Naturalm Çiftlik Evleri’nde 350 bin liradan başlayan fiyatlar

Naturalm Çiftlik Evleri’nde 350 bin liradan başlayan fiyatlar

Naturalm Çiftlik Evleri, cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor

ALM İnşaat, İstanbul’un yanı başında yeşille mavinin buluştuğu Karamürsel’in Karaahmetli KöyÜ’nde doğal yaşam alanı olarak nitelendirdiği Naturalm Çiftlik Evleri konut alıcılarından büyük ilgi görüyor. 350 bin liradan başlayan fiyatlarla yatırımcıların doğru adres olarak nitelendirdiği Naturalm Çiftlik Evleri, yatırım değeri yüksek avantajlı bir mülk olarak dikkat çekiyor.

Kalabalık ve gürültüden sıkılan, huzurlu ve dingin bir hayatı arzu edenler için ideal bir bölgede konumlanan proje, gözde yerleşim bölgesi olarak öne çıkıyor. Merkezi lokasyona yakın bir konumda projelendirilen Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri’nden Körfez geçiş köprüsü ve otoyol projesinin tamamlanmasıyla, İstanbul’a 1 saat. Bursa’ya 30 dakika. İzmir’e 3 saatte ulaşılabilecek.Diriliş Postası

www.naturalm.net

Previous Teras Gökyüzü Projesi tanıtıldı
Sonraki Lüks yaşamın adresi Valle Lacus

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Kocaeli’nin yapı ve inşaat sektöründeki deneyimli firması Kavan Yapı A.Ş’nin Yuvacık’ta başladığı, şehre heyecan katan yeni projesi Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları ile devam ediyor. 

Kocaeli 0 Yorum

Bina alırken geçmişine bakın

Körfez’de inşaat işiyle uğraşan Özcanlar Mimarlık ve Mühendislik’in sahibi Özcan Kazgan bina alırken es geçilmemesi gereken ayrıntıları hatırlattı.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahar fırsatı

Kocaeli – Karamürsel’de hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 15 villa, 300 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen proje; dört tarafı ağaçlarla kaplı bir

Kocaeli 0 Yorum

Sirmen:Yuvam İzmit’i yeniden hayata geçireceğiz

Sefa Sirmen, Zabıtan Mahallesindeki programında birçok projesi ile “ücretsiz ev” vaadini de anlattı.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evlerinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Çalışmaları devam eden İzmit Körfezi geçiş köprüsü bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını hızla artırırken, Körfez hattı da Türk ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi haline gelmeye başladı.

Kocaeli 0 Yorum

İzmit Kardelen Evleri

Kocaeli Kardelen Evleri, 18 bin metrekare üzerine kurulu botanik bahçeleri, parkları ve su oyun havuzları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.