Magnesia Gold Residence’da temel atıldı

Magnesia Gold Residence’da temel atıldı

Aydın’ın en büyük konut Projesi Magnesia Gold Residence’da ruhsatlar alındı ve temel atıldı. Ancın İnşaatın bu yeni projesinde inşaat son sürat devam ediyor ve proje tahmin edilenden daha önce teslim edilecek gibi görünüyor.  Sahip olduğu 19 bin metrekare arsa alanıyla bugüne kadar Aydın’da yapılan en büyük konut projesi olan 213 konutluk Magnesia Gold Residence Aydın’da Zeybek Mahallesi’nde yerini alıyor. 1 + 1,2+1,3+1 ve 4+1 residence daire seçenekleri bulunan projede konutların doğal çimlendirilmiş kat bahçeleri sayesinde ferah ve sıcak bir ortam oluşuyor.

YEŞİL VE AKILLI KONUTLAR

Magnesia Gold Residence yüzde 90 yeşil alanıyla modern ve Aydın’ın en akıllı konutlarını yepyeni bir yaşam biçimi olarak sunuyor. Magnesia Gold Residence’de akıllı ev sistemiyle güneş kontrolü, ısıtma, soğutma, aydınlatma kontrolü yapabileceğiniz teknolojik alt yapıya sahip olacaksınız. Geçmişin Görkemi, Geleceğin Kalitesiyle sizleri bekliyor.

GENİŞ SOSYAL İMKANLAR

Magnesia Gold Residence, içerisinde badırdığı güzellik merkezi, roof bar. açık hava sineması ve restoran gibi hizmetleriyle sizlere keyifli zaman geçirebileceğiniz alternatifler sunarken, aynı zaman da spor yapabileceğiniz ısıtmalı yüzme havuzu, fıtness salonu, tenis kortu, basketbol ve mini golf sahası gibi imkânlar vaat ediyor. Magnesia Gold Residence göz alıcı ve mükemmel ayrıcalıklarla sizleri bekliyor. Aydın Denge

Ayrıntılı bilgi için : www.magnesiagold.com

Previous Winsa Bağdat Caddesi’nde Test Tüneli deneyimi yaşattı
Sonraki Çilek, Bulgaristan’daki ilk mağazasını Varna’da açtı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Babacan Yapı’dan Yabancıya Özel Proje Crown Palace

Yabancı özel proje Türkiye’de bir ilke imza atan Babacan Yapı, sadece yabancı yatırımcılar için Crown Palace projesini geliştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kızılcahamam Asya Termal Otel Satıldı

Kızılcahaman’daki o otel satıldı Bank Asya, Tuna Gayrimenkul Yatırım Ortaklığındaki hisse payının tamamını satıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Otis asansörleri Türkiye’nin ödüllü projelerinde kullanılıyor

Türk gayrimenkul sektörünün prestijli ödüllerinden ‘Sign of the City Awards’a layık görülen 6 büyük projenin asansörleri Otis imzası taşıyor.

Firma Haberleri

Emlak Konut GYO hisse alımına başlıyor

Emlak Konut GYO, hisse geri alım programı çerçevesinde 18 Haziran ile 30 Eylül arasında hisse başı 4 lira fiyata kadar toplamda 269.1 milyon adet payı aşmayacak şekilde hisse geri alımı

Firma Haberleri

Binalarda enerji tasarrufuna giden yol asansörlerden geçiyor

ThyssenKrupp Asansör Türkiye Genel Müdürü Turgay Şarlı, inşaat sektörünün gündeminde yer alan yeşil bina konsepti ve binalarda nasıl enerji tasarrufu sağlanabileceği konularında değerlendirmelerde bulundu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.