Manzara Adalar ödeme planı

Manzara Adalar ödeme planı

İş GYO Manzara Adalar ödeme planıyla atak yaptı

Anadolu yakasında kamu yatırımları ve inşaat şirketlerinin yeni projeleriyle ilgiyi üzerine toplayan Kartal’da Manzara Adalar projesini hayata geçiren İş GYO, satışta yüzde 50 oranını aştı. İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, İş GYO’nun güçlü finansal yapısıyla hayata geçirdiği çeşitli ödeme modellerinin de projenin tercih edilmesinde önemli bir faktör haline geldiğini söyledi, değerli kıldığını dile getirdi.

İş-GYO’nun ödeme modelleri arasında yüzde 1 ‘den yüzde 50’ye kadar peşinat seçeneklerinden, ödemenin bir kısmını teslim tarihi 2018’e ötelemeden, indirime çeşitli düzenlemeler bulunuyor. Tanes, “Finansal yapımız da güçlü. Konut, ofis, AVM gibi yıllık 50 milyon dolar kira gelirimiz var. 2018-2019’da bu gelir 110 milyon dolara çıkacak” dedi. 2018’de teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatları 4 bin 500 lira-5 bin lira aralığından 5 bin lira-6 bin lira aralığına çıktı. Cumhuriyet

www.manzaraadalar.com.tr

Previous Nevşehir TOKİ fiyat bilgisi
Sonraki Basın Ekspres'te 50'ye yakın konut projesi yükseliyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Mihmandar Eyüp Avrupa yakasında yükseliyor

İstanbul Avrupa yakasında Eyüp’te Rami Kışlası Caddesi üzerinde hayata geçirilen Mihmandar Eyüp projesi Beyaz İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Başakşehir Merkez Çarşı’da 6 saatte 122 milyon ciro

Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut Gelir Paylaşımıyla inşa edilen Başakşehir Merkez Çarşı’da yer alan 252 dükkan için için yüzlerce kişi ihaleye girerek yarıştı.

İstanbul 0 Yorum

Pırlanta Göztepe’de ev fiyatları 540 bin TL’den başlıyor

Pırlanta Göztepe konut projesi Anadolu Yakası Göztepe’de Erkan İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Anadolu Yakası

Eminevim’den yeni bir yaşam alanı 5Yüz60 Kurtköy

Eminevim’den İstanbul’un fethinin 560.yılında İstanbulun yeni yaşam merkezi Kurtköy’de muhteşem bir proje 5yüz60 sahiplerine kavuşuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tekfen Gayrimenkul’den yılın son fırsatı

Tekfen Gayrimenkul, Ocak 2017’de hayatın başlayacağı HEP İstanbul’da yılın son fırsatını sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Kalekent’ten yüzde 14 Sevgililer Günü indirimi

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde 8-15 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen kampanya ile, “Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.