Kürşat Ayhan: “Şirketin başarısı tüm çalışanların başarısıdır”

Kürşat Ayhan: “Şirketin başarısı tüm çalışanların başarısıdır”

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da Mebuskent projesini hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, projeyle Başkent’te “yeni bir şehir” inşa ettiklerini ifade etti.

Yaşam standartlarını yükseltirken çevreye de saygılı projeler gerçekleştirdiklerini belirten Ayhan, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışan AYMOR Grup’un “Şirketin başarısı tüm çalışanların başarısıdır” anlayışıyla hedefe ilerlediğini kaydetti…

Yaşam Projeleri: Aymor Grup’ u tanıyabilir miyiz?
AYMOR Grup 1993 yılında şahıs firması olarak kurulan ve 2012 yılında her biri kendi sektöründe lider konumda olan 6 büyük firmanın ortaklığıyla daha da güçlenmiş bir inşaat firması. AYMOR Grup yaşam standartlarını yükseltecek, çevreye saygılı doğaya zarar vermeden en maksimum seviyeye çıkaracak inşaat projelerinin gerçekleştirilmesi sürecinde müteahhitlik hizmetlerini üstlenerek faaliyet göstermeye devam ediyor. Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve ortaklarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleyen, değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileyen ve aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışan, “Şirketin başarısı tüm çalışanların başarısıdır” anlayışıyla bir öncekinden daha iyisini yapmayı hedefleyen kendi sektöründe lider bir firma olarak hedeflerimize ilerliyoruz.

Yaşam Projeleri: Mebuskent hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ankara’nın değer kazanan bölgesi Çakırlar mevkii Karacakaya mahallesinde 332 villa 10 Blok 602 daire ve 1+1 den 4+1 e kadar 7 tip daire seçeneğiyle 388.000 m2’lik alan üzerine inşa edilen Mebuskent,  çevre yolu ve havaalanı güzergâhında olması ulaşım açısından avantajlarını gösteriyor.  Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna 25 dakikalık mesafede şehrin karmaşasından tamamen uzak doğayla iç içe yepyeni bir yaşam alanı hayata geçiriyoruz.  

Yaşam Projeleri: Mebuskent projenizin sunduğu ayrıcalıklar nelerdir?
Sloganımız “Yeni bir gelecek, yeni bir Ankara”. Bu hedef doğrultusunda hayata geçirdiğimiz Mebuskent projemizle yepyeni, farklı anlayışla adeta bir kent inşa ediyoruz. Mebuskent, 5.000 m2lik alışveriş merkezi, 2.000 m2 lik spor kompleksi, güvenlik hizmetleri ve tüm sosyal donatıları
ile konfor ve prestij odaklı 85.750 m2lik yeşil alan ayrıcalığı ve yüksek kalite malzemeleriyle sakinlerine kendilerini özel hissettirecek yaşam alanları oluşturmayı hedef edinmiş özel bir proje.
Projemizde ayrıca 23 bin adet ağaç ve çeşitli bitkilerden oluşan botanik park, golf sahası, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, otopark ve güvenlik hizmetleri gibi çok sayıda hizmet de yer alıyor.  

Yaşam Projeleri: Mebuskent’te fiyat aralığı hakkında bilgi verebilir misiniz?
Projemizde 1+1 ve 2+1 dairelerimiz tükenmiş durumda. 3+1 ve 4+1 daire fiyatlarımız ise 298 bin ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Müşterilerimize 0 faizle ödeme kolaylığı sağlarken kişiye özel ödeme planlarıyla da her bütçenin ev sahibi olabilmesi konusunda büyük fırsat sunuyoruz.

Yaşam Projeleri: Mebuskent’i ne zaman teslim etmeyi hedefliyorsunuz?
Projemizi tüm detaylarıyla herhangi bir aksama yaşanmadan Aralık 2016 tarihinde teslim etmeyi planlıyoruz.

Yaşam Projeleri: Mebuskent düzenlenen etkinliklerle öne çıkmakta. Etkinlikler hakkında bilgi verir misiniz?
Ankara Off-Road Şampiyonası’nın bu sezon üç yarışı Mebuskent arazisinde düzenlendi. Mebuskent, Off Road yarışçılarının Ankara’da en çok beğendiği parkur. Geçtiğimiz haftalarda da yılın son yarışına ev sahipliği yaptık. Bu yarışa birçok spor kulübü katılımda bulundu. Soğuk havaya rağmen, izleyiciler bir taraftan mangal keyfi yaparken diğer taraftan nefes kesen bir mücadeleye sahne olan yarışları izledi. Önümüzdeki dönemlerde de şampiyona için kapılarımızı açmaya devam edeceğiz. Birbirinden farklı Off Road kulüplerini ağırlayacağımız şampiyonada firmamızın bir önceki yarışta birinci olan aracıyla da kıyasıya rekabetin tam içinde olacağız.

Yaşam Projeleri: Hayata geçireceğiniz yeni projeleriniz var mı?
2016 yılına kadar tüm birim ve kaynaklarımızla Mebuskent projesine odaklanmış durumdayız. İleriye dönük inşaat sektöründe finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vaat eden yeni projeler de planlamaktayız.  

www.yasamprojeleri.com

Yayınlanan röportaj, makale, özel haber ve fotoğrafın tüm hakları www.yasamprojeleri.com’a aittir. Ancak alıntılanan röportaj, makale, özel haber ve fotoğraf, www.yasamprojeleri.com linki verilerek kullanılabilir.

Previous Keçiören Yükseltepe kentsel dönüşüm projesi tüm hızıyla sürüyor
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 26 Aralık 2014

Diğer Yazılar

Makaleler 0 Yorum

Profesyonel Gayrimenkul Yöneticisi Nasıl Olunur

Merhaba yasamprojeleri.com okurları bu yazımda sizlerle nasıl profesyonel gayrimenkul yöneticisi olunacağı hakkında çeşitli bilgileri paylaşacağım.

Makaleler 0 Yorum

Salih Bezci:”Ankara’nın yurtdışında layıkıyla tanıtılmasını istiyoruz”

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM Fransa’nın Cannes şehrinde 10-13 Mart 2015 tarihinde düzenlenecek.

Makaleler

Kutlu Tamay Özel Röportaj

Ankara Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD), Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği (BİLMED) gibi STK’larda etkin rol üstlenen ve yakın geçmişte kurulan TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanlığını yürüten Kutlu Tamay  Yaşam Projeleri’nin sorularını

Makaleler 0 Yorum

Emlak Müşavirliği kanunu ile getirilecek yenilikler

Merhaba yasamprojeleri.com okurları, bu yazımda emlak tasarısının yasalaşması ile sektörde meydana gelecek büyük değişiklikler hakkında sizlere çeşitli bilgiler vermek istiyorum.

Makaleler 0 Yorum

Ömer Baki Yazıcı:”İnşaatta çürük elma tehlikesi var”

İNŞAATTA  “ÇÜRÜK ELMA” TEHLİKESİAB’NİN 4 KATI MÜTEAHHİTİMİZ VAR300 MÜTEAHHİTİMİZİN 100 BİNİ NİTELİKSİZYASAL BOŞLUĞU DOLANDIRICILAR DOLDURUYORÇÖZÜM İÇİN ACİL MÜTEAHHİTLİK YASASI

Makaleler 0 Yorum

Yaşam Projeleri İki Derece Mimarlık Özel Röportaj

Ankara’da bir çok markalı konut ve ofis projelerine imza atan İki Derece Mimarlık Ofisi Sahipleri Yaman Pamukcu ve Erkan Erarslan Yaşam Projeleri’ne gelecek dönem projelerini anlattılar, Ankara gayrimenkul sektörünü değerlendirdiler…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.