Kulak Kent Adana

Kulak Kent Adana

Yapı sektöründe 71 yıllık bilgi, birikim ve deneyime sahip olan Kulak İnşaat tarafından Adana’nın hızlı gelişen ilçesi Yüreğir’de yapımına başlanan Kulak Kent projesinde birinci etap satışlar tamamlanıyor.

Birinci etap satışların tamamlanması için öngörülen sürenin Temmuz ayı olduğunu fakat projeye gösterilen ilginin beklenin üzerinde olduğunu belirten firma yetkilileri, “Projemize Adana’nın her kesiminden yoğun bir ilgi gösteriliyor. 2 ay gibi kısa bir sürede beklenenin üzerinde satış sayısına ulaşıldı.

Bu nedenle Temmuz ayının ortaları olarak öngördüğümüz 1. etap satışlarının tamamlanma süresini 15 Haziran’a çekmek durumunda kaldık. 16 Haziran 2014 tarihinden itibaren 2. etap satışların startını vereceğiz” diye konuştu.

Kulak Kent’in konumunun şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede olmasından dolayı, Adana’nın kuzey kesiminden de talebin oldukça fazla olduğunu belirten yetkililer, “Sosyal donatıları zengin, kaliteli, nitelikli ve güvenli bir yaşamı ekonomik fiyatlarla sunması, Kulak Kent’e yoğun ilgi gösterilmesini sağlıyor. Ayrıca, banka kredilerinin hazır olması da ev sahibi olmak isteyenlere çok cazip ödeme kolaylıkları sunuyor.

Erken satış avantajlarından faydalanarak Kulak Kent’te ev sahibi olmak isteyenleri satış ofisimize bekliyoruz” dedi. 120 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Kulak Kent’te, 84 metrekare ile 237 metrekare aralığında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. Çocuk parkları, spor alanları, fitness salonu, kapalı otoparkı, yürüyüş parkuru ve bahçesinde spor aletleri yer alacak şekilde tasarlanan Kulak Kent, sahip olduğu site donanımları ve daire özellikleriyle kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yaşam vaat ediyor. Proje, şehir merkezi, otogar, Devlet Hastanesi, Merkez Parkı ve sanayi bölgeleri gibi önemli noktalara yakın konumu sayesinde ulaşımda da büyük avantajlar sunuyor.(Adana Bölge)

Ayrınyılı bilgi için: www.kulakkent.com

Previous Premier Kampüs Ofis Projesinde Kampanya
Sonraki Metsan Nexus Projesi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Kelebek’ten ‘Babalar Günü’ne özel ekstra indirim

Evlerin baş köşesindeki o koltuğun sahibi olan babalar için ‘Zerene Baba Koltuğu’nu tasarlayan Kelebek, düzenlediği kampanya ile ‘Babalar Günü’ne özel ekstra indirim sağlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Başoğlu Kablo Özel Projelerin Tercihi

Zorlu Center, Palladium Tower, Brandium Ataşehir, Bakü Flame Tower gibi yapıların zayıf akım kablo tedarikçiliğini üstlenen Başoğlu Kablo nitelikli ürünleri ile yapılara değer katıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Cennet Koru Projesi

İstanbul Küçükçekmece’de Keleşoğlu İnşaat ve EBA İnşaat Ortaklığının hayata geçirdiği 408 konut ve 25 mağazadan oluşan proje satışa çıktı.

Firma Haberleri

HALK GYO İSTANBUL FİNANS MERKEZİ PROJESİ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR…

HALK GYO, ülkemizin en önemli projelerinden biri olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde (İFM) yer alan yaklaşık 33 bin metrekare yüzölçümlü arsası üzerinde hayata geçireceği ofis ve ticari ünitelerden oluşacak karma

Firma Haberleri 0 Yorum

Kelebek Mobilya’dan Gençlere Özel Kampanya

Dinamizmi yansıtan çizgilere ve modüler ünitelere sahip ‘yeni nesil genç odaları’ ile gençlere özel yaşam alanları kuran Kelebek; ‘Genç odası sizden yatağınız bizden’ kampanyasıyla, 6 seriden birini tercih eden müşterilerine,

Firma Haberleri

Çimentoda 40 milyar dolarlık birleşme onay aldı

Çimento sektörünün iki dev şirketi İsviçreli Holcim ve Fransız Lafarge birleşmesinin önündeki engeller kalkıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.