N5 Suites projesi

N5 Suites projesi

N5 Suites konut projesi Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta  inşa ediliyor.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites Otel+Residence projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. N5 Suites karlı ve yüksek kira getirili bir yatırım olmasının yanı sıra sunduğu otel + residence hizmeti ile de sakinlerine yüksek standartlı ve konforlu bir yaşam vaadediyor.

Ticari tapusu, 5 yıldızlı otel konsepti, %18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve %40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı ile bu eşsiz projenin tüm fırsatlarından sınırlı sayıdaki daireler tükenmeden siz de yararlanın.

Avrupa Yakası’ndaki özel ve metrobüse yakın konumunun yanı sıra Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede bulunan N5 Suites Otel+Residence projesi sakinlerine zengin bir yaşam tarzı sunuyor. Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence yatırımcısına geniş olanaklar sunuyor. Ayrıca proje içerisinde bulunan acenta hizmeti ile de yatırımcılar 7/24 kiralama hizmetinden faydalanarak kazanmaya devam ediyor.

N5 Suites Otel+Residence’de 229 BiN TL’ye satışta olan dairelerin yatırımcısına aylık 3.000 TL kira getirisi kazandırması öngörülüyor. 6 ay sonra teslim edilecek projede şimdi yerini alanlar, kısa sürede taksitlerini kira kazançları ile öder ve kar eder hale gelebilecek.

60 ay vade 0 faiz, %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajları ile yeniden satışa sunulan N5 Suites Otel+Residence projesi sadece 50 suit ve double suit ile sınırlı.

Arsa Alanı: 30,188m2

Blok Adedi : 1 Adet, 4 Bodrum, zemin kat ve 16 normal kattan oluşmaktadır.
330 bağımsız bölüm, 300 yataklı otel + 190 residence daire ve 8 adet işyerini içermektedir.

Daire Tipleri : 132 odalı N5 Suites Otel’de 110 adet 1+0, 31 adet 1+1 mevcuttur. 190 Bağımsız bölümden oluşan N5 Suites Residence’da 118 adet 1+0 ve 72 adet 1+1 daire tipi mevcuttur.

N5 Suites İletişim :

Tel : 0850 460 90 01

www.n5suites.net

Previous İst Garden projesi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 8 Ekim 2015

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Rotamavi projesi lanse ediliyor

APG İnşaat’ın markalı konut sektöründe nitelikli projelere imza atmak için ilk olarak Kartal’da hayata geçireceği Rotamavi projesi 26 Eylül Pazartesi günü lanse ediliyor.

İstanbul

Fly Salmiya teslim tarihi

Fly Salmiya teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer almaktadır.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kuleli Evleri’nde faizler yüzde 0.42

Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri Poyraz II projesi için başlattığı kampanyada faiz oranını 60 ay vadede 0.42’ye, 120 ay vadede ise 0.70’e sabitledi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Essenora projesinde fiyatlar 397 bin liradan başlıyor

Gaziosmanpaşa Küçükköy’de başlatılan, 160 milyon TL yatırım ile gerçekleştirilen Essenora, Türkiye’deki en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak görülüyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nurol Park konut projesi

Nurol Park konut projesi Nurol GYO tarafından  karma proje olarak İstanbul Güneşli’de hayata geiriliyor.Nurol GYO garantisiyle yapılan Nurol Park projesi,Basın ekspres yolu üzerinde,Atatürk havaalanına 7,5km.uzaklıkda en yakın metro durağına 230m.mesafededir.Masko,İstoç,CNR

Avrupa Yakası

Nef New York Cityscape’in en pahalı projesi

Dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarlarından biri olan Dubai Cityscape Global 2015’te İnistanbul ile Nef Ataköy 22 projelerini sergileyen Nef, stand tasarımı ve tanıttığı projeleriyle fuarın en dikkat çeken firmalarından biri

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.