MaaNaa 19 Fenerbahçe görücüye çıkıyor

MaaNaa 19 Fenerbahçe görücüye çıkıyor

İstanbul’un en prestijli projelerine imza atan RAM GMY, MaaNaa markasıyla Anadolu Yakası’nın gözde semti Fenerbahçe’de yepyeni bir projeye imza atıyor.

Modern ve keyifli bir yaşamın anahtarını sunan MaaNaa 19 Fenerbahçe projesi; kentli yaşamı yeniden tasarlayacak, şehrin göbeğinde sahil keyfinin merkezinde yer alacak.

MaaNaa 19 Fenerbahçe’nin lansmanı, aynı zamanda sanatsal bir şölene dönüşecek. Renkli kapılardan oluşan logosuyla yaşamdaki ahenk ve çeşitliliği şirket felsefesi haline getiren MaaNaa’nın yeni konut projesi; ünlü sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in ‘Kapılar’ sergisiyle birlikte anlam kazanacak.

MaaNaa 19 Fenerbahçe basın lansmanı  RAM GMY Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda, Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Müftüler ve Melek Yatırımcı Keiretsu Forum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Candan Karabağlı’nın katılımıyla 22 Aralık 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

www.maanaa.com.tr

Previous Ankara'da inci parlaklığında bir yaşam İnci Kule
Sonraki VAN AVM, Türk Lirası’na dönme kararı aldı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Toya Moda’dan 30 daire için avantajlı kampanya

Toya Moda’da yaşam bu yıl başlıyor. Toya Moda sadece 30 daire için, çok avantajlı bir kampanya başlattı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Avrasyaİnt, yeni projelerin müjdesini verdi

Avrasyaİnt Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, Türk İnşaat sektörü açısından geçen yılı değerlendirerek, 2016 hedeflerini açıkladı.

İstanbul 0 Yorum

Beyaz Park Topkapı 60 ay kredi imkanı sunuyor

İstanbul’un merkezi bölgelerinden Topkapı’da yükselen Beyaz Park Topkapı projesi konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

İstanbul

Nidapark Başakşehir projesi basın toplantısı 29 Eylül’de

Tahincioğlu tarafından İstanbul Başakşehir’de yükselecek yeni konut projesi Nidapark Başakşehir 29 Eylül’ de basına tanıtılacak.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Yeni Gayrimenkul Projeleri

Emlak Konut GYO, KİPTAŞ gibi devlet destekli firmalar yeni hamleleriyle inşaat sektörünü canlı tutmayı sürdürüyor.

İstanbul 0 Yorum

Blue Lake Küçükçekmece’de cazip ödeme koşulları

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki 36 yıllık tecrübesiyle İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut, Küçükçekmece Gölü’ne sıfır konumda bulunan projesi Blue Lake’te kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.