Moment İstanbul’da 15 Ekim’e kadar kampanya fırsatı

Moment İstanbul’da 15 Ekim’e kadar kampanya fırsatı

% 25 Kar Garantisi ile AC Yapı Moment İstanbul Projesi’nden konut sahibi olabilme ayrıcalığını yaşamak için son 15 Gün!

AC Yapı’nın teslimatını 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirmeyi hedeflediği Moment İstanbul projesinde 15 Ekim’e kadar konut sahibi olanlara özel, %25 Kar Garantili kampanyası tüm hızıyla devam ediyor

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra şehrin kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.
Yatırım değeri yaklaşık 100 milyon dolar olan projede toplam 731 adet ve 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut tipleri 74 metrekare ile 314 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Geniş daireleri ve zengin sosyal donatıları olan Moment İstanbul’da peşin ödemelerde yüzde 25 kar getirisi ve yüzde 8 indirim fırsatının yanı sıra, peşinatsız 36 ay vade seçeneği de projenin en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkat çekiyor. Dingin ve keyifli bir yaşam sunan Moment İstanbul’da konutların fiyatları 299 bin TL’den başlıyor.

www.momentistanbul.com

Previous Erguvan İnşaat yeni konut projesi için bir ilki gerçekleştirecek
Sonraki Başkan Tiryaki belediye binasını da yıkıyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Nurol Life projesi

Nurol Life konut projesi Nurol GYO tarafından İstanbul Seyrantepe’de yükseliyor.

Avrupa Yakası

Hanem Güneşli konut projesi

Hanem Güneşli projesi İstanbul Güneşli’de Huma Yapı ve Mar Tur ortaklığı ile hayata geçirilmekte.

İstanbul 0 Yorum

Park Rezidans Cadde’de 150 ay vade

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme, İstanbul Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Park Residences Cadde’de ödeme vadesini 150 aya çıkardı.

İstanbul

Ottomare’de ticari alan satışları sürüyor

Ottomare konut projesi İstanbul Zeytinburnu’nda Ottoman Gayrimenkul  tarafından inşa ediliyor.Denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan,  etkileyici bir eser niteliği taşıyan mimarisi ile Ottomare’de 12 Haziran 2015 Cuma

Avrupa Yakası 0 Yorum

24 Gayrimenkul’den 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla daire

“Caddede yaşam” konseptli projeler geliştiren 24 Gayrimenkul, bölgenin en hareketli ve geniş caddelerinde Atakent 24 ve Halkalı 24 projelerini podyuma çıkarıyor.

Avrupa Yakası

Babacan Premium teslim tarihi

Babacan Premium teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.