Künye

Sayın Ziyaretçimiz, Sizlere YAŞAM PROJELERİ haber portalını sunmaktan gururluyuz.Yaşam Projelerinin amaç ve hedefleri ile hayata geçiş sürecini ise yola çıkarken rehber edindiğimiz 5N1K yaklaşım modeli ile bilgilerinize sunmaktayız.
NE Yapmayı Planladık ve Hedefledik ?
Devlet, Belediyeler, Özel Sektör, İnşaat Müteahhitleri, Mimarlar ve Yerli, Yabancı Gayrimenkul Yatırımcıları tarafından her türlü Yaşam Alanları ile ilgili hayata geçirmek üzere planlanan, projelendirilen ya da hayata geçirilen ;

  • Kentsel Dönüşüm Projeleri,
  • Toplu Konut Yaşam Alanları,
  • Akıllı Kentler,
  • Toplu Çalışma, Ofis, İş Merkezi Alanları,
  • Toplu Alışveriş Alanları,
  • Sosyal Yaşama Dair Çevre, Park, Bahçe, Eğlence, Spor Alanları

Açık ya da Kapalı Alan Projelerini tanıtmayı, gelişmeler hakkında sürekli güncel haberlerle kamuoyunu ayrıntılı bilgilendirmeyi ve web platformumuz ve sosyal medya sayfalarımız üzerinden paylaşmayı planladık.

NEDEN Böyle Bir Projeye İhtiyaç Duyuldu ?
Her geçen gün Dünyada olduğu üzere Ülkemizde de şehirlerin gürültüsünden ve kirliliğinden uzak yerlerde, çevreci, sosyal yaşam alanları gelişmiş, insanların sosyalleşmeye dair ihtiyaç duyduğu spordan eğlenceye kadar bir çok tesisi mekanları içinde barındıran, otopark alanları olan, stresten uzak, ferah, huzurlu, yeni teknolojik ihtiyaçlarıda içinde barındıran toplu yaşam alanlarına ihtiyaç duyulmakta ve bu tür projeler geliştirilmekte. Özellikle, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, İzmit ve Bursa gibi gelişmiş büyükşehirlerde yapılan bu projeler esintisi diğer illerede yayılmaya başlamış durumda. YAŞAM PROJELERİ olarak bizlerde Türkiye’deki bütün illerde yapılan bu tarz yaşam alanları, toplu çalışma ofis ortamları, iş merkezleri ve geniş büyük alışveriş merkezleri (AVM) alanları, sosyal yaşam, kentsel dönüşüm, akıllı kent projelerini ayrıntılarıyla tanıtmayı ve bu alanlarla ilgili gelişmeleri, mevzuata dair bilgileri ve güncel haberleri, ilgilenen herkesle YAŞAM PROJELERİ web platformumuz üzerinden ve sosyal medya ortamlarımız üzerinden paylaşmayı hedefledik. Bu çerçevede günümüz koşulları ve beklentiler çerçevesinde platformumuzu sürekli yeni ek projelerle geliştirmekte, ileriye dönük yenilikçi çalışmalarımız devam etmektedir.

NE ZAMAN Yapmayı Hedefledik ?
2013 Yılı 2. Yarısından itibaren başlattığımız çalışmalarımız çerçevesinde 2014 Yılına girerken projemizi yayına almayı hedefledik ve bu hedefe de ulaştık. Yayına geçtiğimiz andan itibaren de özellikle sosyal medya üzerinden izleyicilerimiz tarafından olumlu tepkiler aldık.

NASIL Yaptık ?
Uzun süren gayrimenkul sektör ve pazar araştırmalarımız ve hazırladığımız yol haritası çerçevesinde ekip olarak hedefe kilitlendik. Erişimi kolay ve pratik, aynı zamanda anlaşılır bir yapıda Toplu İş ve Özel Yaşam Alanları, Akıllı Kent ve Sosyal Yaşama dair tüm Projeleri tanıtacak ve gelişmeleri kamuoyuyla paylaşacak güncel bilgilerle dolu bir web platformu geliştirdik. Aynı zamanda sosyal medya üzerinde de varlığımızı oluşturduk.

NEREDE Yaptık ?
GLOBALNET tarafından sağlanan ortamlarda çalışmalarımızı sürdürdük, ziyaretlerimizi ve görüşmelerimizi yaptık. Raporlarımızı, planlarımızı ve yol haritamızı hazırladık. Aynı zamanda İnternet Hizmetleri Yetkili Yer Sağlayıcı olan GLOBALNET Veri Merkezi Ortamındaki Sunucuları üzerinde ve www.yasamprojeleri.com internet lan adı üzerinde web platformumuzu yayına aldık.
KİM, KİMLER ?
YAŞAM PROJELERİ bir GLOBALNET Sosyal Yaşam Projesi olup, yukarıda belirtilen amaç ve hedefler çerçevesinde SOSYAL YAŞAMA DAİR nitelikli bir bilgi paylaşım projesi hayata geçirme fikrinin ürünüdür.

Uzun yıllardır Gayrimenkul ve İnşaat Sektörüne İnternet Teknolojileri (Web Siteleri, Web Hosting, Alan Adı ve SEO Hizmetleri vb.) Kurumsal hizmet veren GLOBALNET projeyi, Güçlü Müşteri Portföyünden aldığı destek ve motivasyon ile süreci yürüten Proje Lideri Handan Asal ESER Hanım’ın uzun ve değerli çalışmaları ve Proje Yönetim, Teknik ve İdari Ekibinin katkılarıyla hayata geçirmiştir.
YAŞAM PROJELERİ, bir çok ilden haber kaynakları, ekibi ile gerçekleştirdiği özel röportajlar, özel haberler yanında Haber Ajansları ve de Medya Takip Merkezi İş Ortaklarıyla kurmuş olduğu ağ üzerinden Türkiye ve Dünyadan tüm Yaşama Dair projeleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve en hızlı şekilde web platformu ve sosyal medya ağı üzerinden kamuoyu ile bu bilgi ve haberleri paylaşmaktadır.Bir diğer GLOBALNET Sosyal Projesi olan ANGORA SANAT “Kültür, Sanat ve Yaşam” Portalı Projesi www.angorasanat.com adresinde 2011’den bu yana zengin sanatçı yazar kadrosu ve güncel haberleriyle Kültür ve Sanat üzerine paylaşımlarını sürdürmektedir.
Bu bilgiler çerçevesinde YAŞAMA DAİR projeleri, tanıtmak ve yayınlamak amacıyla Firmaların ve İlgili Basın, Halkla İlişkiler Tanıtım ve PİAR Ajanslarının içerik bazında katkı ve desteklerini bekliyoruz.
“Yaşam Projeleri” Web Platformunda İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, İzmit ve tüm diğer illere yaygınlaştırmak üzere ;
– Karma Kullanım, Kentsel Dönüşüm
– Akıllı Şehir, Akıllı Kent, Yaşam Kent
– AVM Alış Veriş Merkezi Projeleri
– İş Merkezleri, Tekno İş Alanları
– GYO Gayrimenkul Yatırım Projeleri
– Sosyal Yaşam Yaşam Alanları
– Toplu Konut ve TOKİ Projeleri
– İnşaat Sektörü Nitelikli Projeleri
– Farklı Emlak Konut Projeleri
– Tatil Alanları Tesisleri Projelerive bir çok geniş toplu yaşam alanı projelerine ait bilgiler bulunmakta olup, ayrıca Ulusal İnşaat Müteaahhitlik Sektörü Firmalarımızın Yurtdışındaki projelerine de yer vermeyi hedeflemiş bulunmaktayız.
“Yaşam Projeleri” Web Platormunda Sektörün Değerli Firma, Kurum ve Kuruluşlardan ;
– GYO Firmaları
– TOKİ
– İnşaat Firmaları
– Gayirmenkul Değerleme Uzmanları ve Firmaları
– Belediye İştirakleri
– Kamu Kurum ve Kuruluşları
– Sivil Toplum Kuruluşları
– Eğitim ve Kurslar
– Emlak Portalları
– Dergiler ve Medya
– Franchising Firmalarıile ilgili bilgi ve haberelere de yer vermekteyiz.
“Yaşam Projeleri” Web Platormunda Gayrimenkul Sektörüyle ilgili ;– Mevzuat Bilgileri
– Şehir Haberleri
– Emlak piyasası bilgileri
– Özel emlak ilanları
– Eğitici bilgiler
– Mortgage haberleri
– Özel Röpörtajlar,
– Gayrimenkul Yatırımcılarına özel bilgiler
– Yazarlar ve Uzman Görüşleriile ilgili bilgi, makale yanında görsel haberlere de yer vermekteyiz.YAŞAM PROJELERİ Ekibi YAŞAMA DAİR HER ŞEYİ Güncel, Canlı Haber, Bilgi, Hepsi ve daha fazlasını YAŞAM PROJELERİ okuyucularıyla paylaşıyor.
YAŞAM PROJELERİ Logoİletişim :
Web     : www.yasamprojeleri.com
E-mail : info@yasamprojeleri.com
Sosyal Medya Hesaplarımız :
Facebook : https://facebook.com/yasamprojeleri
Twitter    : https://twitter.com/yasamprojeleri
Logumuz : YAŞAM PROJELERİ LOGO