Küçük mutfaklar için pratik çözümler KOÇTAŞ’ta

Küçük mutfaklar için pratik çözümler KOÇTAŞ’ta

Koçtaş, evini güzelleştirmek isteyen herkesin ilk adresi olmaya devam ediyor. Koçtaş’ta yer alan katlanır, pratik ve kolay taşınabilir ürünleri mutfağınıza uygun dekorasyon fikirlerinizle birleştirerek hayalinizdeki mutfağa sahip olabilirsiniz.

Koçtaş, mutfaklardaki küçük alanlar için kolay taşınabilir ürünleri en pratik çözümleriyle birlikte sunuyor. Koçtaş, her zevke hitap eden pratik ve kolay taşınabilir ürün çeşitleriyle mutfaklardaki yer sorununu ortadan kaldırıyor.

Raf ve bölmeleri sayesinde hem depolama görevi gören hem dekoratif bir görünüm sunan 120x87x40 cm ölçülerindeki masa ve 2’li sandalye seti 199,90 TL’lik cazip fiyatıyla satışa sunuluyor. Mutfaklardaki dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilen 110x78x70 cm ölçülerindeki masa ve 2 tabureden oluşan katlanabilir masa seti 279,90 TL’den başlayan fiyatıyla mutfaklarda alan ve mobil kullanım kolaylığı sağlıyor. İki kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği 80x80x74 cm ölçülerindeki sabit masa 149,90 TL’den, silinebilir mor sandalyelerin adedi ise 129,90 TL’den başlayan fiyatlarıyla Koçtaş mağazalarında sizleri bekliyor.

Mutluluğun paylaşıldığı mutfaklarda, keyfinize keyif katacak dekoratif, pratik ve kullanım kolaylığı sunan ürünleri bulmak için size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilirsiniz.

Previous Platin 2 Konutları projesi
Sonraki Adıyaman Besni TOKİ 2017'de teslim edilecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kerim Alain Bertrand REIDIN Genel Müdürlük görevine atandı

Gelişmekte olan ülkelere odaklanan lider gayrimenkul bilgi şirketi REIDIN’de Genel Müdürlük görevine Kerim Alain Bertrand getirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

ÖZAK GYO karlılıkta hissedarlarının yüzünü güldürdü

Gayrimenkul yatırım ortaklıklarının 2014 yılı uluslararası muhasebe standartlarına ve mukayeseli karlılık analizine göre ÖZAK GYO halka açık şirketler arasında alanında en karlı firmalardan biri oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bina bitirme sigortası daha çok önem kazandı

VHV Türkiye İrtibat Bürosu Genel Müdürü Maximilian Stahl, yeni yasal düzenlemelerle inşaat firmaları için zorunlu hale getirilen bina tamamlama sigortasının da çok önem kazandığını belirtti

Firma Haberleri 0 Yorum

Demir İnşaat Kentsel Dönüşüm Projesini Suudi Ortak İle Yapacak

Demir inşaat, kentsel dönüşüme odaklanıyor. İstanbul’da ve izmir’de dönüşüme hazırlanan Demir, Anadolu yakasındaki projesinde Suudi iş adamıyla ortaklık yapacak

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’un Alibeyköy arsasına 16 teklif

stanbul Eyüp Alibeyköy Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi” ihalesinin 1. Oturumu gerçekleştirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cumhuriyet Bayramını Özel Bir Projeyle Kutluyor

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu yıl Cumhuriyet bayramını ziyaretçilerinin katılımıyla ortaya çıkacak özel bir projeyle kutluyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.