Onduline, Biltmore’u Ustalara Tanıttı

IKO firmasınca üretilen ve Onduline Avrasya tarafından ithal edilen

yeni ve geliştirilmiş bir lamine tip şingıl olan Biltmore’un tanıtımı için yapılan toplantıya Onduline Avrasya ekibi ve Türkiye’nin birçok yerinden gelen çatı ustaları katıldı.

IKO firmasından uygulama mühendisi Martin Madvej ve Onduline Pazarlama Müdür Yardımcısı Binnur Ertuş Şimşek’in verdiği seminerde, çatı malzemesinin kullanımı uygulamalı olarak ustalara ve Onduline çalışanlarına gösterildi. İlk bölümünde ürün ve dünyadaki uygulamaları anlatılan, ikinci bölümde de adım adım uygulaması gösterilen toplatının sonunda ustalar arasında “en hızlı çivi çakma yarışması” düzenlendi.

Previous Kardelen Sarıtaş Konutları
Sonraki Polonezköy 'Betonkent' mi Oluyor?

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Çuhadaroğlu halka arzında talep toplama başladı

60 yılı aşan bilgi, kalite ve güvenirliliği ile külçe alüminyumdan profil üretimi ve cephe sistemleri uygulamasına kadar tam entegrasyona sahip Çuhadaroğlu halka arzında talep toplama bugün başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sheraton Samsun İnşaatı Devam Ediyor

Samsun Mimarlar Odası’nın ‘Şehircilik ve planlama ilkelerine aylan olduğu, sahilde emsal oluşturarak kötü örnek teşkil edeceği gerekçesi ile mahkemeye başvurduğu ve yürütmeyi durdurma kararı aldığı 115 metre yükseklikteki otelin inşaatına

Firma Haberleri 0 Yorum

Dasif İnşaat Gaziemir’de arsa aldı

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.’nin İzmir Gaziemir’de satışa çıkardığı arsayı 1 milyon liraya, müteahhit Adil Eroğlu’nun sahibi olduğu Dasif İnşaat satın aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Günsev2 Sitesi

“Günsev yaparsa, en iyisini yapar” sloganını kendileriyle özleştirdiklerini belirten, Günsev Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Sadeddin Gün,”1974 yılında Babam Şeyhmuz Gün tarafından temelleri gıda şirketi olarak atılan şu an ise Günsev

Firma Haberleri 0 Yorum

M1 Merkez Konya AVM büyük bir başarıya imza attı

M1 Merkez Konya AVM  alışveriş sektörünün pazarlama oskarları olarak kabul edilen 2015 ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde büyük bir başarı göstererek finalist oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Enka İnşaat dev projeye imza atıyor

Enka İnşaat, 3000 MW kapasiteli Bismayah Doğalgaz Santrali için Mass Global ile sözleşme imzalayacak

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.