Maslak 1453 ‘te ofisler yatırımcısının yüzünü güldürecek

Maslak 1453 ‘te ofisler yatırımcısının yüzünü güldürecek

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Avrupa yakasındaki projelerinden biri olan Maslak 1453’te merakla beklenen ofisler satışa çıktı. İş hayatında prestijli yatırımın doğru adresi olan Maslak 1453 günden güne değerlenen metrekare fiyatarıyla sahipleriyle buluşuyor. İstanbul’un her geçen gün değer kazanan, iş dünyası ve ticaretin nabzını tutan Maslak’ta yer alan ofisler yatırımcısının yüzünü güldürecek.

Maslak bölgesindeki ofis ihtiyacının altını çizen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu şöyle konuştu: Maslak 1453, farklı mimarisi ve sunduğu yaşam konsepti ile konutları ve ofisleri ile hem yatırım hem yaşam için cazip bir fırsat sunuyor. Bugün 254 ofisimizi satışa sunuyoruz. Maslak bölgesi, iş ve ticaret hayatın kalbi konumunda ve ofis ihtiyacı her geçen gün artıyor. Ofislerimizle yatırımcılarımızın yüzünü güldürmeye hazırız.

TİCARETİN KALBİNDE
İstanbul’un gözde semtlerinden; Etiler, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’ne alternatif olan Maslak 1453 iş hayatının kalbi Maslak’ta. Tüm bu gözde bölgelerin konfor ve prestijini sunarken hem ev, hem de iş hayatını tek bir merkezde toplanmasının avantajlarının yanı sıra projeye olan büyük ilgiden dolayı kısa sürede yatırımcısının yüzünü yüksek kira getirişi ile güldürecek. Yerli ve yabancı, dünyanın seçkin markalarına ev sahipliği yapacak olan Ağaoğlu Maslak 1453’te yeni ofisler satışa sunuldu. Toplam 254 ofisten oluşan T4 bloğundaki ofislerin metrekare büyüklükleri 247m2 ile 86m2 arasında değişiyor.

Araştırmalara göre merkezi iş alanı (MIA) olarak adlandırılan bölge kapsamında yer alan Maslak’ta A sınıfı ofis binalarının kira ortalaması sonra dört yılda %2artış gösterirken, yine bu süreç içerisinde 2014 yılında da yükselişini sürdürdüğü görülüyor. Tüm bu gelişmelere paralel olarak 2014 yılınınson çeyreğinde bölgedeki kira ortalaması metrekare bazında 33$ /ay seviyelerinde seyrediyor. Ağaoğlu Maslak 1453 projesi, 4 bin 681 ‘i konut olmak üzere, toplam 5 bin 341 bağımsız bölümden oluşuyor.

Proje, geniş meydanları, tiyatroları, dünya devi markaların yer alacağı Cadde 1453 ve daha pek çok donatısıyla dünya ölçeğinde bir proje olma özelliği taşıyor. Ofis, konut ve ticari üniteleriyle Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’ne alternatif olacak. Yüksek kira getirisiyle yatırımcı için son fırsat.Hürriyet

Previous İstanbul'da fiyatı 200 bin liranın altında olan konut projeleri
Sonraki Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kuralar yarın çekiliyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

TMB’nin Yeni Başkanı Mithat Yenigün

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkaıılığı’ııa Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün seçildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ekşioğlu İnşaat Düzce Konakları

Düzce Konakları  19 bin metrekare üzerine kurulu 2 etaptan oluşuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya İnşaat Projelerinde Yaz Kampanyası

Şirket, kampanyayla projelerinde  konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatları sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aşkale Çimento, Sançim Bilecik Çimento’yu aldı

Sabancı Holding´in sahibi olduğu Çimsa´nın son anda nikah masasından kalktığı Sançim Bilecik Çimento´nun yeni sahibi belli oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kelebek’ten Ağustos Ayı Boyunca İndirim Ve Hediye Çeki Fırsatı

Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, Ağustos ayı boyunca yüzde 15 indirim ve 8.900 TL üzeri alışverişlerde 1000 TL hediye çeki sunarak, müşterilerine çok özel fırsatlar yaratıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

DenizBank konut hesabı başladı

Mevduat ürün gamını genişletmeye devam eden DenizBank, Devlet katkılı Konut Hesabı ile en az üç yıl boyunca birikim yapan müşterilerine, birikim tutarlarına ek olarak yüzde 20’ye varan devlet katkısından yararlandırıyor.