Olimpa Park Plus Mayıs 2016’da teslim

Olimpa Park Plus Mayıs 2016’da teslim

Fuzul Yapı’nın konut projesi Olimpa Park, ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için 60 ay 0 faiz fırsatı sunuyor.

3. Havaalanı, Kuzey Marmara otoyolu ve Kanalistanbul gibi mega projelerin kesişim aksında konumlanan Başaksehir’de insa edilen proje, her geçen gün değer kazanmayı sürdürüyor. 15 ve 16 katlı bloktan oluşan projede yer alan 124 dairenin büyüklükleri 134 m.2-199 m2 arasında değişirken, 3+1,4+1 daire seçenekleri de bulunuyor.

Daire fiyatlarının 685.000 TL’den başladığı proje, yüzde 90 tamamlandı. Mayıs 2016’da teslim edilmesi planlanan Olimpa Park Plus’ta satışlar da hızla devam ediyor. Fuzul Yapı, Mayıs ayında teslim edeceği Olimpa Park Plus Projesi’nde 60 Ay %0 faiz kampanyası başlattı. Bir diğer anlamıyla ev sahibi olmak isteyenler, satın alacakları evi Mayıs ayında kiraya vererek, taksitlerini kiracısının ödeyeceği bir modeli kendileri geliştirebilecekler.

Olimpa Park Plus iletişim :

Tel : 0212 488 23 61

www.olimpapark.com

Previous Şehirlerde arsa davaları
Sonraki Batıstar Tower satılık daire

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Babacan Premium ödeme planı

Babacan Yapının, Esenyurt’ta hayata geçirdiği Babacan Premium projesine özel lansman öncesi ‘Prim Yapmadan Premium’a Gelin’ sloganıyla çıkan kampanyanın ödeme planında uygun şartlar sunuluyor.

İstanbul

Aqua Kavaklı projesi

Aqua Kavaklı konut projesi İstanbul  Beylikdüzü’nde Nihal İnşaat, Topçuoğlu İnşaat ve AKEME İnşaattarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tekfen HEP İstanbul’da satışlar devam ediyor

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından İstanbul ‘da hayata geçirilen HEP İstanbul Projesi’nde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

İş GYO,Kartal Projesi İçin Ön Talep Topluyor

İş GYO, İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

Anadolu Yakası

Ataşehir’de arsa stoku azaldı

2015 Yılının İlk 7 ayında Ataşehir’de 3 bin 921 Adet konut satışı gerçekleşti

Anadolu Yakası 0 Yorum

Halk GYO Vakıf GYO Sancaktepe konutları

Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek, 2014 yılsonunda şirketin toplam gayrimenkul büyüklüğünün kuruluşundan bu yana 3 kat artarak 1,5 milyar TL rakamına ulaştığını belirtti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.