Mert Döküm İnşaat Rota Office Projesini Hayata Geçiriyor

Mert Döküm İnşaat Rota Office Projesini Hayata Geçiriyor

Mert Döküm İnşaat açıklamasına göre, 50 milyon liralık bir yatırım bedeliyle İstanbul’da  inşa edilecek proje, Tema Park’la iç içe, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi’nin karşısında, TEM otoyolu yeni kavşak projesinin tam çıkışında ve yeni metro istasyonun hemen yanında yer alıyor.

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) Halkalı’daki idari binasıyla komşu olan Rota Office’in yenilikçi mimarisiyle birbirini tamamlayan kuzey ve güney bloklarında 1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçeneklerine sahip olarak ihtiyaca cevap veriyor. Proje, kullanıcıların tercihlerine göre aynı katta 70 metrekareden 500 metrekareye kadar alan sunuyor.

Önümüzdeki yıl faaliyete geçecek ve yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçi gelmesi beklenen Tema Park’la iç içe olan Rota Office, hemen çevresinde bulunan 18 bin konutluk markalı projelerin tam ortasında ilk ve tek ofis projesi olarak yatırım ve kullanım için olağanüstü bir değer oluyor, kullanıcılara bereketli bir iş ortamı vaat ediyor.

Proje ayrıca 2019 yılında tamamlanması planlanan ve hemen yanı başındaki metro istasyonuyla toplantı ve spor salonları ve bütünleşik mimari yapısıyla İstanbul’un saygın projelerinden birisi olarak kente ve bölgeye değer katacak.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Mert Döküm İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Kanıtoğlu, Rota Office ile bölgeye ve İstanbul’a yeni bir değer katacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“1984’de kurulan Mert Döküm İnşaat, ülkemizin gelişen gayrimenkul sektörü içerisinde prestijli yapılarla farklı ve saygın bir yere sahip olacak. Rota Office bizim ilk ve en önemli projemiz. Ne mutlu ki bu prestijli projeyi taahhüt ettiğimiz zamandan çok daha önce değerli sakinlerine teslim etmiş olacağız. Projemizi, bölgenin ve İstanbul’un en önemli ofis projelerinden biri olarak görüyorum. Rota Office sakinlerinin işlerini başarıyla yürüttüklerine ve kazançlı bir yatırım yapmış olduklarına tanık olmak da bizler için ayrı bir övünç ve mutluluk kaynağı olacak.”

(Kaynak:Anadolu Ajans)

Previous Oran Karma Kullanım Projesinde Yıkım Çalışmaları Başladı
Sonraki Merkezi Isıtmada Tasarruf

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Konut sektörü bu yıl da büyüyecek ve istihdam artacak

Universal21 Yönetici Ortağı Philip Skorochod, inşaat sektöründe %4,5 ve inşaat malzemeleri iç pazarında yüzde %4,5-%5 reel büyüme öngördüklerini söyledi

Firma Haberleri 0 Yorum

Narven Termal Kasaba Bolu

Bolu’da hayata geçecek Narven Termal Kasaba, misafirlerini dört mevsim ağırlamak için hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hekim Yapı A.Ş. 11. Bayi toplantısı’nı gerçekleştirdi

Hekim Yapı A.Ş.’nin 11. Bayi Toplantısı bu yıl 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Spice Hotel & Spa / Antalya’da gerçekleşti. 

Firma Haberleri

Ankara yalıtım firması Canpa, çalışanları için yoga etkinliği başlattı

Çalışanların iş stresini azaltmak, motivasyonunu artırmak, kurum içi iletişimi güçlendirmek ve aidiyet duygusunu geliştirmek amacıyla şirketlerin düzenlediği etkinlikler her geçen gün çeşitleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Konut Sayfiye Projesi Nerede

Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi Sayfiye’de konutların yüzde 50’si bir ay gibi kısa sürede satıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Turgay Tanes: Konut fiyatlarında balon yok

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, alternatif getiri araçlarının getirişinin düşmesi ve gayrimenkuldeki ihtiyaçların ön plana çıkmasıyla gayrimenkul yatırımlarının arttığını belirterek, “Dolayısıyla fiyat anlamında bir balon yok. Arz açısından bakıldığında

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.