Meydan parkı Trabzon’a ayrı bir hava katacak

Meydan parkı Trabzon’a ayrı bir hava katacak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Meydan Parkı 2. Etap düzenleme çalışmaları hızla devam ediyor.

Vatandaşların uğrak yeri olan ve Belediye tarafından yapımı tamamlanarak hizmete sunulan 1. Etap ile bir bütünlük arz edecek 2. Etap düzenlemeleri Ue birlikte bölgenin tarihi dokusu da aslına uygun olarak yeniden ortaya çıkacak. 6 bin 500 metrekarelik alanın 15 bin metrekareye çıkartıldığı birinci etap düzenleme çalışmalarının ardından her yaştan insanın akınına uğrayan Meydan Parkında, 2. etap düzenleme çalışmalarının tamamlanmasıyla sosyal alanlar daha da artmış olacak.

Belediye eski binası, İskenderpaşa Camii ve çevresindeki tarihi binaların da restore edüerek çeşitli fonksiyonlarla vatandaşların hizmetine sunulacağı 2. Etap düzenleme çalışmaları hızla sürüyor. Meydan Parkı 2. etap düzenleme çalışmaları kapsamında Belediye eski binasına ek olarak yapılan yapılar ile tarihi İskenderpaşa Camii’ne ek olarak yapılan eklentilerin yıkılması ve kazma çalışmalarının tamamlanmasını ardından inşaat çalışmalarına başlandı. Meydan Parkı 1. Etabına entegre edilecek 2.etap çalışmaları kapsamında tarihi caminin şadırvanlarına yürüyen merdivenlerle inilecek.(Günboyu)

Previous 2015 kira gelir vergisi istisna tutarı belli oldu
Sonraki Dünya müteahhitlerinin başkanı Emre Aykar oldu

Diğer Yazılar

Park / Doğa 0 Yorum

Çubuk Barajı çevresi mesire alanı olarak düzenleniyor

Büyükşehir Belediyesi, uzun yıllar Ankara’nın içme suyu ihtiyacını sağlayan Çubuk Barajı çevresini, mesire alanı olarak yeniden düzenliyor.

Park / Doğa

Ankara Keçiören Esertepe Mahallesi’nde yapılan dev park yarın açılıyor

Başkent Ankara’da 19 Mayıs’ta çifte Bayram yaşanacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından Keçiören Esertepe Mahallesi’nde yapılan dev park yarın (19 Mayıs Salı) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açılacak.

Park / Doğa 0 Yorum

Keçiören’de engelli çocuklara özel park

Keçiören’de engelli çocuklar ile diğer çocukların birlikte oynayabildikleri “Engelsiz Park”, özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların eğitim, deneyim ve becerilerini geliştirmeye yönelik Oyun alanları ve araçlarıyla önemli bir eksikliği giderdi.

Park / Doğa

Ankara Yakacık genişliyor

Yenimahalle Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Yakacık Mesire Alanı, vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için genişliyor.

Park / Doğa 0 Yorum

Kocaeli’de yeşil alan çalışmaları devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı, kent genelinde çevre düzenlemeleri, parklara spor ve çocuk oyun grupları kurulması, mesire alanı yapılması ve fidan dikimi gibi birçok konuda

Park / Doğa 0 Yorum

Bağcılar meydanı sosyal yaşam alanı oldu

Düzenleme çalışmaları devam eden Bağcılar Meydanı, gençlerin ve hayvanseverlerin uğrak yeri haline geldi.Parklarda çocuklar oyun oynarken, hayvanseverler ise hayvanlarıyla keyifli dakikalar geçiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.