Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı

Lal Değerleme MIPIM 2016’da yerini aldı

Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olan ve sektörün öncülerini bir araya getiren MIPIM 2016’da açtığı stant ile yerini aldı.

Fransa’nın Cannes kentinde 1989 yılından bu yana düzenlenen ve dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olarak anılan “MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuar”ı, 100’e yakın ülkeden gayrimenkul sektörünün öncülerinin katılımı ile gerçekleşiyor. Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. 2015 yılında olduğu gibi bu yıl da Türkiye’den MIPIM’e katılıp stant açan şirketler içerisinde yer alıyor.

2011 yılından bu yana MIPIM’e katılmakta olan ve son iki yıldır R7 E68 numaralı stantta misafirlerini ağırlayan Lal Gayrimenkul Değerleme ve Müşavirlik A.Ş.’yi, MIPIM 2016’da Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Genel Müdür Eda Öz, Şirket Kurucusu İclal Öz, Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü Erinç Barış, Eğitim Müdürü Osman Yüksel ve İletişim Sorumlusu Alper Yanıkömer temsil ediyor.

Türkiye gayrimenkul piyasasının son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Lal Değerleme Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, yükselişin sürmesi açısından yabancı yatırımcıların önemli olduğunu belirterek, “Uluslararası platformda gayrimenkul piyasalarına yön veren şirketlerin katılımı ile gerçekleştirilen MIPIM’de, Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. olarak bu yıl da stant açan şirketler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Lal Değerleme Kurumsal Değerleme Bölüm Müdürü Erinç Barış ise, yaklaşık 20 bin metrekarelik alanda toplamda 21 bin 400 katılımcı ile düzenlenen ve tüm dünya gayrimenkul sektörünü yakından ilgilendiren birbirinden önemli konuların değerlendirildiği 90’ı aşkın etkinlik gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, 4 gün boyunca tüm dünya gayrimenkul piyasasının MIPIM’e odaklandığını ifade etti.

Previous Yunus Gözüm Ankara'nın en kıymetli bölgelerini açıkladı
Sonraki Vav Yapı V75 Residence projesi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Doka’dan inşaatta azalan kar marjlarına çözüm

Doka Kalıp İskele Genel Müdürü Ender Özatay, “Otomatik tırmanır kalıp sistemleri, inşaat maliyetlerinin aşağı çekilmesinde yatırımcı firmalara büyük katkıda bulunuyor” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kanal İstanbul’a Çinliler talip oldu

Çin’in en büyük inşaat devinin Kanal İstanbul ile ilgilendiği ve bunun için Türkiye’ye geldiği öğrenildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

DAPYapı,İstMarina Projesinin 2.Etabını Körfez’de Satısa Çıkardı

DAP Yapı, İstMarina projesinin 500 konutluk ikinci etabını Dubai’de satışa sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mudanya’nın Güzelliği ‘ Myrlea’ İle Taçlanacak

1983 yılından bugüne kadar Caddebostan, Ataşehir, Acıbadem ve Soyak gibi İstanbul’un farklı bölgelerinde lüks konut projeleri üreten Ber-Yapı, yeni merkez üssü olarak Mudanya’yı seçti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya Miks’te Kampanya Başlattı

Dumankaya İnşaat, İstanbul Halkalı Atakent bölgesinde yapımına devam ettiği Dumankaya Miks projesinde yeni bir kampanya düzenledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

İncek Green, Ankaralılara huzur dolu bir dünya sunuyor

Özel temalı, yenilikçi gayrimenkul projelerinin lideri Sinpaş GYO, Ankara’da geliştirdiği İncek Dünyası’nın en yeni etabı İncek Green’i, Ankaralılarla buluşturuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.