Kule Evo projesi 1 ay sonra teslim edilecek

Kule Evo projesi 1 ay sonra teslim edilecek

Başkent Ankara’nın en hareketli bölgelerinden Eskişehir Yolu’nda hayata geçirilen Kule Evo projesinde teslim tarihi yaklaştı.

Kule Evo, Mayıs’tan itibaren sahipleriyle buluşmaya hazırlanırken, bölge de ilk home-ofis konseptiyle tanışacak.
Çok sayıda iş merkezi ve kamu kurumunun yanı sıra, Türkiye’nin önemli üniversitelerine de yakın konumda yer alan Kule Evo’nun bölgenin önemli ihtiyaçlarını karşılayacağını vurgulayan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, projenin taleplere uygun yapısıyla konut, ofis ve mağaza talebine yanıt vereceğini kaydetti.

Bezci, “’Yeni nesil ev ofis’ sloganıyla hayata geçirilen Kule Evo’nun bulunduğu bölge Ankara için çok önemli. Günde binlerce aracın geçtiği, yüz binlerce öğrenciye yakın Eskişehir Yolu bölgesi, aynı zamanda çok sayıda çalışanın da yol üstü güzergahı. Böylesine önemli bir bölgenin tüm ihtiyaçlarını Kule Evo ile karşılamak için yola çıktık. Mayıs’tan itibaren yaşamın başlayacağı Kule Evo, bölgenin canlılığına canlılık katacak. Öğrenciler, yalnız yaşayanlar, evi ile ofisini bir araya getirmek isteyenler için tasarlanan Kule Evo ile Eskişehir Yolu ilk home-ofis konseptiyle tanışacak” dedi.

Kule Evo’nun 30 katlı tek kule ve yatay baza olmak üzere iki blok olarak tasarlandığını anımsatan Bezci, şunları söyledi:
“Eskişehir Yolu’nun merkezinde hayata geçirilen Kule Evo’da fitness center, yüzme havuzu, sauna, toplantı salonu, lobby ve resepsiyon, 7/24 güvenlik, otopark vale, daire temizlik, kuru temizleme, kiralanabilir depo alanları, terzi, restoran, kafeterya ve alışveriş merkezi de yer alıyor. Toplam 39 adet asma katlı mağazaya sahip projemiz, 175 metrekare cephe genişliğiyle de fark oluşturuyor. Kule Evo’da yaşam başladığında, bölgenin öne çıkan, adres projesi olacak.”
BESA Grup’un arsa sahipliğinde, Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçirilen Kule Evo projesi, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.

www.kuleevo.com

 

Previous Mamak'ta bin 193 tapulu konut teslim edildi
Sonraki Levent Ofis’ten yeni nesil ofis anlayışı

Diğer Yazılar

Ankara

Tepekent konutları

Tepekent konutları  Komyapı’nın Ankara’daki yeni konut projesi.

Ankara

Beytepe konut projeleri 2015, 2016

Beytepe konut projeleri Ankara konut alıcısına ferah ve lüks yaşam alanları sunuyor.

Ankara 0 Yorum

2016’da başlayacak İstanbul ve Ankara konut projeleri

Yeni yıla hazırlanan gayrimenkul sektörü, konut kredisi faizlerinin yükselmesi, inşaat maliyetlerinin artması ve döviz kurundaki belirsizliğe rağmen hız kesmeyecek

Ankara 0 Yorum

İnşaatın hangi aşamasında konut almalı

Gayrimenkulün metropollerde en fazla kazanç sağlayan yatırım aracı olduğu tartışma götürmez.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara projesi

Mahall Ankara konut projesi, Ankara’ da Türkerler inşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara

Bağlıca Botanik Park adres

Bağlıca Botanik Park adres bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.