Murat Erden PNQ İş Geliştirme Direktörü oldu

Murat Erden PNQ İş Geliştirme Direktörü oldu

Kojenerasyonda  Avrupa’nın bir numarası ENER-G Türkiye piyasasına girdi
ENERJİ VE JENERATÖR SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNÜN DENEYİMLİ İSMİ MURAT ERDEN, ENER-G TÜRKİYE ANA DİSTİRİBÜTÖRÜ PNQ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ A.Ş.NİN “İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ” OLDU

Günümüzde  AVM, turizm işletmeleri, hastaneler ve benzeri  birçok toplu yaşam alanlarında bütçenin yüzde 30’unun  enerji harcamalarına ayrıldığı günümüzde  kojenerasyonun  önemi  giderek artıyor.  Avrupa’nın önde gelen kojenerasyon markası  Ener-G, PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş. ana distiribütörlüğünde  Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladı.

PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş.’nin “İş Geliştirme Direktörü”  enerji ve jeneratör sistemleri  sektörünün deneyimli  ismi Murat Erden oldu.

Murat Erden, 2010 yılından beri  FG Wilson Türkiye’de İş Geliştirme ve Özel Müşteriler Satış Müdürü olarak görev yapıyordu.  PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş.’ye transfer olan Erden, İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği bölümünden 2007 yılında mezun oldu.

Mezun olduktan sonra  enerji  alanında faaliyet gösteren Schlumberger firmasının Rusya ve Azerbaycan’daki çeşitli petrol alanlarında saha mühendisi olarak çalışmaya başladı. İş hayatına Türkiye Petrolleri A.O.’nun yurtdışı işlerini yapan TPIC şirketinde devam eden Murat Erden;  2010 yılında FG Wilson Türkiye’de Doğal Gazlı ve Çift Yakıtlı Jeneratör Sistemlerinin projelendirilmesi ve satışı, kojenerasyon sistemlerinin fizibilitelerinin yapılması ve tekliflendirilmesi, dizel jeneratör setlerinin şartnamelerinin incelenmesi ve satışı işlerinden sorumlu Proje Mühendisi olarak görevini sürdürdü.

PNQ  Teknoloji Sistemleri A.Ş.’ye  İş Geliştirme Direktörü  olarak transfer olan Murat Erden, şirket bünyesinde satış hedeflerini gerçekleştirmek, farklılık yaratacak  çözümler geliştirmek, müşteri bağlılığını arttırmak gibi görevleri üstlendi.

Çok iyi derecede İngilizce bilen Murat Erden, 1984 yılında doğdu.

Previous Van'da 11 bin 321 emekli ev istiyor
Sonraki TOKİ’den, 34 ilde 180 işyeri, 5 ilde 26 konut ve 3 ilde 10 arsa

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Dassault Falcon Yetkili Bakım Merkezleri Bir Araya Geldi

Doğu yarımkürede bulunan tüm Dassault Falcon Yetkili Bakım Merkezlerinin davet edildiği toplantıya Türkiye’deki ilk ve tek Dassault Falcon Yetkili Bakım Merkezi olarak AMAC Aerospace Turkey’de katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tema İstanbul Bölgenin Anıtı Olacak

MESA, ARTAŞ, ÖZTAŞ, KANTUR-AKDAŞ Ortaklığı ile Atakent’te hayata geçirilen Tema İstanbul, 1.5 milyon metrekarelik devasa arazisi ve temalı eğlence parkıyla dikkat çekiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Seramiksan Emperador Serisini Sundu

Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, hayatı güzelleştirmek için evlere estetik ve doğal dekorasyon çözümleri sunmayı sürdürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

CASE İş Makineleri son teknolojiye sahip modellerini tanıttı

CASE, Bursa’da bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Blok Mermer Fuarı’nda sergilediği konforlu, dayanıklı ve yakıt verimliliğine sahip iş makineleri ve simülasyon standı ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankaralı müteahhitler Sur’a Başkent kalitesi’ni getirmek istiyor

Birkaç aydan bu yana ülke gündeminin üst sıralarında yer alan Diyarbakır’ın Sur ilçesi, yaşadığı sıkıntılı sürecin izlerini sileceği günü bekliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Coldwell Banker’ın Organizasyonunda Gayrimenkul Sektöründe Yaşanan Gelişmeler Ele Alındı

Gayrimenkul sektörünün geleceğine yön verenler, yurtiçi ve yurtdışından ünlü konuşmacılar, dünyanın ilk ve en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker’ın ilk kez gerçekleştirdiği “Blue Camp” organizasyonunda biraraya geldi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.