Murat Erden PNQ İş Geliştirme Direktörü oldu

Murat Erden PNQ İş Geliştirme Direktörü oldu

Kojenerasyonda  Avrupa’nın bir numarası ENER-G Türkiye piyasasına girdi
ENERJİ VE JENERATÖR SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNÜN DENEYİMLİ İSMİ MURAT ERDEN, ENER-G TÜRKİYE ANA DİSTİRİBÜTÖRÜ PNQ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ A.Ş.NİN “İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ” OLDU

Günümüzde  AVM, turizm işletmeleri, hastaneler ve benzeri  birçok toplu yaşam alanlarında bütçenin yüzde 30’unun  enerji harcamalarına ayrıldığı günümüzde  kojenerasyonun  önemi  giderek artıyor.  Avrupa’nın önde gelen kojenerasyon markası  Ener-G, PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş. ana distiribütörlüğünde  Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladı.

PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş.’nin “İş Geliştirme Direktörü”  enerji ve jeneratör sistemleri  sektörünün deneyimli  ismi Murat Erden oldu.

Murat Erden, 2010 yılından beri  FG Wilson Türkiye’de İş Geliştirme ve Özel Müşteriler Satış Müdürü olarak görev yapıyordu.  PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş.’ye transfer olan Erden, İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği bölümünden 2007 yılında mezun oldu.

Mezun olduktan sonra  enerji  alanında faaliyet gösteren Schlumberger firmasının Rusya ve Azerbaycan’daki çeşitli petrol alanlarında saha mühendisi olarak çalışmaya başladı. İş hayatına Türkiye Petrolleri A.O.’nun yurtdışı işlerini yapan TPIC şirketinde devam eden Murat Erden;  2010 yılında FG Wilson Türkiye’de Doğal Gazlı ve Çift Yakıtlı Jeneratör Sistemlerinin projelendirilmesi ve satışı, kojenerasyon sistemlerinin fizibilitelerinin yapılması ve tekliflendirilmesi, dizel jeneratör setlerinin şartnamelerinin incelenmesi ve satışı işlerinden sorumlu Proje Mühendisi olarak görevini sürdürdü.

PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş.’ye  İş Geliştirme Direktörü  olarak transfer olan Murat Erden, şirket bünyesinde satış hedeflerini gerçekleştirmek, farklılık yaratacak  çözümler geliştirmek, müşteri bağlılığını arttırmak gibi görevleri üstlendi.

Çok iyi derecede İngilizce bilen Murat Erden, 1984 yılında doğdu.

Previous Van'da 11 bin 321 emekli ev istiyor
Sonraki TOKİ’den, 34 ilde 180 işyeri, 5 ilde 26 konut ve 3 ilde 10 arsa

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

İder Mobilya, Kanyon takımı ile evinizi güzelleştiriyor

Modern mobilya tasarımlarıyla yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getiren İder Mobilya, evinizin en özel köşesi olan yatak odalarınızı, Kanyon takımıyla güzelleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Memduh Türkoğlu : Ev almak için doğru zaman

Konutta kredi kullanım oranının artması va faiz oranlarının yüzde 1’in altına düşmesiyle, emlak sektörü canlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Piri Reis Üniversitesi Kreatif Mimarlık İmzası Taşıyor

Teknolojiyle birlikte değişen eğitim algısı doğrultusunda eğitim mekanları da farklı boyutlar kazanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu Maslak 1453 Projesine 100 Milyon Dolarlık Talep Geldi

Türkiye konut sektörüne vizyonu ve yatırımlarıyla yön veren Ağaoğlu Şirketler Grubu, 14 Eylül’de Maslak 1453 projesinde düzenlediği brunchta 100 milyon dolarlık satış teklifi aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çelik Sektörü İhracat Hedefini 17,5 Milyon Tona Çekti

Türk çelik sektörü 2014 yılının Ocak-Temmuz dönemini değerde 8,07 milyar dolar, miktarda ise 10,6 milyon ton ihracat ile tamamladı.

Firma Haberleri

Tabanlıoğlu Mimarlık İtalya’dan 3 ödülle döndü

Ulusal ve uluslararası arenadaki projeleri ile dünya çapında ödüller kazanan Türkiye’nin köklü ve öncü mimarlık ofisi Tabanlıoğlu Mimarlık, Milano İtalya’da Perspective Europe 2015 bünyesinde bu yıl ilk kez uluslararası kapsamda

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.