MyVia Bahçe 3.Etab Haziranda Teslim

MyVia Bahçe 3.Etab Haziranda Teslim

Gözde Grubu ve Ontan İnşaat tarafından Bornova’da hayata geçirilen MyVia Bahçe projesiyle ilgili bilgiler veren Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, projede satışların hızla devam ettiğini söyledi.

3 etaptan oluşan projede, 1. etabın tamamlandığını ve teslim edildiğini ifade eden Kah, 2. etabın son aşamada olduğunu belirterek, 3. etabın ise haziranda tamamlanmasını beklediklerini belirtti. Projenin lokasyonuyla ilgili bilgi veren Kalı, Çevre yoluna 60 saniye, Yaşar, Şifa, Ege Üniversitelerine, Bahçeşehir Koleji, Forum Bornova’ya yürüyüş mesafesinde  olan MyVia Bahçe’nin otogara 3, havaalanına 15, Kuşadası’na 45 ve Çeşme’ye 50 dakika uzaklıkta konumlandığını dile getirdi.

Projede sosyal donatılara yer verdiklerini ifade eden Kalı, kapalı havuz, fitness, çocuk oyun alanları, organik tarım bahçeleri, kiralanabilir misafir odaları, kiralanabilir çalışma ve hobi odaları, sauna, yoga alanı, seyir terası gibi alanların olduğunu söyledi. 338 daire 4 bloktan oluşan projede, 1+0 -1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri 42 ile 110 m2 arası değişiyor.(Milliyet)

Previous Gebze-Halkalı Banliyö Hattı 2016 Yılına Kaldı
Sonraki TRİOS 2023 Görücüye Çıktı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeşil Nokta Çevre Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Hazır Beton Birliği, 1998 yılından beri düzenlediği “Yeşil Nokta Çevre Ödülleri” ile çevre bilinci yüksek bir sektör yaratmayı hedefliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yatağan Termik Santral İhalesi Yapıldı

İşçilerin direnişyle ertelenen Yatağan Termik Santral ihalesi dün aniden yapıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İtalya’nın Mermer Markası Türkiye’de

Dünyanın 40 ülkesine ihracat yapan Temmer Mermer, yurtdışından ve bilhassa yurtiçindeki lüks konut projelerden gelen yoğun talepler nedeniyle İstanbul Etiler’de açtığı showroomunda yeni yıla yepyeni ürünlerle giriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Terrace Mix’de Fiyatlar

İnanlar Inşaat’ın Esenyurt’ta inşa ettiği Terrace Mix projesinde, 1150 TL’den başlayan peşinat avantajı sunuluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bu şehirlerde AVM, otel ve konut projeleri yürütecek

Tesis yönetimi, tesis servis hizmetleri ve teknik hizmetler alanında çözüm sunmak amacıyla 2004 yılında Almanya’da kurulan Mamaco, hizmetlerine gayrimenkul danışmanlığını da ekleyerek Türkiye’de büyümeyi planlıyor

Firma Haberleri 0 Yorum

Antasya Residence Karma Projesi

Ant Yapı, Ümraniye’de 50 dönüm arsa üzerinde yükselecek Antasya Residence karma projesi için düğmeye bastı. Projede yer alan konutlar yüzde 1 KDV ile satışa çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.