Memduh Türkoğlu : Ev almak için doğru zaman

Memduh Türkoğlu : Ev almak için doğru zaman

Konutta kredi kullanım oranının artması va faiz oranlarının yüzde 1’in altına düşmesiyle, emlak sektörü canlandı. Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, bu gelişmelere dikkat çekerek, “Ev almanın şu an tam zamanı” dedi.

15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ve terör olaylarının her sektörü olduğu gibi emlak sektörünü de etkilediğini vurgulayan sektör temsilcileri, yaşanan sıkıntıların geride kaldığını belirtti. Devletin uyguladığı doğru politikaların emlak sektörünün çok büyük yara almamasına neden olduğunu kaydeden Benevre Beytepe Projesi Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Son günlerde bankaların faiz oranlarını yüzde 1’in altına düşürdüğüne dair yaptığı açıklamalar konut sektörüne ivme kazandırıyor. Ekonomi alanında yapılan doğru düzenlemeler hem kullanıcıları hem yatırımcıları hem de projeleri heyecanlandırmış ve gelecek vaad eden sonuçlar alınmasını kolaylaştırmıştır. Bu güzel gelişmelerin ışığında, Ekim ayının da konut almak için uygun bir zaman dilimi olduğunu vurgulamak isterim” dedi.

Ekim tam zamanı

Memduh Türkoğlu, uygulanan doğru ekonomi politikaları ile vatandaşların güven duygusunun geliştiğini anlattı. Türkoğlu, sözlerine şöyle devam etti : “Konut fiyatlarının makul düzeyde olması şu an konut sahibi olmak isteyenler için büyük bir avantaj. Bu olumlu gelişmeler ön planda tutulduğunda, Ekim ayı da tüketicilerimiz için uygun zaman dilimini oluşturacaktır. Konut sahibi olmak isteyenler için altın zaman diyebiliriz.”

Geleceğin yatırımı Benevre

Sunduğu cazip imkanlarla Benevre Beytepe Projesinin adeta parlayan bir yıldız olduğuna değinen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, projenin lokasyonuna da dikkat çekti. Yıllarca kira garantisi sağlayabilecek bir projeyi sunmaktan dolayı duydukları memnuniyeti de dile getiren Türkoğlu “Belli bir yaşın üstünde, elinde para olan geleceğe yatırım yapmak isteyenler var. Tapu ve kira garantisi sunuyor olmamız, Benevre Beytepe projesini daha da değerli kılıyor ” diye konuştu.

Doğru Lokasyonda Akıllı Yatırım

Benevre Beytepe Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de bulunuyor. Hızla değer kazanan lokasyonda geliştirilen Benevre Beytepe, üniversitelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Şehir merkezine 14 km, şehir hastanesine 6,5 km, Çankaya-Oran’a 14,5 km uzaklığında olması ile rahat bir ulaşım sağlıyor.

Previous Londra ve Güney Fransa’nın yerini Miami kaptı
Sonraki Kartal Hukukçular Towers iş hayatını dönüştürüyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Faiz İndirme Kararı Sektöre Umut Verdi

Merkez Bankası’nın faizlerde indirime gitme kararı, son bir kaç ayı durgun geçiren konut sektörü için başlayan yaz sezonunda umut oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Demir İnşaat Dubai Uluslararası Emlak Fuarı’na katılacak

Gayrimenkul alanında yabancı yatırımcıların gözdesi haline gelen ve potansiyelini her geçen gün artıran Türkiye’de son yıllarda özelikle gayrimenkul sektörüne dönük bir yatırım ilgisi gözleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İlk 3 Ayda Emlak Konut’tan 1.3 milyar TL’lik satış

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 1,3 milyar TL değerinde 2 bin 101 adet bağımsız bölümün satışının gerçekleştirildiğini bildirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Beyaz İnşaat’tan açıklama

14 Aralık 2016 tarihinde asılsız bir ihbar kaynaklı hakkımızda basın ve internet ortamında bazı haberler çıkmıştır.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çocuklardan Şaşırtan Tasarımlar

Ankara’da lüks ve konforun yeni adresi olan Elit Royal Residence’ı hayata geçiren Elit Yapı’nın çocuklar arasında düzenlediği “akıllı ev tasarım yarışması” sona erdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aydın’dan Çıkan Çelik Kapı Devi: Sur Çelik Kapı

Ege Bölgesi’nin tatil kasabaları ile ünlü kenti Aydın, dünyada çelik kapı üretiminde fark yaratması ile tanınan Sur Çelik Kapı’nın da yönetim merkezi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.