N5 Suites projesi

N5 Suites projesi

N5 Suites konut projesi Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta  inşa ediliyor.

Özyurtlar İnşaat N5 Suites Otel+Residence projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. N5 Suites karlı ve yüksek kira getirili bir yatırım olmasının yanı sıra sunduğu otel + residence hizmeti ile de sakinlerine yüksek standartlı ve konforlu bir yaşam vaadediyor.

Ticari tapusu, 5 yıldızlı otel konsepti, %18 KDV dahil fiyatı, mobilyalı süit ve double suit odaları ve %40’ını peşin kalanı ise teslimde ödeme imkanı ile bu eşsiz projenin tüm fırsatlarından sınırlı sayıdaki daireler tükenmeden siz de yararlanın.

Avrupa Yakası’ndaki özel ve metrobüse yakın konumunun yanı sıra Tüyap Fuar Merkezine 5, Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede bulunan N5 Suites Otel+Residence projesi sakinlerine zengin bir yaşam tarzı sunuyor. Konut, iş yeri ve ticari amaçlı konaklamaya uygun ticari tapusu ile N5 Suits Otel+Residence yatırımcısına geniş olanaklar sunuyor. Ayrıca proje içerisinde bulunan acenta hizmeti ile de yatırımcılar 7/24 kiralama hizmetinden faydalanarak kazanmaya devam ediyor.

N5 Suites Otel+Residence’de 229 BiN TL’ye satışta olan dairelerin yatırımcısına aylık 3.000 TL kira getirisi kazandırması öngörülüyor. 6 ay sonra teslim edilecek projede şimdi yerini alanlar, kısa sürede taksitlerini kira kazançları ile öder ve kar eder hale gelebilecek.

60 ay vade 0 faiz, %40 peşin kalanı teslimde ödeme avantajları ile yeniden satışa sunulan N5 Suites Otel+Residence projesi sadece 50 suit ve double suit ile sınırlı.

Arsa Alanı: 30,188m2

Blok Adedi : 1 Adet, 4 Bodrum, zemin kat ve 16 normal kattan oluşmaktadır.
330 bağımsız bölüm, 300 yataklı otel + 190 residence daire ve 8 adet işyerini içermektedir.

Daire Tipleri : 132 odalı N5 Suites Otel’de 110 adet 1+0, 31 adet 1+1 mevcuttur. 190 Bağımsız bölümden oluşan N5 Suites Residence’da 118 adet 1+0 ve 72 adet 1+1 daire tipi mevcuttur.

N5 Suites İletişim :

Tel : 0850 460 90 01

www.n5suites.net

Previous İst Garden projesi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 8 Ekim 2015

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beyaz Park Topkapı 60 ay kredi imkanı sunuyor

İstanbul’un merkezi bölgelerinden Topkapı’da yükselen Beyaz Park Topkapı projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Bakırköy 46 projesi yeniden başlıyor

Ağaoğlu Şirketler Grubuna ait Bakırköy 46 adlı konut projesinde çalışmalar 2 yıl aradan sonra yeniden başlıyor.

İstanbul 0 Yorum

Evim Yüksekdağ fiyat listesi

Yüksekdağ Gayrimenkul, konut sektörüne Evim Yüksekdağ markasıyla girdi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Toya Moda’dan 30 daire için avantajlı kampanya

Toya Moda’da yaşam bu yıl başlıyor. Toya Moda sadece 30 daire için, çok avantajlı bir kampanya başlattı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

İnşaat Firmalarından Babalar Günü Kampanyaları

İnşaat firmaları, Babalar Günü vesilesiyle düzenledikleri kampanyalarla konut sahibi olmak isteyenlere yeni imkânlar sunuyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Seven Life Pendik, 255 bin TL’den satışa çıktı!

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından Pendik Velibaba’da hayata geçirilecek olan Seven Life Pendik projesi görücüye çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.