liradan başlayan fiyatlarla sunulan projede 60 ay vade imkanı da var. hayata geçirilen Ons incek Residence, akıllı bina konsetinde yükseliyor. Ev sahibi olmak isteyenlere anında tapu imkanı da sağlayan proje, 992 daireden meydana geliyor.

Üç bloktan ve 41,43,45 katlı kulelerden oluşan proje hakkında bilgi veren Ons İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay “Detaylı bir pazar araştırması sonucunda oluşturulmuş bir proje. Mobil satış ekibi ile daha fazla kitleye ulaşabiliyoruz.Ankara konut pazarında ‘sıfır’ satılan her 21 daireden 1 tanesi Ons İncek Residence. 1+1 daireler, 280 binden başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlerle buluşuyor. 2+1 dairelerin fiyatları ise 388 bin ve 564 bin arası değişiyor. Ayrıca en üst katlarda dubleks daire seçeneklerini de kullanıcılarla buluşturan ONS İncek’te 2+1 ve 3+1 dubleks daire fiyatları 700 binden başlıyor” dedi.

Aylık ödeme 1.900 TL

Ödeme koşullarında olabildikçe esnek ödeme planları sağladıklarını anlatan Atalay, lansmana özel oluşturulan ödeme koşullarında 1.900 TL aylık ödeme tutan ile ara ödemesiz ev sahibi olma firsatı sunduklarını söyledi. Dairelerin şimdiden yüzde 15’e yakın prim yaptığını belirten Atalay, 60 ay yüzde 0 faiz oranı uygulaması ile müşterilerin karşısına çıktıklarını belirtti. Atalay 1+1 daire tiplerinin günümüz solo yaşam tarzına bir çözüm sunarken, 2+1 daire tiplerinin ise yeni evli çiftlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirildiğini kaydetti.

Uzaktan kumandalı daireler

ONS İncek Residece’da standartların dışına çıkarak, konut sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üretmeyi tercih ettiklerini ifade eden Atalay, bu doğrultuda sesli komut sistemini konut tiplerine entegre ettiklerini anlattı. Atalay “Ev sahipleri uzaktayken telefon ya da tablet yardımı İle oda sıcaklığını ayarlayabilecek. Ya da dinlenme halindeyken kontrol etmesi gereken yerleri kendi sesi ile verdiği komutlarla kontrol edebilecek. İçinde bir cok kumanda ile kontrol sağlamak yerine, görsel ekranlı bir kumanda İle tüm cihazları kontrol etme rahatlığı akıllı ev teknolojisinin sağladığı bir standart olarak tercih edenlerin karsısına çıkıyor” dedi.(Star)

Ayrıntılı bilgi için: www.onsincek.com

Previous Emlak Konut GYO 2015 İhaleleri
Sonraki Ankara'ya Yatırım Yapan Kazanacak

Diğer Yazılar

Ankara

Park Bade Sitesi

Ankara yeni konut projesi Park Bade Sitesi Yüzbaşıoğlu  Grup tarafından Mamak’ta yükseliyor.

Ankara 0 Yorum

Bağlıca’da yeni konut projeleri çoğalıyor

Ankara’nın hızla ilerleyen yerleşim bölgesi Bağlıca’da yeni konut projeleri hızla yükseliyor.

Ankara 0 Yorum

Ada İnncek projesinde satışlar devam ediyor

Ankara İncek’te yükselen Ada İnncek projesinde konut satışları devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri’nin yüzde 80’i tamamlandı

Temiz havası ve eşsiz manzarasıyla Başkent Ankara’nın merkezine en yakın nefes alma duraklarından İmrahor Vadisi cepheli Nefis Çankaya Evleri’nde kaba inşaatın büyük çoğunluğu tamamlanırken, ekip aynı hız ve heyecanla detaylara

Ankara 0 Yorum

Mebuskent Bin 390 TL’den Başlayan Sabit Taksit Fırsatı Sunuyor

Başkent’in yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da hayata geçirilen Mebuskent konut projesi, lüks ve konforlu yaşamı ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Ankara 0 Yorum

Marina Ankara ödeme planı

Marina Ankara ödeme planı bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.