Murat Türkoğlu : Dört Mevsim Eryaman ayrıcalık sahibi bir proje

Murat Türkoğlu : Dört Mevsim Eryaman ayrıcalık sahibi bir proje

Dört Mevsim Eryaman Projesi Ankara’da bir Tuna Türkoğlu ortak girişimi olarak hayata geçirilmektedir.

Bu ortaklığın Türkoğlu Yatırım tarafında, firma sahiplerinden biri olan Murat Türkoğlu, aynı zamanda Dört Mevsim Eryaman Projesinin satış müdürlüğünü de sürdürmekte. Kendisi projeye ve piyasaya dair sorularımızı detaylı ve bilgilendirici bir şekilde yanıtladı.

Yaşam Projeleri : Dört Mevsim Eryaman projesi toplam kaç m2 alan üzerinde hayata geçiyor? Projede bulunan konut sayısı ve ünite tipleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Murat Türkoğlu : Projemiz toplam 27,000 metrekarelik büyük bir alan üzerinde konumlanmış durumda. Ferah ve konforlu bir hayat önceliğiyle tasarladığımız projemiz, 7 blok ve 360 konut olarak kurgulandı. En ince detayına kadar çalışılan dairelerimizin tümü tek tip 4+1 daireler.

Yaşam Projeleri: Dört Mevsim Eryaman projesinde yer alan sosyal donatılar nelerdir?
Murat Türkoğlu : Bundan önceki her projemizde olduğu gibi, Dört Mevsim Eryaman projesinde de sosyal yaşam ve beraberinde getirdiği ihtiyaçlar bizim için çok önemli. Artık insanlar sadece daireye değil, bu daireyle elde ettikleri sosyal imkanlara da para ödüyorlar ve bu bilinçle seçimlerini daha ince eleyip sık dokuyarak yapıyorlar. Biz de daire sahiplerimize daha mutlu bir yaşam alanı sunmak için öncelikle geniş ve keyifli peyzaj alanları tasarlıyoruz. Çocukların rahatça ve güvenle oynayabilecekleri oyun alanlarımız var. Kapalı yüzme havuzumuz, sosyal tesisimizde fitness ve sauna alanları, daire sahiplerinin bir araya gelebilecekleri küçük bir kafemiz mevcut. Yeşilliklerle dolu yürüyüş alanlarımız, manzaraları ve yürüyüşleri daha keyifli hale getirecek süs havuzlarımız, açık basketbol ve futbol sahamız da sosyal imkanlarımız arasında.

dort_mevsim_eryaman_hangi_asamada

Yaşam Projeleri : Projenizde konut alıcılarına sunduğunuz ayrıcalıklar nelerdir?
Murat Türkoğlu : Yenilenmenin ve yeni projelerin oldukça yoğun olduğu Eryaman bölgesinde, Dört Mevsim Eryaman’ın çıkış noktalarından biri zaten ayrıcalık sahibi bir projeye imza atmaktı. Öncelikle konforlu, fonksiyonel ve ferah daireler tasarlamış olmak, bu dairelerin içini birinci sınıf, kaliteli ve estetik kaygısı taşıyan malzemeler kullanarak bitirmek, bizim en büyük ayrıcalıklarımızdan biri. Dairelerimin içinde tercih ettiğimiz tüm bitiş malzemeleri, iç mimarlarımız tarafından uzun bir çalışma sonucu seçilmiş, hem genel beğeniye uyum sağlayacak hem de kendi farkını ortaya koyacak ürünlerdir. Geniş, iyi kurgulanmış ve binalara nefes aldıran bir vaziyet planı ve peyzaj alanına sahip olmamız da bizi farklı ve tercih edilir kılan özelliklerimizden.

Dört Mevsim Eryaman’ın lokasyon olarak çok değerli bir noktada olduğunun altını çizmek gerek. Konum itibariyle çok merkezi ve kıymetli bir yerde konumlanan projemizde, daire sahiplerimiz tüm günlük ihtiyaçlarına ve toplu taşıma noktalarına yürüme mesafesinde olacak, aynı zamanda kendi araçları için de kapalı ve açık otopark imkanına sahip olacaklar.

Sitemiz 24 saat güvenlik sistemiyle, güvenlik görevlileri ve kameralar yardımıyla da her an korunuyor olacak, böylece hem çocuklar güvenle günün her saati dışarıda oynayabilecekler, hem de site sakinlerimiz kendilerini ve evlerini daha güvende hissedecekler.

Daha önce bahsetmiş olduğum sosyal donatılarımız ve imkanlarımız da projemizi bir adım önce çıkaran diğer unsurlardan elbette.

dort_mevsim_eryaman

Yaşam Projeleri : Projede fiyat aralıkları nasıl seyretmekte?
Murat Türkoğlu: Halen re-lansman fırsatlarının devam ettiği projemizde, şu an için fiyat aralığı, dairelerin konumuna göre, 320 bin TL ile 415 bin TL arasında değişmekte.

Yaşam Projeleri : Hedeflenen teslim tarihi  nedir?
Murat Türkoğlu: Dört Mevsim Eryaman’ın planlanan teslim tarihi 2016 Kasım ayıdır.

Yaşam Projeleri : Son olarak Ankara konut projelerinde yaşanan gelişimi nasıl değerlendirirsiniz?
Murat Türkoğlu : Ankara konut projeleri, özellikle de konut projeleri bakımından oldukça hızlı bir yükseliş içinde. Bu yükselişin ve belki talebin de üzerine çıkan arzın piyasaya hem olumlu hem olumsuz etkileri olmakta mutlaka. Bu durumda daire sahibi olmayı planlayanların, projeleri ve özellikle projeleri hayata geçiren firmaları daha sıkı ve titiz bir araştırma sürecinden geçirmeleri gerekmekte öncelikle. İnşaat firmaları içinse öncelik, bunca projenin arasından nasıl doğru bir şekilde sıyrılıp kullanıcıya ulaşmak olmalı.

www.yasamprojeleri.com

Yayınlanan röportaj, makale, özel haber ve fotoğrafın tüm hakları www.yasamprojeleri.com’a aittir. Ancak alıntılanan röportaj, makale, özel haber ve fotoğraf, www.yasamprojeleri.com linki verilerek kullanılabilir.

Previous Optimal Life projesi
Sonraki DKY Kartal bahçe katları ve ofis bloğu satışta

Diğer Yazılar

Makaleler 0 Yorum

Gazi Çelik: “Müşterilerimiz bizden vazgeçemiyor”

Ankara için çok değerli bir ada olan Urankent’te inşa ettikleri projelerle lüks ve kaliteli konutu şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan, büyük başarılara imza atıyor.

Makaleler 0 Yorum

Ömer Baki Yazıcı:”İnşaatta çürük elma tehlikesi var”

İNŞAATTA  “ÇÜRÜK ELMA” TEHLİKESİAB’NİN 4 KATI MÜTEAHHİTİMİZ VAR300 MÜTEAHHİTİMİZİN 100 BİNİ NİTELİKSİZYASAL BOŞLUĞU DOLANDIRICILAR DOLDURUYORÇÖZÜM İÇİN ACİL MÜTEAHHİTLİK YASASI

Makaleler 0 Yorum

Salih Bezci:”Ankara’nın yurtdışında layıkıyla tanıtılmasını istiyoruz”

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM Fransa’nın Cannes şehrinde 10-13 Mart 2015 tarihinde düzenlenecek.

Makaleler 0 Yorum

Muhanver Gözüm:“İnşaata giren işin inceliğini bilmeli”

Başkent Ankara’da çok sayıda kaliteli konut ve iş merkezi projesinde imzası bulunan MFZ Grup’un ortaklarından Muhanver Gözüm, inşaat sektörünün ekonominin dinamosu olduğunu vurgulayarak “Böylesine önemli bir sektöre girenlerin sayısı artıyor.

Makaleler 0 Yorum

Evren Acar : Büyüyen Ankara’da stok fazlasına dikkat

Başkent’te çok sayıda inşaat firmasına pazarlama ve satış danışmanlığı hizmeti sunan CEF Danışmanlık’ın kurucu ortaklarından Evren Acar’la sektörü ve Ankara konut projelerini konuştuk.

Makaleler 0 Yorum

Kürşat Ayhan: “Şirketin başarısı tüm çalışanların başarısıdır”

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da Mebuskent projesini hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, projeyle Başkent’te “yeni bir şehir” inşa ettiklerini ifade etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.