Olimpa Park Plus 2. etapta kampanya

Olimpa Park Plus 2. etapta kampanya

Gayrimenkul sektöründe imza attığı projelerle adından sıkça söz ettiren Fuzul Yapı’nın konut projesi Olimpa Park Plus’ta ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için tarihi takas kampanyası başladı.

Fuzul Yapı 232 konut ve AVM’den oluşan Olimpa Park projesinin 124 konut ve 28 adet mağazasıyla satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören 2. etabı Olimpa Park Plus’ta ayrıcalıklı bir yaşam için ev sahibi olmak isteyenlere ‘tarihi takas’ kampanyasını öneriyor. Kampanya ile tüketiciler eski evlerini uygun koşullarda Olimpa Park Plus’ta yeni evleriyle takas edebilecekler.

Fuzul Yapı, kullanıcı aleyhine değer kaybı olmaması için daireye güncel ekspertiz yaptırarak bu bedel üzerinden alacak. Kalan daire bedeli ise 10 yıl vadeyle yüzde 0,70 oranla kredi kullanarak almak mümkün olabilecek. Takas yapılacak daire, satın alınacak daire bedelinin yüzde 50 peşinatı yerine geçecek. Şehrin karmaşasından uzak Merkezi konumu nedeniyle ulaşım sorunu olmayan Olimpa Park Plus, şehrin karmaşasından uzak sosyal bir yaşamınız olmasını sağlıyor.

Yapımı devam eden 3. Köprü çevreyolu bağlantılarına ve yapılacak olan 3. Havalimanı’na oldukça yakın bir konumda yer alan proje, kafeteryası, Türk hamamı, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, otoparkı ve yeşil alanlarıyla şehrin karmaşasından uzak, size özel bir yaşam alanı sunuyor. Başakşehir’in merkezinde yer alan Fuzul Yapı’nın gözde projesi Olimpa Park Plus’ın yakınında çocukların ve yetişkinlerin rahatça gezebileceği büyük bir park, çocukların yürüyerek gidebileceği bir ilköğretim okulu ve cami yer alıyor. İnşaat&Yatırım

www.olimpapark.com

Previous 3.Havalimanı inşaatında 6 milyon ton asfalt üretimi planlanıyor
Sonraki Emlakta en çok kazandıran 2. il Ankara

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Selenium Retro projesi

Aşçıoğlu, İstanbul Ataköy’de inşa ettiği ikinci projesi Selenium Retro’da, geçmişin izlerini taşıyan cumbalarla açık balkonları, günümüzün modern tarzıyla sentezleyerek yatırımcılarına nostalji yaşatacak ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Real Merter lansmana özel fiyatlarla satışta

Real Merter projesi Oliv Yapı – Vizyon Art Yapı Ortaklığı tarafından İstanbul Merter’de inşa ediliyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

360 Kurtköy’de kampanyalı satışlar devam ediyor

Hanesel Yapı & Demirbaş Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen 360 Kurtköy’de yüzde 0.70 faiz oranıyla 36 ay, yüzde 0.99 faiz oranıyla 120 ay vade avantajı devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

Kirazlı Bahçe projesi

Kirazlı Bahçe konut projesi Avrupa Yakası Güneşli’de Asset İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Nurol Park ödeme bilgisi

Nurol GYO, 855 milyon dolar yatırım değerine sahip Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projelerindeki yeni etaplan satışa çıkardı.

İstanbul

Kirazlı Koru Evleri adres

Kirazlı Koru Evleri adres bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.