One Tower AVM çocukların eğlence merkezi oldu

One Tower AVM çocukların eğlence merkezi oldu

Özel marka karması, gurme lezzet durakları ve seçkin ziyaretçi trafiğiyle, Başkent Ankara’nın yeni buluşma noktalarından olan One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, miniklere özel etkinlikleriyle ise ‘One Tower AVM çocukları’ kitlesini oluşturdu.
Her hafta sonu 15.00’te perdelerini ücretsiz olarak minik izleyiciler için açan çocuk tiyatrosu ile küçüklere eğlenceli ve öğretici oyunlar sunan One Tower AVM, kurduğu dev çocuk oyun alanında AVM içinde adeta küçük bir lunapark hayata geçirdi.

Minikler, yaklaşık 100 metrekarelik bir alanda, çok sayıda oyuncağın bir araya getirildiği oyun alanına büyük ilgi gösterirken, AVM içinde çocukların neşeli sesleri yankılanıyor. Haftanın her günü, günün her anında çocukların özgürce girip oynayabildikleri çocuk oyun alanı da ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Previous OSRAM “Akıllı Şehir” çözümleri sunuyor
Sonraki Özen Kuzu : Konut satışındaki düzenleme ile hem tüketici hem satıcı kazançlı çıkacak

Diğer Yazılar

Nata Delta Avm

Ankara nın en hızlı gelişen ve rağbet gören bölgesi, Eryaman İstanbul yolu mevkinde olup , Ali Babacan Tekstil A.ş karşısında , Neva Prestij konutları ve Armonia Rezidansları ile Karşı karşıya

Atakule AVM’nin inşaat yapı ruhsatı alındı

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Atakule AVM’nin inşaat yapı ruhsatının alındığını açıkladı.

Oto World Asya

Anadolu yakasının ilk ve tek Oto Avm’si Oto World Asya, yatırımcısına hem yüksek kira getirisi hem de yüksek kazanç avantajı sunmakta.

Bursa Endülüs Park AVM 11 Mayıs’ta açılacak

Bursa’nın ilk ve tek üstü açılır kapanır AVM’si Endülüs Park, 11 Mayıs’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Lüks Designer Outlet Center Büyükçekmece’ye Geliyor

Toskana Vadisi’nin hemen yanında projelendirilen Lüks Designer Outlet Center, 125 milyon dolarlık proje maliyetiyle, dünyanın en seçkin markalarına ev sahipliği yapacak.

Ofis

Kule Evo yeni nesil mağaza konseptini öne çıkarıyor

Bin kişi başına düşen AVM metrekaresi bakımından ilk sırada yer alan Ankara’da 38 AVM hizmet verirken, yatırımcılar alışveriş kültürünü yenileyerek rakiplerinden bir adım öne çıkmak için çalışıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın