Manzara Adalar ödeme planı

Manzara Adalar ödeme planı

İş GYO Manzara Adalar ödeme planıyla atak yaptı

Anadolu yakasında kamu yatırımları ve inşaat şirketlerinin yeni projeleriyle ilgiyi üzerine toplayan Kartal’da Manzara Adalar projesini hayata geçiren İş GYO, satışta yüzde 50 oranını aştı. İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, İş GYO’nun güçlü finansal yapısıyla hayata geçirdiği çeşitli ödeme modellerinin de projenin tercih edilmesinde önemli bir faktör haline geldiğini söyledi, değerli kıldığını dile getirdi.

İş-GYO’nun ödeme modelleri arasında yüzde 1 ‘den yüzde 50’ye kadar peşinat seçeneklerinden, ödemenin bir kısmını teslim tarihi 2018’e ötelemeden, indirime çeşitli düzenlemeler bulunuyor. Tanes, “Finansal yapımız da güçlü. Konut, ofis, AVM gibi yıllık 50 milyon dolar kira gelirimiz var. 2018-2019’da bu gelir 110 milyon dolara çıkacak” dedi. 2018’de teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatları 4 bin 500 lira-5 bin lira aralığından 5 bin lira-6 bin lira aralığına çıktı. Cumhuriyet

www.manzaraadalar.com.tr

Previous Nevşehir TOKİ fiyat bilgisi
Sonraki Basın Ekspres'te 50'ye yakın konut projesi yükseliyor

Diğer Yazılar

İstanbul

Zeytinburnu sahile yeni konut projesi

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat-Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı, İstanbul’un en önemli arazilerinden olan Zeytinburnu Sahil’de rezidans, konut, ofis, ticari üniteler ve zengin sosyal yaşam alanlarından oluşacak proje hayata geçirecek.

Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakası’nda gayrimenkul sektörü yükseliyor

Ülkemizde gayrimenkul sektörü hızla yükselişe geçerken bu pastadan en fazla payı alan şehir tabi ki de İstanbul olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul

Dumankaya Horizon projesi

Dumankaya Horizon konut projesi İstanbul Anadolu yakası Kartal’da Dumankaya İnşaat tarafından konumlanıyor.

Avrupa Yakası

Semerkand Line Bakırköy’de konutların yarısı satıldı

Bugüne kadarki 19. projesinde Bakırköy Zuhuratbaba bölgesini seçen Semerkand Yapı, Semerkand Line Bakırköy projesiyle hem kazandırıyor, hem de şehrin merkezinde konforlu yaşamak isteyenleri cezbediyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasası

Keller Williams, Avrupa Yakası’nın özellikle son yıllarda çocuklu ailelerin ve beyaz yakalılarının tercih ettiği Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasasını değerlendirdi.

İstanbul 0 Yorum

Nivo Ataköy teslim tarihine kadar yüzde 60 prim yapacak

Cathay Group, yeni gayrimenkul projesi Nivo Ataköy’ü hayata geçiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.