Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı

Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olan ve sektörün öncülerini bir araya getiren MIPIM 2016’da açtığı stant ile yerini aldı.

Fransa’nın Cannes kentinde 1989 yılından bu yana düzenlenen ve dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olarak anılan “MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuar”ı, 100’e yakın ülkeden gayrimenkul sektörünün öncülerinin katılımı ile gerçekleşiyor. Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. 2015 yılında olduğu gibi bu yıl da Türkiye’den MIPIM’e katılıp stant açan şirketler içerisinde yer alıyor.

2011 yılından bu yana MIPIM’e katılmakta olan ve son iki yıldır R7 E68 numaralı stantta misafirlerini ağırlayan Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’yi, MIPIM 2016’da Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Genel Müdür Eda Öz, Şirket Kurucusu İclal Öz, Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü Erinç Barış, Eğitim Müdürü Osman Yüksel ve İletişim Sorumlusu Alper Yanıkömer temsil ediyor.

Türkiye gayrimenkul piyasasının son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Lal Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, yükselişin sürmesi açısından yabancı yatırımcıların önemli olduğunu belirterek, “Uluslararası platformda gayrimenkul piyasalarına yön veren şirketlerin katılımı ile gerçekleştirilen MIPIM’de, Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. olarak bu yıl da stant açan şirketler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Lal Değerleme Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü Erinç Barış ise, yaklaşık 20 bin metrekarelik alanda toplamda 21 bin 400 katılımcı ile düzenlenen ve tüm dünya gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren birbirinden önemli konuların değerlendirildiği 90’ı aşkın etkinlik gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, 4 gün boyunca tüm dünya gayrimenkul piyasasının MIPIM’e odaklandığını ifade etti.

Previous Yunus Gözüm Ankara'nın en kıymetli bölgelerini açıkladı
Sonraki Vav Yapı V75 Residence projesi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kayseri’de konut ve arsa yatırımı yapılabilecek yerler

Emlak İstasyonu Yıldız Emlak Broker’ı Mesut Yıldız, Bir sanayi kenti hüviyetine bürünen Kayseri, gayrimenkul açısından Orta Anadolu Bölgesi’nin en değerli illerinden birisi haline geldi. İlde özellikle ticari arsaların fiyatlarında son

Firma Haberleri 0 Yorum

Evimiz Kocaeli’nde Kampanya 2 Ekim’de Sona Eriyor

Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı tarihi fırsatlarla dolu kampanya yoğun ilgi görüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akbatı AVYM, Sabre’de Finalist

Akiş GYO tarafından geliştirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, SABRE Ödülleri’nde “Akbatı Yaşam Platformları” projesiyle

Firma Haberleri 0 Yorum

Eminevim 5Yüz60’dan Hisseli Residence

Eminevim İnşaat tarafından Pendik – Kurtköy’de hayata geçirilecek beş yıldızlı 1+0 ve 1+1 otel konseptli rezidans odaları hisseli satışa sunuldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kazım Balay : Gölbaşı Ankara’ da yatırıma açık bir bölge

KC Yatırım ortaklarından Kazım Balay, Gölbaşı’ndaki yatırım sektörünü değerlendirdi

Firma Haberleri 0 Yorum

Emre Maraşlı : Gayrimenkul sertifikaları için hukuki alt yapısı sağlanmali

“Gayrimenkul sertifikaları gayrimenkul piyasalarını borsa ile daha fazla ilişkilendirerek hem küçük yatırımcı tabir edilen dar gelirli kesimin yeni  bir enstrümanla kazanmasını sağlayacak, hem de yine aynı yolla proje geliştiren şirketlerin,

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.