Küçük mutfaklar için pratik çözümler KOÇTAŞ’ta

Küçük mutfaklar için pratik çözümler KOÇTAŞ’ta

Koçtaş, evini güzelleştirmek isteyen herkesin ilk adresi olmaya devam ediyor. Koçtaş’ta yer alan katlanır, pratik ve kolay taşınabilir ürünleri mutfağınıza uygun dekorasyon fikirlerinizle birleştirerek hayalinizdeki mutfağa sahip olabilirsiniz.

Koçtaş, mutfaklardaki küçük alanlar için kolay taşınabilir ürünleri en pratik çözümleriyle birlikte sunuyor. Koçtaş, her zevke hitap eden pratik ve kolay taşınabilir ürün çeşitleriyle mutfaklardaki yer sorununu ortadan kaldırıyor.

Raf ve bölmeleri sayesinde hem depolama görevi gören hem dekoratif bir görünüm sunan 120x87x40 cm ölçülerindeki masa ve 2’li sandalye seti 199,90 TL’lik cazip fiyatıyla satışa sunuluyor. Mutfaklardaki dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilen 110x78x70 cm ölçülerindeki masa ve 2 tabureden oluşan katlanabilir masa seti 279,90 TL’den başlayan fiyatıyla mutfaklarda alan ve mobil kullanım kolaylığı sağlıyor. İki kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği 80x80x74 cm ölçülerindeki sabit masa 149,90 TL’den, silinebilir mor sandalyelerin adedi ise 129,90 TL’den başlayan fiyatlarıyla Koçtaş mağazalarında sizleri bekliyor.

Mutluluğun paylaşıldığı mutfaklarda, keyfinize keyif katacak dekoratif, pratik ve kullanım kolaylığı sunan ürünleri bulmak için size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilirsiniz.

Previous Platin 2 Konutları projesi
Sonraki Adıyaman Besni TOKİ 2017'de teslim edilecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

TSKB Gayrimenkul Değerleme Türkiye’nin En İyisi Seçildi

TSKB Gayrimenkul Değerleme, Euromoney Dergisi tarafından düzenlenen Euromoney Gayrimenkul Ödülleri 2014’te“Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Değerleme Şirketi” seçildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ev Tekstilinde kurumsallaşmayı başaran şirketler kalıcı olur

Ev tekstili sektöründe de örnek gösterilebilecek köklü aile şirketleri olduğunu belirten Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Yaşar Küçükçalık, aile şirketlerini geleceğe taşımanın en etkin yolunun kurumsallaşmaktan geçtiğini

Firma Haberleri 0 Yorum

İnşaata Japon Desteği

İş Makineleri Kuruluşu 400 yıl öncesine dayanan ve Japonya’nın gelişiminde önemli bir rol oynamış Sumitomo Grup, pazarın potansiyelini değerlendirmek ve Türkiye’yi bölgede bir merkez üssüne dönüştürmek planıyla yılın üçüncü çeyreği

Firma Haberleri 0 Yorum

Ali Sami Yen’in Geliri 1.5 Milyar TL’yi Bulacak

Torunlar GYO stadyumunda inşa edilen Torun Center projesinde konutların yüzde 32’si, ofislerinse yüzde 35’i satıldı. Projeden 1.5 milyar TL’lik satış geliri bekleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avrasya Geçişi Projesi dünya mühendisliği adına önemli bir adım

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından karayolu tüneliyle birleştiren Avrasya Geçişi Projesi’ne (İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi) katkı sağlayan aile bireyleri özel bir kutlamada bir araya geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

HEP İstanbul’da 3 blok daha kampanyalı satısa çıkacak

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen HEP İstanbul’daki 1+1 216 bin liradan başlayan dairelerin yüzde 70’i satıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.