Manzara Adalar projesinde avantajlı ödeme fırsatları

Manzara Adalar projesinde avantajlı ödeme fırsatları

İş GYO’dan Kartal’ın yükselen değerine kimlik katan Manzara Adalar projesinde herkese uygun ödeme seçenekleri var.

Adalar manzaralı daireleriyle dikkat çeken proje düşlerden alınan ilhamla keyifli bir yaşam tarzı sunuyor.

İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da stüdyo dairelerden 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekleriyle Manzara Adalar, avantajlı lansman fiyatları ve peşin ödemelerde %8 indirim oranı gibi kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Geniş daireleri ve zengin sosyal donatılarıyla Manzara Adalar’da 1,639 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

İş GYO, başyapıtlardan oluşan portföyünün yeni üyesi olan Manzara Adalar’da, farklı daire seçeneklerinin yanı sıra herkese uygun ödeme seçenekleri mevcut. Yüzde 1 peşinat ile 36 ay faizsiz vade seçeneği de en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkati çekiyor.

Sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar, İş GYO’nun prestijli projeleri arasında yerini alıyor. Projede, dünyanın tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman, özgün tasarımı ile konfor, güven ve ferahlığı buluşturuyor. Manzara Adalar, lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra, İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Manzara Adalar,  kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunuyor. Yansıma havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürüyor. Yaklaşık 2.500 m2’lik sosyal tesis alanının yanı sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2’lik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle de keyifli ve güvenli bir hayat vadediyor.

Manzara Adalar fiyat bilgisi

DAİRE TİPİ KAT BRÜT NET ALAN FİYAT (KDV HARİÇ)
M2 M2
Stüdyo 62,05 39,85
  1. 700 TL’den başlayan fiyatlarla
1+1 84,97 53,78
  1. 100 TL’den başlayan fiyatlarla
2+1 129,98 85,14
  1. 000 TL’den başlayan fiyatlarla
3+1 199,3 126,62
  1. 000 TL’den başlayan fiyatlarla
4+1* 291,82 189,76
  1. 518.500 TL’den başlayan fiyatlarla

NOTLAR:
KAT BRÜT M2: Kat içindeki sirkülasyon ve ortak alanların her daireye büyüklükleri oranında dağıtılmış metrekaresini ifade eder.
NET ALAN M2: Dairenin dış ve iç duvarları hariç, varsa balkon, Fransız balkon ve teras alanları dahil net metrekaresini ifade eder.
Her daire için yaklaşık 3m2’lik depo alanı tahsis edilmiş olup fiyatlara dahildir. Söz konusu depo alanları yukarıda verilmiş olan metrekarelere dahil değildir.
Noter masrafları alıcıya aittir.
Listede yer alan daireler stoklarla sınırlıdır.
Yukarıda yer alan fiyatlara KDV oranı dahil değildir. KDV oranı %8 olup, 4+1* dairelerde %18’dir.
Abonmanlık, güvence bedeli, tapu alım harcı, DASK ve emlak vergisine ilişkin bedeller alıcıya aittir. İşbu bedeller resmi bedeller olduğu için ilgili kurumlardan güncel bilgi alınabilir.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yukarıdaki fiyatlar üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Previous Erken rezervasyon yurtdışı turlarında indirim
Sonraki TMSF, Ceylan Grubu’nun arsasını satacak

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Avrupark Bahçekent’te 36 ay 0 faiz

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzalı Avrupark Bahçekent’te kampanya başladı.

İstanbul 0 Yorum

Anadolu Yakası’nın yeni projesi Lensistanbul

Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal inşaat ve Renium Yapının oluşturduğu LENS YAPI tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Lensistanbul projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul Taşınma Hareketliliği Raporu açıklandı

Kentsel Dönüşümün etkisiyle Anadolu Yakası ilçelerinde yoğun taşınma hareketliliği yaşandı

Avrupa Yakası 0 Yorum

Esenyurt Venüs Residence projesi

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Mresco Türkiye İstanbul Esenyurt’ta gerçekleştirdiği Venüs Residence ile iddialı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü konut projeleri 2016 , 2017 teslim

Beylikdüzü geniş yaşam alanları, sosyal imkanlara sahip nitelikli ve markalı konut projeleriyle gayrimenkul piyasasındaki yükselişini sürdürüyor.

Anadolu Yakası

Anadolum İdol projesi

Anadolum İdol konut projesi İstanbul Tuzla Aydınlı bölgesinde 10.935 m2 arsa içinde yapılanmakta olan bir projedir. Toplamda 329 adet ünite yapılacaktır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.