Murat Altuntaş : Parktepe Evleri’nde ferah konutlara imza attık

Murat Altuntaş : Parktepe Evleri’nde ferah konutlara imza attık

Ankara’nın en gözde yeni yerleşim merkezi Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, sunduğu eşsiz manzarayı özel ısıtmalı balkonları ile yaz kış keyfe dönüştürüyor.

Lema Grup ve FERTAŞ AŞ ortaklığı ile kurulan Şahika Grup Yapı’nın hayata geçirdiği Parktepe Evleri, stresten uzak, manzaralı, ferah ve dinlendirici bir hayat isteyenlerin dikkatini çekiyor.

parktepe

Şahika Grup Yapı ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, projede yer verdikleri özelliklerle Başkent’te konfor anlayışını değiştirmeyi hedeflediklerini bildirerek, “Rahat yaşama dair her ayrıntının düşünüldüğü Parktepe Evleri ile kalitede yeni bir dönem başlatıyoruz. Bu noktada akıllı ev sistemlerinden sosyal alanlara; ilk kattan başlayan manzaradan yerden ısıtmalı geniş balkonlara kadar çok sayıda detayı konut alıcısıyla buluşturuyoruz” dedi.
Altuntaş, eşsiz Ankara manzarasını da konut sahiplerine, konforla bütünleştirerek sunduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“Parktepe’nin önündeki manzara bizim için çok önemli. Blok yerleşimlerini bile birbirlerinin manzarasını kesmeyecek şekilde konumlandırdık. Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen ve kesintisiz Ankara manzarası keyfi sunan projemizde 2 artı 1 dairelerimizde de çift balkona yer verdiğimizin altını çizmek isterim. Çünkü eşsiz manzara en güzel balkonlardan izlenir. Ayrıca alışılmışın dışında çok sayıda da balkonda yerden ısıtma sistemini bu projede hayata geçirerek kış soğuğunda bile manzaranın tadını çıkarma keyfini sunuyoruz.”

Parktepe Evleri’nde ferah mutfakların geniş balkonlarla bütünleştirildiğini de vurgulayan Altuntaş, projede 5+1 dairelerde 30 metrekarelik mutfağın 30 metrekarelik balkonlarla buluşturulduğunu, bu sayede eşsiz manzaranın ferahlıkla bir araya getirildiğini kaydetti.

Previous Via Twins’ de ofis fiyatlari 460 bin TL'den başlıyor
Sonraki Etimesgut Aşağıyurtçu imar planı değişikliği askıda

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Allora Beytepe Ankara’da altın üçgeninin tam ortasında

Ankara’da birbiri ardına modern yapıların yükseldiği Beytepe’nin; gerek proje konutları, gerekse yeme-içme mekanları ve alışveriş merkezleri ile birkaç yıl içinde en gözde yaşam merkezi olması planlanıyor.

Ankara 0 Yorum

Ede Tower’da satışlar sürüyor

Ankara’da hızla çoğalan yeni konut projeleri, İstanbul’dan daha çok prim yapmaya başladı.

Ankara 0 Yorum

Arkadya Göksu Evleri’nden keyifli yaşam alanları

Başkent’te yapılandırdıkları projeleriyle tüketicilerin öncelikli tercihi haline gelen ve konsept projeleriyle diğer inşaat firmalarından ayrışan Alpak&Neva İnşaat’ın Kurucu Ortağı Mehmet Öztürk son projelerini tanıttı. 

Ankara 0 Yorum

Yazıcı Open Sky Bağlıca projesi

Yazıcı İnşaat tarafından Ankara Bağlıca’da hayata geçirilen Yazıcı Open Sky projesi rezidans mağaza ve ofislerden oluşmakta.

Ankara 0 Yorum

Kent İncek, 54 dönüm üzerinde 7 bloktan oluşacak dev bir proje olacak

Ekonominin lokomotifi inşaat sektöründe, yıllanmış firmalar hem binlerce kişinin yaşam standartlarını yükseltiyor, hem de sağladıkları iş imkanlarıyla ülke ekonomisine destek oluyor.

Ankara 0 Yorum

Sofa Loca fiyat bilgisi

Emlak Konut GYO’nun Ankara konut projesi olarak öne çıkan SofaLoca’da satışlar başladı. Projeyi  detaylarıyla incelersek…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.