Next Level Çayyolu’nda yüzde 10 KDV indirimi

Next Level Çayyolu’nda yüzde 10 KDV indirimi

Pasifik, Next Level Çayyolu’nda ev sahibi olmak isteyenlere ekstra yüzde 10 KDV indirimi uyguluyor. Pasifik’in Ankara’nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu’nda 150 metrekarenin üzerindeki tüm büyük dairelerde 31 Mart 2017’ye kadar yüzde 8 KDV uygulanacak.
Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun talep üzerine başlanan projede, villa, loft, teraslı, buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra ayrıcalıklı penthouse seçenekleri bulunuyor. Next Level farkını ve kalitesini yaşamak isteyenlere, 3+1’den, 7,5+2’ye kadar farklı büyüklükte toplam 429 konutta 92 farklı daire tipi sunuluyor. Projede tüm konutlara en az iki araçlık kapalı otopark alanı veriliyor.
Next Level Çayyolu, 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin tam ortasında yer alıyor. Proje, yemek okulundan standart ölçülere sahip kapalı basketbol salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından piknik yapılabilecek, futbol oynanabilecek, açık havada sinema keyfi yapılabilecek 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla da farklı sosyal imkânlar sunuyor.
Özel bahçeleri, geniş terasları, keyifli balkonları ile yeşille iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu, klasik tarzı sevenlere Viyana, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago ile üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuyor.

www.nextlevelcayyolu.com

Previous Evrensel Değerler Müzesi çocuklar için gün sayıyor
Sonraki Koordinat Çayyolu’nda konutların yüzde 32‘si 4 ayda satıldı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Beytepe Restorium birçok farklı tarzı barındırıyor

Keklikoğlu Grup Yönetim kurulu Başkanı Adnan Keklikoğlu Beytepe Restorium projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik örnek daire görselleri

Park Mozaik örnek daire görselleri haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Atasayanlar 5 projesi

Atasayanlar 5 projesi projesi Ankara Ümitköy’de Atasayanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara 0 Yorum

Eryaman Ilgaz Life projesi

Ilgaz Life projesi AKBAK A.Ş. tarafından Eryaman’da inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Queen Park Ankara’da ılıman iklim sunan konut projesi

Ayazıyla meşhur Başkent Ankara kış mevsiminin kendini iyiden iyiye göstermesiyle sis, buzlanma ve soğuk havaya teslim oldu.

Ankara

Net-brüt metrekare farkı konut alıcısının en büyük sorunlarından biri

Özellikle büyükşehirlerdeki konut alıcısının en büyük sıkıntılarından ‘net-brüt’ metrekare farkı, müşteriyi mağdur ettiği kadar, ‘güveni’ önde tutan inşaat firmalarında da sıkıntıya yol açıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.