Mihmandar Eyüp projesi

Mihmandar Eyüp projesi

Mihmandar Eyüp konut projesi İstanbul Avrupa yakası Eyüp’te Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiyor. 

Mihmandar Eyüp , kendine özgü tarzı ile bölgede özel bir yaşam sunmaktadır. Toplamda 28.000 m2 inşaat alanına sahip yaşam merkezinde, farklı büyüklükte 10 dükkan ve 78 daire bulunmaktadır. Ayrıca konutlar için 2.700 m2 özel kullanım alanı da sunulmaktadır.

İş ve alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, Türkiye’nin köklü hastaneleri, Eyüp Sultan Camii’ne yakınlığı, metro ve toplu taşıma hatları ile kusursuz bir yaşam sunuyor.

7.200 m2 arsa üzerine kurulacak olan binada 78 daire, 10 dükkan bulunmaktadır.Projede konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ünite tipinde.  Eyüp bölgesinde hayata geçireceğimiz proje kendine özgü tarzı ile bölgede özel, butik bir yapı tarzı örneği olacaktır. Bay ve bayan ayrı olmak üzere havuz, sauna, fitness ve kafelerden oluşan proje ev sahiplerine sade ve şık yaşam alanları sunuluyor .

Mihmandar Eyüp İletişim :

Adres : Rami Kışla Caddesi 34055 Topçular/İstanbul

Tel: 444 95 29

www.mihmandareyup.com

Previous Hilti'den önemli duyuru!
Sonraki Tekfen, Amstar ile konut ve ofis projeleri geliştirecek

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Kartal Helenium Sky Suites’de 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla

İstanbul’da Helenium markası altında projeler geliştiren Başarır İnşaat, 85 milyon TL’ye Helenium Sky Suites’i hayata geçiriyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Vakıf GYO Sancaktepe konut projesinde yüklenici firma belli oldu

Halk GYO ve Vakıf GYO Sancaktepe Konut Projesi’ ne ait ana yüklenici firmanın belirlenmesi amacıyla yapılan ihale sonucunda, Haldız İnşaat inşaat ile sözleşme imzalandı.

İstanbul 0 Yorum

Piyalepaşa İstanbul işte BenimSemtim diyenleri ödüllendirdi

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Beyoğlu Piyalepaşa’da semt konseptiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul , yaşadığı şehre aşık Instagram kullanıcıları arasında Türkiye genelinde düzenlediği yarışmanın kazananlarını belirledi.

İstanbul

Nidapark Başakşehir 29 Eylül’de görücüye çıkıyor

Nidapark Başakşehir projesi 29 Eylül’de düzenlenecek lansmanla resmi satışlara başlıyor.

İstanbul

Sembol İstanbul’da ticari üniteler hayata geçiyor

Eksiksiz hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Karden İnşaat, proje içerisinde sunmuş olduğu olanaklar ile Bahçeşehir – Tem bağlantı yolu üzerinde ışıl ışıl bir projeye ve yaşam alanına imza atıyor.

İstanbul 0 Yorum

Moment İstanbul’da 1.595 TL taksit fırsatı

AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki benzersiz fırsat sunuyor.