Kule Evo ile Eskişehir Yolu’nun canlılığı artacak

Kule Evo ile Eskişehir Yolu’nun canlılığı artacak

Kule Evo konut projesi Ankara Eskişehir Yolu’nda Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçiriliyor.
Başkent Ankara’nın batıya gelişim aksı Eskişehir Yolu’nun hareketli yapısını karşılama noktasında yaşanan eksiklik sona eriyor. Hayata geçirilen Kule Evo projesinin konut, ofis ve AVM’den oluşan yapısıyla bölge canlılığının artması planlanıyor.

Eskişehir Yolu’nun yakın gelecekte iş dünyasının kalbi olacağını öngördüklerini kaydeden BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Şu an bile çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu ve konut projesine ev sahipliği yapan Eskişehir Yolu’nda talebi karşılama sıkıntısı yaşanıyor. Oldukça az sayıda AVM, restoran ve iş merkezinin yer aldığı, Ankara’nın gelişiminde oldukça önemi olan, böylesine değerli bir bölgenin daha fazla canlanması gerekiyor. Eskişehir Yolu oldukça hareketli bir bölge. Bu harekete uyum sağlayacak, canlılığa canlılık katacak projelere ihtiyaç var” dedi.

Bezci, firmalarının arsa sahipliğinde, Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçirilen Kule Evo projesinin ise bölgenin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayacağını ifade ederek, şunları söyledi:

“Bölgenin en değerli lokasyonuna sahip Kule Evo projesi, hem konut alıcısına, hem patronlara hem de rahat ve keyifli sosyal yaşam isteyenlere hitap ediyor. ‘Yeni nesil ev ofis’ konseptiyle hayata geçirdiğimiz Kule Evo, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Eskişehir Yolu cepheli 30 katlı tek kule ve yatay baza olmak üzere 2 blok olarak tasarlanan Kule Evo’da fitness center, yüzme havuzu, sauna, toplantı salonu, lobby ve resepsiyon, 7/24 güvenlik, otopark vale, daire temizlik, kuru temizleme, kiralanabilir depo alanları, terzi, restoran, kafeterya ve alışveriş merkezi de yer alıyor. Toplam 39 adet asma katlı mağazaya sahip Kule Evo, 175 metrekare cephe genişliğiyle de fark oluşturuyor. Kule Evo tamamlandığında, bölgenin en fazla dikkati çeken, aynı zamanda tüm ihtiyaçların da kolayca karşılanabildiği yapısı olacak.”

 

Kule Evo hakkında ilginizi çekebilecek diğer haberler;
Kule Evo örnek daire görselleri

Kule Evo öğrencilerin de dikkatini çekiyor

Kule Evo yeni nesil mağaza konseptini öne çıkarıyor

Previous Mimarlık Tarihi Nedir? raflardaki yerini aldı
Sonraki Ariston Kombi güncellenen reklam filmi ile yayında

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Mebuskent’e yoğun bir talep var

Başkentin prestijli projelerinden Mebuskent’i hayata geçiren Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Ramazanda vatandaşlardan yoğun bir ilgi ve ziyaretçi trafiği yaşadıklarını bildirdi.

Ankara 0 Yorum

Arkadya Göksu Evleri’nden keyifli yaşam alanları

Başkent’te yapılandırdıkları projeleriyle tüketicilerin öncelikli tercihi haline gelen ve konsept projeleriyle diğer inşaat firmalarından ayrışan Alpak&Neva İnşaat’ın Kurucu Ortağı Mehmet Öztürk son projelerini tanıttı. 

Ankara 0 Yorum

AKKENT Paradise Gardens teslim tarihi

Ünal Akpınar A.Ş.’nin Ankara Batıkent’te hayata geçirdiği AKKENT Paradise Gardens 50 bin metrekare yeşil alanı, çevre ve peyzaj alanındaki düzenlemeleriyle dikkat çekiyor.

Ankara 0 Yorum

İstanbullu inşaat devlerinin gözü Ankara’da

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, İstanbul merkezli çok sayıda inşaat firmasının Ankara’da yatırım için yer aradığını bildirdi.

Ankara 0 Yorum

Yenimahalle Gold Wings 2 Konutları’nda son daireler

Ankara, sürekli açılan yeni yerleşimler ve kentsel dönüşüm projeleriyle yepyeni bir görünüme bürünüyor.

Ankara 0 Yorum

Urankent Ankara’da komşuluk ruhunu koruyor

Kentlerin büyümesi, iş telaşının günlük ilişkilere daha fazla etki etmesi gibi etkenler nedeniyle unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkileri, ‘semt’ kavramını koruyan yeni nesil konut projeleriyle yeniden öne çıkmaya başladı.