Marka 333’ün ilk etabı teslim edildi

Marka 333’ün ilk etabı teslim edildi

İzmir’in deneyimli proje satış firmalarıdan FirstsClass Gayrimenkul, Çiğli’deki Marka 333’ün 1’inci etap satışını tamamladı. Özdeker İnşaat tarafından yapılan ve 333 daireden oluşan projenin 1’inci etap anahtar teslimleri geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. FirstClass, bünyesinde bulunan proje pazarlama, gayrimenkul, kiralama, bina yönetimi departmanları ve yaklaşık 70 kişilik kadrosuyla inşaat firmalannın ihtiyaçlannı karşılayacak hizmetleri birlikte veriyor.Hürriyet Ege
www.marka333.com

Previous Kira sözleşmesi sözlü yapılabilir mi?
Sonraki We Haliç Gaziosmanpaşa projesinin temeli atıldı

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Coordinat Bornova fiyat bilgisi

İzmir’in Bornova ilçesinde. Türkiye’nin ilk ve tek aidatsız konut projesi yatırımcı ve öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaştı.

İzmir 0 Yorum

Palmiye Park Renova

Bornova Forum, Ege ve Yaşar Üniversiteleri, Işıkkent Koleji ve Merkez Garaj da sitenin çok yakınında.

İzmir 0 Yorum

Adres Balçova

Adres Balçova her birimi detaylıca düşünülerek,konforlu bir yaşamın anahtarlarını,vermek üzere titizlikle tasarlanmıştır.

İzmir 0 Yorum

Gözde Grup projelerinde kampanya

Gözde Grubu Başkanı Kenan Kalı yatırımcılara ödeme kolaylığı sağlayacak yeni bir kampanya düzenlediklerinı söyledi, “Elinde bir miktar parası olan yatırımcılar için avantajlı kampanya hazırladık.

İzmir 0 Yorum

İzmir Torbalı’da emlak piyasası çok canlı

Torbalı’da 2 yıldır faaliyet gösteren Yatırım Emlak’ın sahibi Hasan Kevzenoğlu, emlak sektöründe adından sıkça söz ettiriyor

İzmir

Çiğli Prestij Evleri’nde büyük fırsat

Prestij Evleri için büyük fırsat DBM İnşaat, Başkanı Barış Öncü, vatandaşlara Prestij Evleri’nde 1 +1 fiyatına 3+1 daire alma fırsatı verdiklerini söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.