Nidapark Başakşehir projesi basın toplantısı 29 Eylül’de

Nidapark Başakşehir projesi basın toplantısı 29 Eylül’de

Tahincioğlu tarafından İstanbul Başakşehir’de yükselecek yeni konut projesi Nidapark Başakşehir 29 Eylül’ de basına tanıtılacak.
Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu şimdi de İstanbul’un yükselen ve gelişen Başakşehir’de hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Başakşehir’i tanıtıyor.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım’ın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısı29 Eylül tarihinde gerçekleşecek.

Previous Ankara konut projeleri yükselişe geçti
Sonraki Etimesgut su kesintisi 13 Ağustos 2015

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

KaleKent’te teslimler kutlandı

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen Beylikdüzü’nün fark yaratan projesi KaleKent’te bahar düzenlenen barbekü partisiyle kutlandı.

İstanbul

Elysium Dolapdere nerede

Elysium Dolapdere nerede sorusunun cevabı  haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul

360 Kurtköy projesi

360 Kurtköy  Anadolu yakası Kurtköy’de  Hanesel Yapı Demirbaş Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi.

İstanbul 0 Yorum

Kuleli Evleri Poyraz 1 hemen teslim proje

1972 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli’de yükselen Kuleli Evleri Poyraz I projesi satışları devam ediyor.

Avrupa Yakası

Batı Mahal ile villa yaşamına Batı standartları geliyor

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde panoramik göl manzaralı Batı Mahal projesinde 1.700 ila 3.500 m2 arasında değişen geniş bahçeli, 465 m2, 496 m2 ve 587 m2 aralığında brüt büyüklüğe sahip üç villa

Anadolu Yakası

Aydos Country doğal yaşam alanı projesi

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın hemen yanında ,“İstanbul Anadolu Yakası’nın en doğal projesi” olarak geliştirdiği Aydos Country, orman havasıyla sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.