Mebuskent’ten ev sahibi olmak için yılın son fırsatı

Mebuskent’ten ev sahibi olmak için yılın son fırsatı

Yeni yıla yeni bir evle girmek isteyenler için, Başkent’in yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da inşa edilen Mebuskent özel bir kampanya sunuyor.

Projeyi hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, kaliteli ve konforlu yaşam için istenen her ayrıcalığın bir arada olduğu Mebuskent’in satışa sunulduğu günden bu yana Ankaralılar’ın büyük ilgisiyle karşılaştığını söyledi.

Projenin bölgenin öncüsü konumunda olduğunu ifade eden Ayhan, “Eski ve şuan Meclis’te görevine devam eden milletvekilleriyle komşu olma olanağı sunan Mebuskent projemiz, her bütçeye uygun konut seçenekleri sunduğu için büyük ilgi gördü. Toplam 602 konutluk 15 katlı 10 blok ve 332 farklı kat tiplerinde villalardan oluşan projemiz doğayla huzuru bir arada sunuyor” dedi.

Ayhan, projenin gördüğü ilgiye karşılık, yeni yılda yeni bir yaşamın kapılarını açmak isteyenler için özel bir kampanya başlattıklarını belirterek, şunları söyledi:
“Şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefiyle çıktığımız yolda, kaliteli ve konforlu yaşama herkesin ulaşabilmesi için yılın son kampanyasını hayata geçiriyoruz. 4+1 ev sahibi olmak isteyen herkes bütçesine uygun peşinatı kendisi belirleyerek, yüzde 0 faiz avantajı ile taksitlerini kolayca ödeme olanağı bulacak. Konut almak isteyenleri bu önemli fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak için Mebuskent satış ofisine bekliyoruz.”

Previous Yılbaşında Uransan kazandıracak
Sonraki Hükümetten imar operasyonu

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara,“yüksek kat” kabuğunu halen kıramadı

Başkent Ankara, geleneksel konut algısını yıktı. Önceden binalar en fazla 4-5 kattan oluşurken, modern yapılaşmayla yükseklikler neredeyse 50 kata kadar ulaşmış durumda.

Ankara 0 Yorum

Arkadya Göksu Evleri

Arkadya Göksu’da ‘evini tasarla’ Geniş aileler için tasarlanan ‘3+1’ ve ‘4+1’ dairelerin yanı sıra 10 adet dükkânın da yer aldığı Arkadya Göksu Evleri’nde ferah ve keyilli yaşam alanları sizleri bekliyor.

Ankara 0 Yorum

Ege Koop Ankara Smyrna Evleri teslim tarihi

Ege Koop Ankara Smyrna Evleri teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Anadolu Yakası

Sinpaş GYO’dan Anneler Günü’ne özel 15.000 TL’lik indirim

40 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığıyla gayrimenkul sektöründe liderliği üstlenen Sinpaş GYO, Anneler Günü’ne özel kampanya düzenledi.

Ankara 0 Yorum

ONS İncek’te yabancıya satış artıyor

Ons İncek’te gerçekleştirilen toplam satışta yabancı yatırımcının payı %30’u geçti.

Ankara 0 Yorum

West Gate ödeme planı

West Gate Residence yatırımcıları bekliyor Ankara Eskisehir Yolu üzerinde konumlananan ve 3 adet ticari blok ile ulusal ve uluslararası lüks markaların yer alacağı AVM alanından oluşan West Gate Residence’da 1+0’dan

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.