Northgate Ankara projesi

Northgate Ankara projesi

İnşaatına 2015 yılında başlanan Northgate,  1.000.000 M2 alan üzerinde ADN ATLAS YAPI tarafından inşa ediliyor.

Ankara’da standartları değiştirecek, şehrin gelişim çizgisini belirleyecek bir proje olan Northgate, Esenboğa Havalimanının yanı başında yer alan karma proje. Bünyesinde home ofisler barındıran kuleler, rezidanslar, AVM ve 5 yıldızlı bir otel bulunan projede 223 odalı otel, 170.000 M2 alan üzerinde kurulacak Aqua Mall, 2.300 adet ev ofis, ve 1000 adet konut bulunacak. Projede 400.000 M2 yeşil alan bulunmakta.

Northgate Ankara’da 28 m2’den başlayan 2300 lüks ev ofis bulunuyor. Sık sık Ankara’yı ziyaret etmek durumunda kalan veya yatırımla uğraşan iş adamları düşünülerek tasarlanan ev ofisler projenin ana odağını oluşturuyor.

Ev ofisler dışında, Northgate Ankara’da aileler için 1000 adet lüks residence da mevcut. Northgate Ankara, tasarladığı ayrıcalıklı yaşam ve çalışma alanlarıyla, sadece Ankaralıların değil, tüm iş dünyasının ilgisini şimdiden çekiyor.

Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan Northgate Ankara, çevresindeki eğitim, üretim ve savunma sanayi tesisleri sebebiyle, çok merkezi ve önemli bir konuma sahip.

Yakın çevresinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Anka Teknoloji Üniversitesi ve UPEM olmak üzere 3 adet okul yer alıyor. Hemen doğusunda, dünyada sayılı Air Expo fuarlarından birisi olması beklenen Akyurt Fuar Alanı var. 2 km uzağındaki Otonomi ise, gelecekte Ankara’nın otomobil satış merkezi olması için inşa ediliyor. Tüm bu etkenler çevresinde, yakın çevresindeki nüfus-istihdam yoğunluğuna ve ekonomik gelişime bakıldığında, Northgate Ankara’nın, kısa zamanda Ankara’nın en çok kazandıran projelerinden biri olmasına ve yatırımcıların yüzünü güldürmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Northgate Ankara’da park kelimesine yepyeni bir boyut kazandıran, 400.000 m2’lik adına ADN Cennet Park denilen, eşsiz bir yapı var.

30.000 m2 büyüklüğünde göletiyle bambaşka bir dünya Northgate Ankara. Yoğun geçen bir iş gününün yorgunluğunu yelkenliyle gezerek atabileceksiniz.

Northgate Ankara projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı.

NORTHGATE SATIŞ OFİSİ

Adres : Şükrü Saracaoğlu Caddesi Gülnihal Sokak Esenboğa / ANKARA

Tel : +90 312 427 03 33

www.northgate.com.tr

Previous Arte Borgo projesi
Sonraki Vogue Business Center Ataşehir’de

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

MESA Ankara’da 2 yeni konut projesi hayata geçirecek

MESA Ankara’da değeri 970 milyon lirayı bulan 2yeni konut  projesi hayata geçirecek.

Ankara

Evren Acar : Konut tipolojisi değişti

Markalı konut projeleri tipolojisindeki köklü değişimi Uptown İncek projesinin satış yönetimini üstlenen Cef Danışmanlık Kurucu Ortağı Evren Acar anlattı.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik projesinde çok özel kampanya

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK projesi için çok özel bir

Ankara 0 Yorum

Zümrüt Konutları projesi

Zümrüt Konutları projesi Ankara Bağlıca’da Atılımzirve İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Atasayanlar 5 projesi

Atasayanlar 5 projesi projesi Ankara Ümitköy’de Atasayanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara

Ankara konut projelerinde satışlar arttı

Ankara konut projelerinin yoğunlukla ziyaret edildiği Ekim-Mayıs dönemi dışında “çok fazla satış olmaz” algısı, son yıllarda değişiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.