Mert Döküm İnşaat Rota Office Projesini Hayata Geçiriyor

Mert Döküm İnşaat Rota Office Projesini Hayata Geçiriyor

Mert Döküm İnşaat açıklamasına göre, 50 milyon liralık bir yatırım bedeliyle İstanbul’da  inşa edilecek proje, Tema Park’la iç içe, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi’nin karşısında, TEM otoyolu yeni kavşak projesinin tam çıkışında ve yeni metro istasyonun hemen yanında yer alıyor.

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) Halkalı’daki idari binasıyla komşu olan Rota Office’in yenilikçi mimarisiyle birbirini tamamlayan kuzey ve güney bloklarında 1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçeneklerine sahip olarak ihtiyaca cevap veriyor. Proje, kullanıcıların tercihlerine göre aynı katta 70 metrekareden 500 metrekareye kadar alan sunuyor.

Önümüzdeki yıl faaliyete geçecek ve yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçi gelmesi beklenen Tema Park’la iç içe olan Rota Office, hemen çevresinde bulunan 18 bin konutluk markalı projelerin tam ortasında ilk ve tek ofis projesi olarak yatırım ve kullanım için olağanüstü bir değer oluyor, kullanıcılara bereketli bir iş ortamı vaat ediyor.

Proje ayrıca 2019 yılında tamamlanması planlanan ve hemen yanı başındaki metro istasyonuyla toplantı ve spor salonları ve bütünleşik mimari yapısıyla İstanbul’un saygın projelerinden birisi olarak kente ve bölgeye değer katacak.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Mert Döküm İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Kanıtoğlu, Rota Office ile bölgeye ve İstanbul’a yeni bir değer katacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“1984’de kurulan Mert Döküm İnşaat, ülkemizin gelişen gayrimenkul sektörü içerisinde prestijli yapılarla farklı ve saygın bir yere sahip olacak. Rota Office bizim ilk ve en önemli projemiz. Ne mutlu ki bu prestijli projeyi taahhüt ettiğimiz zamandan çok daha önce değerli sakinlerine teslim etmiş olacağız. Projemizi, bölgenin ve İstanbul’un en önemli ofis projelerinden biri olarak görüyorum. Rota Office sakinlerinin işlerini başarıyla yürüttüklerine ve kazançlı bir yatırım yapmış olduklarına tanık olmak da bizler için ayrı bir övünç ve mutluluk kaynağı olacak.”

(Kaynak:Anadolu Ajans)

Previous Oran Karma Kullanım Projesinde Yıkım Çalışmaları Başladı
Sonraki Merkezi Isıtmada Tasarruf

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Asya Olimpiyat Parkı’nı Polimeks inşa edecek

Türkmenistan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek 2017 Asya Salon ve Savaş Sanatları Oyunlarının protokol sözleşmesi Aşkabat’ta yapıldı

Firma Haberleri 0 Yorum

AnadoluJet Emekliliklere Özel Kampanya Düzenledi

Halkın hava yolu AnadoluJet, 7’den 70’e tüm yolcularının uçuş keyfini taçlandırıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akıllı asansörler geliyor

ThyssenKrupp Asansör, asansörlerin internete bağlanarak bakım ve servis ihtiyaçlarını gerçek zamanlı olarak mühendis ve teknisyenlere bildirmelerini sağlayan yeni bir teknoloji geliştirdi.

Firma Haberleri

AKSA JENERATÖR ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ ANLATTI

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen “Enerji Verimliliği, Kalitesi Sempozyumu ve Sergisi” 04 – 06 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Bu yıl

Firma Haberleri 0 Yorum

Anadolu Grubu İki Yeni Şirket Kurdu

İstanbul Ticaret Odası’na kaydı yapılan şirketlerin isimleri Ankara Anadolu Gayrimenkul Yatırımları ve Keyif Yiyecek Eğlence Hizmetleri oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Endpoint İncek Projesi

Mimarlar önce insanlara sordu, sonra projeyi çizdi.Ankara’nın koklu firmalarından Alkan A.Ş. tarafından İncek’te sıra dışı bir rezidans projesi yaşama geçirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.