Naturalm Çiftlik Evleri Doğayla İç İçe

Naturalm Çiftlik Evleri Doğayla İç İçe

İstanbul’un yanı başında yeşille mavinin buluştuğu Karamürsel’in Karaahmetli Köyü’nde yer alan Naturalm Çiftlik Evleri, ALM İnşaat tarafından hayata geçirildi.

3 farklı tipte 45 bahçeli villadan meydana gelen proje, şehrin koşturmacasmdan, kalabalığından ve gürültüsünden kaçabilmek için özel bir yaşam alanı vaat ediyor. 7/24 site konforunda özel güvenlik ekibinin bulunduğu Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahçe düzenlemesi, peyzaj ve bakımı, evcil ve kümes hayvanları için barınak temini ve kurulumu, ev ve bahçe için gerekebilecek tamirat ve bakım hizmetleri ile kafeterya hizmetleri gibi pek çok hizmet sıralanıyor.

Arsa alanı 45 bin metrekare olarak belirlenen Naturalm Çiftlik Evleri’nde konutlar 3 + 1,4+1 veya 5 + 1 şeklinde tasarlandı. Konutlar hemen teslim ediliyor.(Habertürk)

Previous Müteahhitler Şehirciliği Konuştu
Sonraki West Gate Platinum Satışa Çıkıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Fuzul Ev Başaksehir’e 350 konut inşa edecek

istanbul Başakşehir’de yeni konut projesi başlatan Fuzul Ev, Kent Ariva’nın yan tarafına 350 konut inşa edecek.

Firma Haberleri

Ömerli Kasaba 3’üncü etap satışları başladı

İstanbul’un içinde, doğal yaşamı modern bir tarzla birleştiren Ömerli’de yer alan Kasaba projesinin 3’üncü etabı başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

May City Evleri

My Hill Villaları ndan sonra May City Evleri.

Anadolu Yakası 0 Yorum

İş GYO Manzara Adalar Projesi

21-23 Eylül 2014 tarihinde Dubai’de düzenlenecek olan Cityscape Global 2014 Fuarı’na katılan İş GYO, Kartal’daki projesinin maket ve proje detaylarını ilk kez yatırımcılarla paylaşıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özen Kuzu : 2017’de konut satış rakamları yükselecek

2016’da yaşanan, darbe girişimi, terör saldırıları ve ülke notunun düşürülmesi gibi tüm olumsuzluklara rağmen  bu yıl konut satışlarının 1,5 milyona yükselmesini bekleyen Gayrimenkul Sektörü için Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi 

Firma Haberleri

Ankara Yenimahalle İstasyon ihalesi 2.oturumu yapıldı

Emlak Konut GYO tarafından 8 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenen Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesinin 2. oturumuna en yüksek teklif Pasifik Gyrimenkul Yatırım İnş. A.ş. Çiftay

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.