Malatya stadı ihalesi 14 Aralık’ta

Malatya stadı ihalesi 14 Aralık’ta

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Malatya 25.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İkmal İşi” ihalesinin iptal edilmediğini, ihalenin 14 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirileceğini açıkladı.  Çalık, yaptığı yazılı açıklama da, “Malatya Arena Stadı inşaatı ikmal ihalesinin iptal edildiğine dair kamuoyuna gerçekle ilgisi olmayan haber servis edilmiştir. TOKÎ Başkanlığı tarafından ihale için daha önce 9 Aralık 2015 tarihi verilmiş, ancak bu tarih daha sonra 14 Aralık 2015 olarak değiştirilmiştir. Söz konusu ihalenin 14 Aralık 2015 tarihinde yapılacağına dair bilgi TOKİ’nin resmi ınternet sitesinde duyurulmuştur ve güncel bilgi halen TOKİ’nin resmi ınternet sitesinde bulunmaktadır. Malatya 25.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İkmal İşi ihalesi 14 Aralık’ta saat 14.30 da İstanbul’daki TOKİ Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirilecektir” dedi.Yeni Malatya

Previous Maşuk TOKİ'de kuralar yarın çekiliyor
Sonraki Emeklilerden TOKİ'ye ilk gün rekor başvuru

Diğer Yazılar

Spor 0 Yorum

Trabzon Akyazı Stadı bu ay sonuna kadar bitirilecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılan ve Türkiye’nin deniz yüzeyi doldurularak inşa edilen ilk stadı özelliğine sahip olan Akyazı Stadı’nda çalışmaların son aşamaya geldiği bildirildi.

Spor 0 Yorum

Çinçin’e 2 yüzme havuzu

Gecekondulardan temizlenen, yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Çinçin’de, Altındağ Belediyesi tarafından yapılan tesisler güneş gibi doğuyor.

Spor

Köklerini tarihten alan tasarımla inşa edilen Baku Olimpiyat Stadı, 1. Avrupa Oyunları’na ev sahipliği yapıyor

Azerbaycan’ın başkenti Baku, 12-28 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenecek 1. Avrupa Oyunları’na ev sahipliği yapıyor. 49 ülkeden 6 bini aşkın sporcunun mücadele edeceği bu dev spor organizasyonunun açılış töreni, tasarım

Spor 0 Yorum

Batıkent’e yeni bir spor ve park alanı

Büyükşehir Belediyesi, Batıkent’te, halı sahalar ve yürüyüş yollarının bulunduğu semt stadı ile vatandaşların huzurlu vakit geçirebileceği dev bir parkı içine alan tesisi hizmete sundu.

Spor 0 Yorum

Beşiktaş, Mayıs’ta Vodafone Arena’ya Çıkacak

Kaba inşaatı bitmek üzere olan stadın hazirandan önce biteceği açıklandı.

Spor 0 Yorum

Kocaeli Stadyumu’nun Temeli Atıldı

İzmit İsmet Paşa Stadyumu yerine inşa edilen Alikahya’daki Kocaeli Stadyumunun temel atma töreni Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.