Narven Termal Kasaba Projesi

Narven Termal Kasaba Projesi

Bolu turizmini ikiye katlayacak

DEV PROJE 250 milyon dolarlık bir yatıranla inşa edilen, Türkiye’nin ilk tatil kasabası, Narven Termal Kasaba, termal turizmin en büyük yatıranı olacak… Hisseli gayrimenkul sistemi ile misafirlerini ağırlayacak olan Narven Termal Kasaba, 450 bin metrekare alanda, 7200 yatak kapasitesi ile Bolu turizmini iki katma çıkaracak. Şifalı sulan ve yemyeşil doğası ile Türkiye’nin cennet köşesi Boluda hayata geçecek Narven Termal Kasaba, misafirlerini 3 nesil 4 mevsim ağırlamak için hazırlanıyor…

‘Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” listesinde ilk 100 içinde yer alan Erpiliç, Rehber Yeminli Mali Müşavirlik, Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik A.Ş. ve Nalçacılar A.Ş. ‘nin 250 milyon dolar bütçeyle tamamlamayı hedeflediği dev sağlık kasabası Narven hakkında değerlendirmede bulunan Narven Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, “Biz Türkiye’de doğa ve termal turizm ile ilgili ciddi bir eksiğin farkına vararak bu projeye başladık.

Ve hızlı yol aldık. 2014 Ocak ayında inşaata başlamamıza rağmen birinci etabın büyük bölümünün kaba inşaatını tamamladık. Biliyorsunuz özellikle son dönemde trend doğaya dönük tatil… İnsanlar artık güneş, deniz, kum tatilinden farklı olarak her mevsim tatil yapacaktan alternatif lokasyonlar arıyorlar. İşte Narven bu arayışa cevap verecek bir sağlık ve tatil kasabası” dedi.

Narven gerek sunduğu termal hizmetler ve sosyal imkânları, gerekse mimarisi ve doğası ile Türkiye turizmine, 4 mevsim potansiyel oluşturulmasına yönelik yepyeni bir anlayış getirecek. Proje kapsamında, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri ve kongre merkezi ile Narven Termal Kasaba, bir turizm yatıranından fazlasını sunuyor. Misafirlerini Ter haftalık zaman dilimlerinde hisseli gayrimenkul sistemi ile ağırlayacak olan Narven, 1250 adet daire, 150 adet rezidans daire ve 230 otel odası ile toplamda 7200 yatak kapasitesine sahip olacak. Mimari projesi 2 etap olarak hazırlanan Narven’in ilk etabının ilk bölümü 2015 yılı Aralık ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.(Milat)

Ayrıntılı bilgi için: www.narven.com.tr

Previous AND Ofis Kozyatağı Projesi
Sonraki Makyol Yaşam Beylikdüzü Satışa Çıktı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Gökdeniz Kartal Görücüye Çıktı

Kentsel dönüşüm projelerinin ivme kazandırdığı Kartal konut piyasasına proje daha geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Efe Gayrimenkul, Emlak İstasyonu’nu seçti

Brokerlığını Samet Beşikci ve Nazan Başkalem’in yapacağı Emlak İstasyonu, Efe Gayrimenkul İstanbul – Esenyurt  My Family’de açılıyor.

Firma Haberleri

Anadolu’da AVM’lere talep artıyor

Perakende sektörüne katma değer yaratan ve sektörün gelişmesini sağlayan alışveriş merkezleri (AVM), Anadolu’da cadde mağazalarına göre daha çok tercih ediliyor. 

Firma Haberleri 0 Yorum

Turgay Tanes: Konut fiyatlarında balon yok

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, alternatif getiri araçlarının getirişinin düşmesi ve gayrimenkuldeki ihtiyaçların ön plana çıkmasıyla gayrimenkul yatırımlarının arttığını belirterek, “Dolayısıyla fiyat anlamında bir balon yok. Arz açısından bakıldığında

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’tan 2.6 Milyar Hasılat

Emlak Konut GYO yılın ilk 8 ayında 2 milyar 555 milyon lira hasılat geliri elde etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Pulkovo Havaalanı’nın Yüzü Aspen Yapı’ya Emanet

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde yer alan, yenileme ve yeni terminal projeleri kapsamında Pulkovo Havaalanı’nın yüzü Aspen Yapı’ya emanet edildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.