Next Level Çayyolu’nda yüzde 10 KDV indirimi

Next Level Çayyolu’nda yüzde 10 KDV indirimi

Pasifik, Next Level Çayyolu’nda ev sahibi olmak isteyenlere ekstra yüzde 10 KDV indirimi uyguluyor. Pasifik’in Ankara’nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu’nda 150 metrekarenin üzerindeki tüm büyük dairelerde 31 Mart 2017’ye kadar yüzde 8 KDV uygulanacak.
Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun talep üzerine başlanan projede, villa, loft, teraslı, buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra ayrıcalıklı penthouse seçenekleri bulunuyor. Next Level farkını ve kalitesini yaşamak isteyenlere, 3+1’den, 7,5+2’ye kadar farklı büyüklükte toplam 429 konutta 92 farklı daire tipi sunuluyor. Projede tüm konutlara en az iki araçlık kapalı otopark alanı veriliyor.
Next Level Çayyolu, 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin tam ortasında yer alıyor. Proje, yemek okulundan standart ölçülere sahip kapalı basketbol salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından piknik yapılabilecek, futbol oynanabilecek, açık havada sinema keyfi yapılabilecek 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla da farklı sosyal imkânlar sunuyor.
Özel bahçeleri, geniş terasları, keyifli balkonları ile yeşille iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu, klasik tarzı sevenlere Viyana, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago ile üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuyor.

www.nextlevelcayyolu.com

Previous Evrensel Değerler Müzesi çocuklar için gün sayıyor
Sonraki Koordinat Çayyolu’nda konutların yüzde 32‘si 4 ayda satıldı

Diğer Yazılar

Ankara

Bağlıca Botanik Park adres

Bağlıca Botanik Park adres bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

Anadolu Yakası

Sinpaş GYO’dan Ramazan ayına özel indirim

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen herkese Ramazan ayına özel fırsatlar sunuyor.

Ankara 0 Yorum

Karat Rezidans Ankara Yaşamkent’in değerine değer katıyor

Ankara’da 28 yıldır farklı projelere imza atan Karataş İnşaat’ın Yaşamkent’te hayata geçirdiği Karat Rezidans, Ankara’nın en özel projelerinden

Ankara

Ankara’da bu bölgeye yatırım yapan kazanacak

Ankara’nın ana gelişim aksı olan batı yönündeki Bağlıca bölgesi, kentin yeni cazibe merkezi olmaya aday görülüyor.

Ankara 0 Yorum

Pylon Residence Nisan 2016’da teslim

Yontaş İnşaat tarafından Ankara GOP’da inşa edilen Pylon Residence projesi Nisan 2016’da teslim edilecek.

Ankara 0 Yorum

BESA Ballıkuyumcu projesinde 4 bin konut ve outlet yer alacak

Yaptığı projelerle Ankara’da ilkleri gerçekleştiren BESA Grup temsilcileri bu kez Avrupa’nın en büyük outletini hayata geçirmek için gittikleri Paris, Milano ve Londra’dan güzel fikirlerle döndüler.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.