Kurtköy Paragon ödeme planı

Kurtköy Paragon ödeme planı

İstanbul Anadolu yakasında yükselen Kurtköy Paragon konut projesi, uygun fiyat seçenekleriyle yeni ev sahiplerini bekliyor.

Kurtköy Paragon, gelişmiş mimarisi ve modern tasarımıyla kişilere kaliteli bir yaşamın kapılarını açıyor. Her detayında lüksün ve konforun yansıtıldığı Kurtköy Paragon, sevdiklerinizle yıllarca ve güvenle yaşayabilmeniz için hayalinizdeki mükemmel yaşamı sizlere sunuyor. Ulaşımdan eğlenceye hayatınızın bütün alanlarında huzurlu ve ferah bir yaşam süreceğiniz Kurtköy Paragon, sizi mükemmelin merkezine davet ediyor.

İhtiyaçlarınız ve hayalleriniz göz önünde bulundurularak tasarlanan Kurtköy Paragon projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 müstakil konut seçenekleri sunuluyor. Projede; yatay mimarinin monotonluktan uzak, kitleler arası uyumu öne çıkıyor. Bu yatay anlayış sayesinde dairelerin kendi manzaraları oluşturulmuş ve ortak alanlarla daha çok bütünleşmesi sağlanıyor. Bahçe katları ve villalar, ortak alanı özel olarak kullanırken, üst kat kullanıcıları da bu alana dahil olduğunda renkli, zengin ve dinamik bir avlu oluşuyor. Böylece hem müstakil kullanım imkanı, hem de komşuluk ilişkilerini güçlendiren bir birliktelik sunuluyor. Bu avluyla bütünleşen, güneye bakan bir sosyal tesis ve açık havuz yerleşimi ise projeyi cazip kılan önemli bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleriyle Daha İyi Bir Yaşam
Küçükçalık İnşaat tarafından 10 bin 700 metrekare alanda hayata geçirilen Kurtköy Paragon projesinde, 171 adet daire, 4 adet bitişik nizam villa bulunuyor. Teslim tarihi Mart 2016 olarak belirtiliyor. Kurtköy Paragon ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatla 24 ay sıfır faizle ödemeler yapılıyor. Fiyat listesi 204 bin TL’den başlıyor. Kurtköy Paragon projesinde dairelerin büyüklükleri 71 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiyor. Kurtköy Paragon’da daireler balkon ve teras alanlarına sahipken profede fitness merkezi, sauna, açık-kapalı yüzme havuzu, Fin hamamı, Türk hamamı, kafeterya gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Previous Windowist Tower'da ofis kiralayanlar ilk ay ücret ödemeyecek
Sonraki Ankara iş dünyası da Özgecan için ayakta

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası

Elysium Dolapdere iletişim

Elysium Dolapdere iletişim bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Onur Park Life İstanbul 3 etaptan oluşuyor

Onur Park Life İstanbul, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Satranç Turnuvasına katılan velilere hafta sonuna özel bir kampanya düzenledi…

Avrupa Yakası

Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi

Vadi Yaka Başakşehir teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Sur Yapı, Ümraniye Şehir Konakları 394 binden başlayan fiyatlarla

Sur Yapı, Ümraniye’de hayata geçirdiği Şehir Konakları projesini görücüye çıkardı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Seyran Şehir’de teslim öncesi kampanya

İstanbul’un en çok kazandıran bölgelerinden Başakşehir’de teslime hazırlanan Seyran Şehir projesinde, bölgenin en avantajlı fiyatlarıyla teslim öncesi son 40 dairenin satışını tamamlamak üzere bitirim kampanyası düzenliyor.

İstanbul 0 Yorum

Anfa Life Residence Beylikdüzü’nde yükseliyor

Anfa Life Residence 2 blok şeklinde İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde yükseliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.