Nevşehir TOKİ kura

Nevşehir TOKİ kura

Nevşehir Belediyesi’nin projelendirerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği ile hayata geçirdiği Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yaptırılan 754 konutun hak sahiplerine dağıtımı için 11 Mart 2016 Cuma günü noter huzurunda çekiliş yapılacak.

Nevşehir’in Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bektik 3. Mıntıka mevkiinde toplam 49 bin 464 metrekarelik bir alan içerisinde oluşturulan 754 konutun yapımının tamamlanması ile birlikte, bu alanda konut sahibi olan hak sahiplerinin hangi blok ve hangi katlarda oturacaklarının belirlenmesi amacıyla 11 Mart 2016 Cuma günü saat 15.00′ de Damat İbrahim Paşa Spor salonunda çekiliş düzenlenecek. Nevşehir Belediyesi ve TOKİ yöneticilerinin de hazır bulunacağı çekiliş, Noter huzurunda gerçekleştirilecek.Haber Vaktim

Previous Demirci emekli TOKİ evlerinde başvurular 14 Mart'ta başlıyor
Sonraki Etimesgut'ta parselasyon planları askıya çıktı

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Gaziantep’de 50 bin konutun lansmanı yapılacak

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in davetlisi olarak Gaziantep’e gelecek olan Toplu Konut idaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, belediye tarafından kentteki konut sıkıntısını gidermek için yapılacak 50 bin konutluk projenin

TOKİ 0 Yorum

Karaman emekli TOKİ kuraları 3 Şubat’ta

TOKİ Karaman Merkez Kırbağı emekli kura çekilişi için başvurular tamamlandı.

TOKİ 0 Yorum

Ankara Altındağ Aktaş TOKİ 3.etap konutları 3+1 kura sonuçları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca Ankara Altındağ Aktaş 3. Etap Projesi kapsamında Kuralı Satış Yöntemi ile satışa sunulan dairelerin kuraları çekildi.

TOKİ 0 Yorum

Odunpazarı TOKİ’de 22 ev satışa çıkarılıyor

Odunpazarı Belediyesi, TOKİ’nin Karapınar Mahallesinde yaptığı konutlardan kendi mülküne ait 22 adet konutu açık ihale usulü ile satışa çıkarıyor.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Maşuk konutları teslim tarihi

Şanlıurfa Maşuk bölgesinde yapılan 907, 561 ve 1017 konut evlerin teslim tarihleri belirendi.

TOKİ 0 Yorum

Köse 2.Etap TOKİ için arsa hazır

Modern Şehircilik anlayışı ile yola çıkan Köse Belediyesi öncelikleri arasına koyduğu şehir imar planlarının genişletilerek yapılması işinin son çalışmaları bitirilmek üzere.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.