Kule Evo ile Eskişehir Yolu’nun canlılığı artacak

Kule Evo ile Eskişehir Yolu’nun canlılığı artacak

Kule Evo konut projesi Ankara Eskişehir Yolu’nda Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçiriliyor.
Başkent Ankara’nın batıya gelişim aksı Eskişehir Yolu’nun hareketli yapısını karşılama noktasında yaşanan eksiklik sona eriyor. Hayata geçirilen Kule Evo projesinin konut, ofis ve AVM’den oluşan yapısıyla bölge canlılığının artması planlanıyor.

Eskişehir Yolu’nun yakın gelecekte iş dünyasının kalbi olacağını öngördüklerini kaydeden BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Şu an bile çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu ve konut projesine ev sahipliği yapan Eskişehir Yolu’nda talebi karşılama sıkıntısı yaşanıyor. Oldukça az sayıda AVM, restoran ve iş merkezinin yer aldığı, Ankara’nın gelişiminde oldukça önemi olan, böylesine değerli bir bölgenin daha fazla canlanması gerekiyor. Eskişehir Yolu oldukça hareketli bir bölge. Bu harekete uyum sağlayacak, canlılığa canlılık katacak projelere ihtiyaç var” dedi.

Bezci, firmalarının arsa sahipliğinde, Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçirilen Kule Evo projesinin ise bölgenin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayacağını ifade ederek, şunları söyledi:

“Bölgenin en değerli lokasyonuna sahip Kule Evo projesi, hem konut alıcısına, hem patronlara hem de rahat ve keyifli sosyal yaşam isteyenlere hitap ediyor. ‘Yeni nesil ev ofis’ konseptiyle hayata geçirdiğimiz Kule Evo, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Eskişehir Yolu cepheli 30 katlı tek kule ve yatay baza olmak üzere 2 blok olarak tasarlanan Kule Evo’da fitness center, yüzme havuzu, sauna, toplantı salonu, lobby ve resepsiyon, 7/24 güvenlik, otopark vale, daire temizlik, kuru temizleme, kiralanabilir depo alanları, terzi, restoran, kafeterya ve alışveriş merkezi de yer alıyor. Toplam 39 adet asma katlı mağazaya sahip Kule Evo, 175 metrekare cephe genişliğiyle de fark oluşturuyor. Kule Evo tamamlandığında, bölgenin en fazla dikkati çeken, aynı zamanda tüm ihtiyaçların da kolayca karşılanabildiği yapısı olacak.”

 

Kule Evo hakkında ilginizi çekebilecek diğer haberler;
Kule Evo örnek daire görselleri

Kule Evo öğrencilerin de dikkatini çekiyor

Kule Evo yeni nesil mağaza konseptini öne çıkarıyor

Previous Mimarlık Tarihi Nedir? raflardaki yerini aldı
Sonraki Ariston Kombi güncellenen reklam filmi ile yayında

Diğer Yazılar

Ankara

Ankalux Konutları teslim tarihi

Ankalux Konutları teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Fatih Başer Etimesgut’u mercek altına aldı

Emlak İstasyonu Relax, Brokerı Fatih Başer Ankara Etimesgut’u Mercek altına aldı…

Ankara 0 Yorum

Sinpaş’tan Ankara’ya ‘marina’

Sinpaş Yapı, Ankara’ya marina yaşamını getirmek için kolları sıvadı. Şirket, Marina Ankara projesi için 1.5 milyar TL’lik yatırım yapacak

Ankara 0 Yorum

Elit Manzara Beytepe projesi

Elit Manzara Elit Yapı-İnsay Yapı tarafından Ankara Beytepe bölgesinde 13.751 m2’lik alan üzerine kurulmuş, 37.540 m2 inşaat alanına ve 7.000 m2 yeşil alana sahip bir proje.

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Ankara Ege Vadisi’nde 369.250 TL’den başlayan fiyatlarla

Sinpaş GYO, mimarı olduğu “Ege Yaşam Konsepti”nin en büyüğü Ege Vadisi’ni Ankaralılarla buluşturuyor.

Ankara

Parktepe Evleri okullara yakın konumuyla dikkat çekiyor

Beytepe’nin tam orta noktasında ve en yüksek rakımına Parktepe konutlarını inşa eden Şahika Grup ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, projelerinin diğer çok sayıda konut projesinden daha fazla ilgi görmesinde inşaat