Next Level Çayyolu 2018’de teslim edilecek

Next Level Çayyolu 2018’de teslim edilecek

Pasifik inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, ‘Next Level Çayyolu’ projesinin sadece bir konut projesi olmadığını belirterek, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladıklarını söyledi.

Pasifik İnşaat, Mart 2016’da başlayan ve 2018’de bitecek “Next Level Çayyolu” projesini tanıttı. Ankara’nın Çayyolu İlçesinde hayata geçirilecek projeyi anlatan Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Çayyolu’nda sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladıklarını söyledi. Çayyolu’nun Ankara‘nın en hızlı gelişen ve değer kazanan önemli konut bölgelerinden biri olduğunu hatırlatan Fatih Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun istek üzerine Next Level tarzını bir konut projesine taşıma fikri ortaya çıktı.

Ardından, konut projesi talep edenlerin beklentilerine cevap verebilecek ve aile yaşamına uygun en iyi araziyi araştırdık. Ankara’nın en önemli konut bölgesi Çayyolu’nda, Çayyolu Rekreasyon Vadisi’nin içindeki arazide projeyi geliştirmeye karar verdik. Hem şehrin olanaklarının içinde hem de şehrin karmaşasının dışında, doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu, pek çok üniversiteye, özel okula, sosyal yaşam alanlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla öne çıkıyor” dedi.

“HER İHTİYACA CEVAP VEREN YENİ BİR YAŞAM ALANI”
Next Level Çayyolu’nda 429 konutta 92 farklı konut tipi olduğunu belirten Fatih Erdoğan, projenin kendi içinde farklı yâşam alanları barındırdığını ifade etti. Next Level Çayyolu’nda da Avusturyalı mimar Brigitte Weber ile çalıştıklarını vurgulayan Fatih Erdoğan, Next Level Çayyolu’nda, yaşam başladığında, detaylara gösterdikleri özenin hayatı nasıl kolaylaştırdığının daha net anlaşılacağını ifade etti. Her detayın ‘önce fonksiyon, sonra estetik’ anlayışıyla tasarlandığını anlatan Fatih Erdoğan, metrekare büyüklüğüne değil, tüm alanların en verimli şekilde kullanılmasına özen gösterdiklerini belirtti. Yemyeşil doğayla çevrili Next Level Çayyolu’nun sıra dışı mimarisiyle fark yarattığını belirterek, şunları söyledi:

HUZUR VE KONFOR SAĞLAYACAK
Next Level Çayyolu’nun mimarı Brigitte Weber, projeyi geliştirirken arazinin topoğrafik özelliklerinden etkilendikleri ni söyledi. Arazi özelliklerinin tasarımı, peyzajı ve dairelerin konumlandırılmasını belirlediğini anlatan Brigitte Weber, “Özellik le alçak blokların bulunduğu adalarda, özel bahçeler ve çatı bahçelerinde müstakil bir hayatın yaşanabileceği konutlar ta şarladık. Komşuluk ilişkilerini güçlendirecek sosyal tesisle rin, peyzajın içinde yer aldığı bir yaşam tarzı sunmaya özen gösterdik. Daire içlerinde farklı stil ve malzemeler kullandık.

Next Level Çayyolu’nda tüm mekânları sa kinlerimize huzur ve konfor sağlayacak en ince detayları düşünerek tasarla dık” dedi. Özel teraslar, güzel bahçeler, komşularla sıcak ilişkiler kurmanızı sağlayacak yemek okulu gibi olanaklar, havuz, squash ve kapalı basketbol sahası gibi benzersiz seçenekler, yaşamı kolaylaştıran mağazalar, projenin ortasında yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanı ve keyifli yürüyüş yolları ile sakinlerimizin hayatın tadını çıkarmasını amaçladık.

Next Level Çayyolu’nda, site konforu içinde müstakil ev rahatlığı sunduğumuz gibi, konutların kullanım olarak fonksiyonel olmasına da çok dikkat ettik. Örneğin, pencereleri, doğal ışığı en çok alacak ve yerden tavana cam olacak şekilde tasarladık. Kış aylarında cam önlerinde yoğunlaşan soğuğu önlemek için bu camların önüne gelecek şekilde zemine konvektörler koyduk. Sizin aklınıza bile gelmeyecek pek çok detayı hayatınızı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tek tek düşündük.” dedi.

Next Level Çayyolu’ndaki en büyük keyiflerden birinin de projenin merkezinde yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanı olduğunu ifade eden Fatih Erdoğan, yürüyüş yolları, piknik alanları, açık hava sineması ve dinlenme alanlannın projeye ayrı bir değer katacağını söyledi. Next Level Çayyolu’ndaki yer alan sosyal tesislerin Next Level Management tarafından yönetileceğini ve tüm sakinlere açık olduğunu ifade eden Fatih Erdoğan, Next Level Çayyolu’nda yer alan tüm konutlara iki araçlık kapalı otopark alanı verdiklerini söyledi. Villaların ve lortların tamamında kişiselleştirilmiş özel otopark alanları oluğunu hatta bazı villalarda bu otoparklardan dairelere direkt giriş sağlanacağını belirten Fatih Erdoğan, tüm dairelere özel depolama alanları ayırdıklarını anlattı.İstiklal Gazetesi

Previous Emlakta dijital pazarlama neden önemli?
Sonraki Projeden ev alırken dikkat edilecekler

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara Parktepe Evleri,kontrol sistemiyle ısınmayı özelleştiriyor

Ankara’nın gözde yeni yerleşim merkezi Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, akıllı ev sistemlerinde yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor. Konutlarda yer verdiği kontrol sistemiyle ısınmayı “özelleştiren” Parktepe Evleri’nde

Ankara

Tardis City projesi

Tardis City konut projesi Ankara Sincan’da konumlanıyor.

Ankara 0 Yorum

One Tower Diplomatique rüzgar tüneli testinden geçti

İnşa edilen yeni nesil konut projeleri yükseklikte birbiriyle yarışırken, konut alıcısı projelerin özellikle üst katlarını tercih etme konusunda çekimser davranıyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara Batıkent Karacakaya bölgesi yatırımcının dikkatini çekiyor

Başkent Ankara’da kentin batıya doğru büyümesi yeni merkezlerin öne çıkmasını sağlarken, Batıkent Karacakaya bölgesi gelişime açık, doğayla iç içe lokasyonu ile konut alıcısı ve yatırımcının dikkatini çekiyor.

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Ege Vadisi’nde 3.190 TL’den başlayan taksitlerle

Sinpaş GYO’nun 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak ‘Güle Güle Otur Türkiyem’ kampanyası çok yoğun ilgi görüyor.

Ankara 0 Yorum

Atakent Nevi Konutları’nda 405 bin TL’den başlayan fiyatlar

Atakent Nevi Konutları’nda ev fiyatları 405 bin TL’den başlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.