Nevşehir TOKİ kura

Nevşehir TOKİ kura

Nevşehir Belediyesi’nin projelendirerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği ile hayata geçirdiği Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yaptırılan 754 konutun hak sahiplerine dağıtımı için 11 Mart 2016 Cuma günü noter huzurunda çekiliş yapılacak.

Nevşehir’in Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bektik 3. Mıntıka mevkiinde toplam 49 bin 464 metrekarelik bir alan içerisinde oluşturulan 754 konutun yapımının tamamlanması ile birlikte, bu alanda konut sahibi olan hak sahiplerinin hangi blok ve hangi katlarda oturacaklarının belirlenmesi amacıyla 11 Mart 2016 Cuma günü saat 15.00′ de Damat İbrahim Paşa Spor salonunda çekiliş düzenlenecek. Nevşehir Belediyesi ve TOKİ yöneticilerinin de hazır bulunacağı çekiliş, Noter huzurunda gerçekleştirilecek.Haber Vaktim

Previous Demirci emekli TOKİ evlerinde başvurular 14 Mart'ta başlıyor
Sonraki Etimesgut'ta parselasyon planları askıya çıktı

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Payas’a 788 konutluk proje

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), “Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler” projesi kapsamında, 2016 yılında Payas’ta 788 konut üretecek.

TOKİ 0 Yorum

Akgedik Yunuskent Projesi’nde 2. etap çalışmaları hız kazandı

Manisalıların konut sahibi olmak için özlemle  beklediği 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Projesi’nde 2. etap için çalışmalar hız kazandı. 

TOKİ

Mamak Gülseren ve Anayurt Mahallelerinde 353 konut sahiplerini buldu

Mamak Belediyesi’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ işbirliği ile Gülseren ve Anayurt Mahallelerinde uyguladığı kentsel yenileme projesi kapsamında 353 konut kura ile sahiplerini buldu.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ İpsala’ya 171 konut yapacak

İpsala’ya yapılacak olan 2.Etap 171 Adet TOKİ Konutlarının inşaat çalışmaları için arsaya ilk kepçenin vurulınasıyla başladı.

TOKİ 0 Yorum

Yüreğir Kışla Mahallesi TOKİ konutları hızla yükseliyor

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu ile birlikte Kışla Mahallesi’nde devam eden ilk yerinde ve gerçek kentsel dönüşüm alanında ineelemelerde bulundu.

TOKİ 0 Yorum

Karaman’da 166 konut satışa sunuluyor

Başbakanlık Toplu Konut idaresi tarafından Doğu Kışla da yapımı devanı eden 1. Etapta bulunan 166 konut satışa sunuluyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.