MaaNaa 19 Fenerbahçe görücüye çıkıyor

MaaNaa 19 Fenerbahçe görücüye çıkıyor

İstanbul’un en prestijli projelerine imza atan RAM GMY, MaaNaa markasıyla Anadolu Yakası’nın gözde semti Fenerbahçe’de yepyeni bir projeye imza atıyor.

Modern ve keyifli bir yaşamın anahtarını sunan MaaNaa 19 Fenerbahçe projesi; kentli yaşamı yeniden tasarlayacak, şehrin göbeğinde sahil keyfinin merkezinde yer alacak.

MaaNaa 19 Fenerbahçe’nin lansmanı, aynı zamanda sanatsal bir şölene dönüşecek. Renkli kapılardan oluşan logosuyla yaşamdaki ahenk ve çeşitliliği şirket felsefesi haline getiren MaaNaa’nın yeni konut projesi; ünlü sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in ‘Kapılar’ sergisiyle birlikte anlam kazanacak.

MaaNaa 19 Fenerbahçe basın lansmanı  RAM GMY Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda, Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Müftüler ve Melek Yatırımcı Keiretsu Forum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Candan Karabağlı’nın katılımıyla 22 Aralık 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

www.maanaa.com.tr

Previous Ankara'da inci parlaklığında bir yaşam İnci Kule
Sonraki VAN AVM, Türk Lirası’na dönme kararı aldı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

G YOO Inspired by Starck ve G Marin Managed by Divan projeleri kampanyaya katılıyor

Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’nin konut satışlarını hızlandırmak üzere başlattığı kampanyada Mar Yapı iki projesiyle yer aldı.

İstanbul

Başakşehir’de konut fiyatları son 1 yılda yüzde 27 arttı

Başakşehir’in, İstanbul’da hızla devam eden altyapı projelerine ev sahipliği yapması nedeniyle Avrupa Yakası’nın yükselen yaşam alanları arasında öne çıktığını vurgulayan Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı 3. Havaalanı,

Anadolu Yakası 0 Yorum

Sinpaş Köyceğiz’den yılın son indirim avantajı

Gayrimenkul sektöründe 41 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği butik projesi Köyceğiz için yılın son indirim avantajını sunuyor.

Avrupa Yakası

Kazlıçeşme’de konut ve AVM projeleri hayata geçiyor

Zeytinburnu Kazlıçeşme bölgesinde İl Sağlık Müdürlüğüne ait 13 dönümlük alanın konut ve ticaret alanı olarak kullanılması, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde oy çokluğuyla kabul edildi.

İstanbul

Sinpaş Liva’da yaşam başladı

Sinpaş Yapı’nın, İstanbul Anadolu yakasında yeşil ve mavi ile iç içe bir yaşam sunan Liva projesinde keyif dolu bir yaşam başladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Moment İstanbul’dan özel ödeme planı

AC Yapı, Kartal’da yükselen Moment İstanbul projesinde yüzde 25 prim garantisi fırsatı sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.