Kulak Kent Adana

Kulak Kent Adana

Yapı sektöründe 71 yıllık bilgi, birikim ve deneyime sahip olan Kulak İnşaat tarafından Adana’nın hızlı gelişen ilçesi Yüreğir’de yapımına başlanan Kulak Kent projesinde birinci etap satışlar tamamlanıyor.

Birinci etap satışların tamamlanması için öngörülen sürenin Temmuz ayı olduğunu fakat projeye gösterilen ilginin beklenin üzerinde olduğunu belirten firma yetkilileri, “Projemize Adana’nın her kesiminden yoğun bir ilgi gösteriliyor. 2 ay gibi kısa bir sürede beklenenin üzerinde satış sayısına ulaşıldı.

Bu nedenle Temmuz ayının ortaları olarak öngördüğümüz 1. etap satışlarının tamamlanma süresini 15 Haziran’a çekmek durumunda kaldık. 16 Haziran 2014 tarihinden itibaren 2. etap satışların startını vereceğiz” diye konuştu.

Kulak Kent’in konumunun şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede olmasından dolayı, Adana’nın kuzey kesiminden de talebin oldukça fazla olduğunu belirten yetkililer, “Sosyal donatıları zengin, kaliteli, nitelikli ve güvenli bir yaşamı ekonomik fiyatlarla sunması, Kulak Kent’e yoğun ilgi gösterilmesini sağlıyor. Ayrıca, banka kredilerinin hazır olması da ev sahibi olmak isteyenlere çok cazip ödeme kolaylıkları sunuyor.

Erken satış avantajlarından faydalanarak Kulak Kent’te ev sahibi olmak isteyenleri satış ofisimize bekliyoruz” dedi. 120 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Kulak Kent’te, 84 metrekare ile 237 metrekare aralığında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. Çocuk parkları, spor alanları, fitness salonu, kapalı otoparkı, yürüyüş parkuru ve bahçesinde spor aletleri yer alacak şekilde tasarlanan Kulak Kent, sahip olduğu site donanımları ve daire özellikleriyle kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yaşam vaat ediyor. Proje, şehir merkezi, otogar, Devlet Hastanesi, Merkez Parkı ve sanayi bölgeleri gibi önemli noktalara yakın konumu sayesinde ulaşımda da büyük avantajlar sunuyor.(Adana Bölge)

Ayrınyılı bilgi için: www.kulakkent.com

Previous Premier Kampüs Ofis Projesinde Kampanya
Sonraki Metsan Nexus Projesi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Artaş İnşaat önemli projelere imza atıyor

Artaş Grubu, inşaat ve turizm sektörlerinde önemli projelere imza atıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İnşaat Sektörü Küresel Isınmaya Karşı Önlem Almalı

Uluslararası İklim Değişikliği Paneli (IPCC) verilerine göre iklim değişikliğinin en önemli nedenini insan etkinlikleri oluşturuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Arma Residence 60 ay sıfır faiz imkanı sunuyor

Okkalar İnşaat’ın geliştirdiği, İstanbul Kurtköy’ün en merkezi noktasında bulunan rezidans projesi Arma’da yaşam başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Asyaport inşaatında sona yaklaşıldı

2015’in ilk çeyreğinde faaliyete geçmesi planlanan Türkiye’nin en büyük konteyner limanı Asyaport’un dev vinçleri, limandaki yerlerini almaya başladı Tekirdağ’ın Barbaros Mahallesi’nde inşası devam eden ve 2015’in ilk çeyreğinde faaliyete geçmesi

Firma Haberleri 0 Yorum

Otel Bitti Sırada Konut Var

 İnşaat malzemeleri satışının ardından 2000’den bu yana projelere ağırlık veren Fe Metal,izmir’deki konut projesine devam ederken, Alaçatı’da inşa ettiği Viento Butik Otel’i de nisan ayında açıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yatağan’a 6 Şirket Talip

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Yeniköy Yatağan Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ’nin özelleştirilmesine gelen talepleri açıkladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.