Nurol GYO’dan 252 Metrede ‘Gol’ Sesi

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 2.5 yılda 3’üncü projesini satışa çıkardı. Şirket, Basın Ekspres ve Çaglayan’dan sonra Seyrantepe’yi seçti. 50 katlı kule için 250 milyon dolar yatırım yapan şirket, Türk Telekom Arena Stadı yanındaki projesinde 502 konut ve 50 daire tasarladı. 9 bin 525 metrekare arazide yükselen projede konutlar kule kısmında, ticari birimler de baza bölümünde yer alıyor. Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, hayata geçirdikleri tüm projelerde ön araştırma yaptıklarını ve ulaşımı kolay noktaları tercih ettiklerini söyledi.(Radikal)

Previous İşyeri Kira Geliri Beyannamesi
Sonraki Tmsf, Beykoz Konakları'nda Villa Satıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Metrekare hesabında standart şart

Gayrimenkul sektöründeki metrekare hesabı tartışması son dönemde gündemi yoğun şekilde meşgul ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Begonville Vadi Çanakkale

Çanakkale’de, DTRK inşaat tarafından hayata geçirilecek olan proje, boğaz manzarası, zengin sosyal donatısı ve karakteristik mimarisiyle kente farklı bir soluk katacak Çanakkale, modern anlayışta, yepyeni bir konut projesine kavuşuyor.

Firma Haberleri

Hilti’den önemli duyuru!

Bildiğiniz gibi “Üstün Performans ve Üstün Dayanıklılık” taahhüdüyle global inşaat el aletleri pazarının lider şirketleri arasında yer alan Hilti, dünyada ve Türkiye’de “jenerik marka” konumundadır.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Sektörüne “Arap İlgisi” Hızla Büyüyor

CNR Expo Yeşilköy’de 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Emlak Fuarı’nın açılışını Suudi Arabistan Sanayi ve Ticaret Bakanı Tawfiq Al-Rabiah yapacak.

Firma Haberleri

İnşaattaki durgunluk ‘Tek Kata’ uğramadı

Türkiye’de yaz döneminin başlamasıyla seçim başta olmak üzere yaşanan gelişmelerden etkilenen gayrimenkul sektörü durgunluğa girerken, özel konseptli proje geliştiren konut firmaları satış grafiklerini yukarıya taşıyorlar.

Firma Haberleri

Çilek’ten Yurtdışında Mağaza Atağı…

ÇİLEK ŞİMDİ DE MOĞOL ÇOCUKLARIN ODALARINI SÜSLEYECEK Türkiye’nin en sevilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek,

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.