N5 Suites projesi

N5 Suites projesi

N5 Suites konut projesi Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta  inşa ediliyor.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites Otel+Residence projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. N5 Suites karlı ve yüksek kira getirili bir yatırım olmasının yanı sıra sunduğu otel + residence hizmeti ile de sakinlerine yüksek standartlı ve konforlu bir yaşam vaadediyor.

Ticari tapusu, 5 yıldızlı otel konsepti, %18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve %40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı ile bu eşsiz projenin tüm fırsatlarından sınırlı sayıdaki daireler tükenmeden siz de yararlanın.

Avrupa Yakası’ndaki özel ve metrobüse yakın konumunun yanı sıra Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede bulunan N5 Suites Otel+Residence projesi sakinlerine zengin bir yaşam tarzı sunuyor. Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence yatırımcısına geniş olanaklar sunuyor. Ayrıca proje içerisinde bulunan acenta hizmeti ile de yatırımcılar 7/24 kiralama hizmetinden faydalanarak kazanmaya devam ediyor.

N5 Suites Otel+Residence’de 229 BiN TL’ye satışta olan dairelerin yatırımcısına aylık 3.000 TL kira getirisi kazandırması öngörülüyor. 6 ay sonra teslim edilecek projede şimdi yerini alanlar, kısa sürede taksitlerini kira kazançları ile öder ve kar eder hale gelebilecek.

60 ay vade 0 faiz, %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajları ile yeniden satışa sunulan N5 Suites Otel+Residence projesi sadece 50 suit ve double suit ile sınırlı.

Arsa Alanı: 30,188m2

Blok Adedi : 1 Adet, 4 Bodrum, zemin kat ve 16 normal kattan oluşmaktadır.
330 bağımsız bölüm, 300 yataklı otel + 190 residence daire ve 8 adet işyerini içermektedir.

Daire Tipleri : 132 odalı N5 Suites Otel’de 110 adet 1+0, 31 adet 1+1 mevcuttur. 190 Bağımsız bölümden oluşan N5 Suites Residence’da 118 adet 1+0 ve 72 adet 1+1 daire tipi mevcuttur.

N5 Suites İletişim :

Tel : 0850 460 90 01

www.n5suites.net

Previous İst Garden projesi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 8 Ekim 2015

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

İnistanbul Lokal projesinin reklamı ekranlarda!

İş GYO ve Nef birlikteliğinin ilk projesi İnistanbul Gala’nın hızlı bir şekilde satılması nedeniyle projenin tanıtımı için hazırlanan reklam kampanyası yayınlanamamıştı.

İstanbul 0 Yorum

Taksim Petek projesi 6 ay sonra bitiyor

Yeni yıla iddialı projelerle giriyor DAP Yapı Acıbadem, Beykoz, Kartal ve Taksim’de 1 milyar 800 milyon lira yatırımla gerçekleştirilecek yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor

İstanbul 0 Yorum

Kartal 101 Residence Nisan 2017’de teslim edilecek

Kartal 101 Residence’da 8 farklı tipte 1 artı 1 daire fiyat güvencesi ile satılıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Botanica İstanbul satışa çıktı

Mutlu İnşaat ve Ak Proje’nin ortak girişimi ile hayata geçirdikleri Botanica İstanbul, 28.000 metrekare alan üzerinde kurulu 7 blok 477 daireden oluşuyor.

İstanbul

İstanbul konut projesi Atlantik Life

Atlantik Yapı tarafından İstanbul Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life cazip fiyatlarla satışa çıktı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Anadolum İdol Tuzla ulaşım bilgisi

Anadolum İdol Tuzla projesi Anadolum İnşaat tarafından Tuzla Aydınlı bölgesinde hayata geçirilecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.