Mall of İstanbul Kapılarını Açtı

Mall of İstanbul Kapılarını Açtı

Torunlar GYO’nun 1.3 milyar TL yatırımla hayata geçirdiği Mail of istanbul, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

350 mağaza ve binlerce markayı aynı çatı altında buluşturan Mail of İstanbul’da yıllık 24 milyon ziyaretçinin ağırlanması hedefleniyor.  TORUNLARGYO tarafından 1.3 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen Türkiye’nin ikinci en büyük alışveriş merkezi Mail of İstanbul, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Mail of İstanbul 350 mağaza, binlerce marka, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı Moi Park, gurme lezzetleriyle Gusto Moi, sanatın yeni sahnesi Moi Sahne gibi farklı fonksiyonları aynı çatı altında buluşturuyor. Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM’e bağlayan Prestij Yolu (eski Basın Ekspres) üzerinde yer alan Mail of İstanbul, konsepti ve farklı üniteleri ile fonksiyonel bir alışveriş merkezi olarak ön plana çıkıyor.

Düzenlenen toplantıda konuşan Tomnlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun “Mail of İstanbul perakendedeki 15 yıllık tecrübemizi yansıttığımız bir proje oldu. Fonksiyon zenginliği, ulaşım kolaylığı, büyüklüğü, sunduğu içerik ve yaşam vaadiyle Mail of İstanbul İstanbul’un alışveriş merkezi olacak” dedi. Mail of İstanbul’un hem kendi kadrosu hem de 350 mağazası ile 5 bin kişi için yeni istihdam alanı yarattığına dikkat çeken Tomn “Konut ve ofislerimizde yaşam başladı. Kısa sürede burada da ciddi bir canlılık başlayacak. Sabah iş günü başladığında AVM, rezidans ve ofislerde 10 binden fazla insan yaşıyor olacak. Yerli ve yabancı ziyaretçiler için önemli bir destinasyon ve yaşam merkezi olacağına inandığımız Mail of İstanbul için yıllık kapı girişi hedefimiz 24 milyon ziyaretçi” dedi. Mail of İstanbul 154 bin metrekare kiralanabilir alanda dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak. AVM’de 16 salonlu sinema kopleksi de bulunuyor.(Star)

Previous İncek Life Blue Projesinin Satışları Başladı
Sonraki Kalamış Limanı Koç Holding'de Kaldı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Crystal Lagoons projelerin satış hızını yüzde 70 artırıyor

Hem yüzülebilen hem de içinde her türlü su sporunun yapılabildiği turkuaz ve berrak yapay denizlerin düşük maliyetler ile inşa edilip işletilmesini sağlayan Crystal Lagoons, gayrimenkul projelerinin satış hızlarını yüzde 70

Firma Haberleri 0 Yorum

Geberit’ten tablet görünümlü kumanda kapağı

Sıhhi tesisat alanında Avrupa pazar lideri olan Geberit, henüz tasarım aşamasındayken “Design Plus powered by ISH” ile ödüllendirilen yeni kumanda kapağı Sigma70’i kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Firma Haberleri

Gökdemir Grup yeni fabrikasını Sincan’da açtı

2000 yılından bu yana, faaliyet gösteren ve inşaat  sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Gökdemir Grup yeni fabrikasını Sincan Yenikent’te görkemli bir törenle açtı.

Firma Haberleri

Ankara Yenimahalle İstasyon ihalesi 2.oturumu yapıldı

Emlak Konut GYO tarafından 8 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenen Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesinin 2. oturumuna en yüksek teklif Pasifik Gyrimenkul Yatırım İnş. A.ş. Çiftay

Firma Haberleri 0 Yorum

Osman Cem Çankaya : Konut almak için şu an tam zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘konut kredi faizlerini indirin’ çağrısını dinleyen bankalardan birbiri ardına indirim kararları gelmeye başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Metrogarden AVM Nerede

Sur Yapı Metrogarden Alışveriş Merkezi, kapılanın açtı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.