N5 Suites’in yüzde 80’i bir ayda satıldı

N5 Suites’in yüzde 80’i bir ayda satıldı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi.

Seçim öncesi olmasına rağmen büyük ilgi gören kampanyada satışa sunulan 73 dairenin 60 tanesi satıldı. Özyurtlar Şirketler Grubu Saüş ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, “Doğru yere inşa edilen doğru projeler, her dönem satılıyor” dedi.

Projede 229.000 liradan satışa sunulan 40 metrekare büyüklüğündeki suit daireler aylık 3 bin liradan kiralanabilecek. Böylece N5 Suites Otel + Residence’dan ev alanlar taksitlerini kira geliriyle ödeyebilecek. Ebru Özyurt’un verdiği bilgiye göre, 321 konut ve 8 ticari birimden oluşan projede teslimlere mart ayında başlanıyor.

N5 Suites’de 40 metrekare büyüklüğünde süitler 229 bin liradan, 70,80 ve 87 metrekare büyüklüğündeki dublex daireler ise 359 bin liradan saüşa sunuluyor. Projede toplantı ve kongre salonlan da bulunuyor.Türkiye Gazetesi

 

Previous Emlak Fuarı sürprizlerle başladı
Sonraki Essenora projesinde fiyatlar 397 bin liradan başlıyor

Diğer Yazılar

İstanbul

İsmet Yıldırım : KİPTAŞ bir marka ve değer yaratıyor

İstanbul ‘da gayrimenkul piyasanın nabzının en hızlı attığı bölgelerden biri olan Bahçeşehir’de “yoğunluk” tartışması başladı. 

İstanbul 0 Yorum

Yenitepe Kadıköy’de çalışmalar hızla devam ediyor

Türkiye’nin sembol yapıları niteliğindeki çalışmalarıyla gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından olan Nuhoğlu İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’deki projesi ‘Yenitepe’nin 1. adasındaki satışlarında sona yaklaştı. 1. adada yer alan birçok daire tipinin tamamının

İstanbul 0 Yorum

Yeni Yaşam Evleri projesi

Yeni Yaşam Evleri konut projesi Avrupa yakası Bağcılar’da Kare Yapı Tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Vadistanbul Park metrekaresi 9.000 TL’den başlıyor

Vadistanbul Park, satışa çıktı. Projede fiyatlar lansman dönemine özel olarak metrekaresi ortalama 9.000 TL’den başlıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Piyalepaşa İstanbul’un yüzde 30’u 2015’te satılacak

İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda 800 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, semt hayatını yeniden canlandıracak.

İstanbul 0 Yorum

Metropol İstanbul’dan kadınlara özel sürprizler

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içerisindeki tek özel gayrimenkul projesi Metropol İstanbul, hayatımızın her anına değer katan kadınlarımız için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımıza özel fırsatlar sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.