Mitsubishi electric klima sistemleri yaz kampanyası

Mitsubishi electric klima sistemleri yaz kampanyası

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, yeni bir yaz kampanyasına* imza attı. 30 Haziran 2015 tarihine kadar Mitsubishi Electric’in kampanya kapsamındaki enerji performansı yüksek, çevre dostu klimalarından satın alanlara satış bedeli üzerinden ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uygulanıyor**. Üstelik 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında ücretsiz klima bakım hizmeti ve Keşfetteam hizmeti ile en doğru klimayı seçme imkanı da sunuluyor.

Yazın bunaltıcı havasından kurtulmak ve evinin her köşesinde enerji tasarruflu serinlik ve konfor yaşamak isteyenler için yaz kampanyası başlatan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, satın alınan klimanın ÖTV ve KDV tutarı kadar indirim uyguluyor. Böylece tüketicilerin konforunu en üst seviyeye çıkarmayı ve masraflarını azaltmayı amaçlayan Mitsubishi Electric, klima bakımı ve temizliği için de 1 Mart-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak klima bakım hizmeti hediye ediyor. Ayrıca Keşfetteam hizmeti ile mekana en uygun klimayı ve klimanın konumlanması gereken doğru yeri keşfediyor.

Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+, A++, A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor.

6 Modelde Büyük Avantaj
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin 05 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli olacak 2015 Yaz Kampanyası; Kirigamine Inverter Duvar Tipi Comfort Plus (MSZ-FH25/35/50VEHZ), Kirigamine Inverter Duvar Tipi (MSZ-FH25/35/50VE)***, Inverter Döşeme Tipi (MFZ-KJ25/35/50VE ve MFZ-KA25/35VA), Kirigamine Zen Inverter Duvar Tipi (MSZ-EF25/35/42/50VE2W/VE2B/VE2S), Deluxe Power Inverter Duvar Tipi (MSZ-SF25/35/42/50VE ve MSZ-GF60/71VE) ve Comfort Inverter Duvar Tipi cihazlarda (MSZ-HJ25/35/50/60/71VA) geçerli.

Keşfetteam Farkı
Geliştirdiği üstün teknolojisi ile yaşam alanlarına konforu en tasarruflu şekilde sunan Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, Keşfetteam hizmeti ile daha fazla konfor ve enerji tasarrufu sağlayan, katma değerli bir keşif hizmeti sunuyor. Klima kapasitesinin daha doğru hesaplanmasını sağlayan ve klima seçimini standartlaştıran bir yazılım geliştiren Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, bu yazılım ile sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yöntemlerinin yerine, mekanın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan daha detaylı bir hesaplama yapılmasını sağlıyor ve sadece iç değil dış ortam koşulları da hesaplamaya dahil ediliyor.
Kampanya koşullarıyla ve Keşfetteam hizmetiyle ilgili detaylı bilgiyi klima.mitsubishielectric.com.tr internet sitesi ve 444 7 500 numaralı çağrı merkezinden almak mümkün.

* Kampanya 05 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Mitsubishi Electric Turkey A.Ş. 2015 yaz kampanyasını haber vermeksizin tek taraflı olarak durdurma, iptal etme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ücretsiz bakım kampanyası 05 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında satın alınan kampanyaya dahil Mitsubishi Electric cihazlar için geçerlidir.

**Kampanya döneminde Mitsubishi Electric yetkili satıcılarından satın alacağınız klimaların ücretlerinden Özel Tüketim Vergisi ve Katma Değer Vergisi oranları kadar indirim yapılmıştır.

***MSZ –FH-25 VE/35 VE modelleri hem ısıtmada hem de soğutmada A+++ enerji sınıfındadır.
klima.mitsubishielectric.com.tr

Previous Çukurova Balkon projesi
Sonraki Esenler Kentsel dönüşüm projesinde binalar 6 katı aşmayacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Ankara İnşaat sektörü çocukları unutmadı

Başkent’in gelişiminde büyük katkısı olan inşaat sektörü temsilcileri, geleceğin teminatı çocukları unutmadı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Antalya Agora Alışveriş Merkezi

19 büyük Alışveriş Merkezi’nin bulunduğu Antalya’da 20’inci AVM yapımı için start verildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Apec, Tüm Tesislerini Tek Kampüste Topluyor

Yapısal çelik alanında hem soğuk şekillendirilmiş galvanizli çelik taşıyıcı yapılar, hem de konvansiyonel çelik taşıyıcı yapılar alanında özellikle kompoze sistemler üreten Apec, konut, sosyal yapılar, okul, üniversite gibi her türlü

Firma Haberleri 0 Yorum

Esas Holding’den Balıkesir’e Alış Veriş Caddesi

Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Pegasus Hava Yollan Yönetim Kurulu Başkanı Ali İsmail Sabancı, Esas Holding olarak kazandıkları ihale kapsamında Balıkesir’e yapacakları “Alış Veriş Caddesi”nin 100 milyon dolarlık bir

Firma Haberleri 0 Yorum

Nurol GYO’da yeni atama

Nurol GYO Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Cüneyt Çimen atandı

Firma Haberleri 0 Yorum

Iglo Architects iki projesiyle The Plan Awards 2016 finallerinde

Iglo Architects, The Plan Awards 2016’da iki projesiyle finalist oldu. Iglo Architects tarafından tasarlanan ICI Fabrika ve Yönetim Merkezi ile Ortana Fabrika ve Yönetim Binası projeleri “Production” kategorisinde finale kalma